Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

voncso által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (17)Időben csökkenő Időben csökkenő
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2020.03.10. 18:02
Legyen jó utatok és szerencsés megérkezést!!
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2020.03.10. 10:44
Szóval,
nem akartam vészmadár lenni, de sajnos lezártak mindent most megnézheted a webkamerákat! Szerintem nagy felelősség elindulni nem csak arra másfelé is, bármikor lezárhatnak más országokat is pl a Franciákat.
Tegnap este , jöttem Lengyelországba Bp ről- a Szlovák Cseh határon nagy a készültség az autók egyesével mehetnek át a határon hatalmas dugó van, a Cseh-Lengyel határon szintén egyesével léptetnek be az autók, mindenkit vizsgálnak!
Előzmény: (Brockey 208897)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2020.03.08. 16:12
A törvény Ma 18:00 lép életbe! Most írta nézd meg majd a kamerákat 19:00 kor ! Most írta!
Előzmény: (Brockey 208897)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2020.03.08. 13:02
Sziasztok, a baj az,hogy le van zárva az olasz régió ami azt jelenti nem tudtok átmenni Olaszországon az autópályán sem!! Ezt kb 1 perce kaptam az infot ,egy Milánói barátomtól,... T
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2019.04.04. 09:16
Sziasztok, szóval ma van az 5. napunk itt. Csak jókat tudok mondani, az elmúlt 4 napban volt minden, nyár,tavasz, tél. Ma reggelre 20 cm friss hó, most is szakad ,szerintem holnapra kb. 40 cm friss hó lesz!
A pályák nagyon rendben vannak, egyszóval pazar!
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2019.03.18. 20:33
Sziasztok,

Van kint valaki most Risoulba? Pályák hó milyenek?
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2019.01.21. 20:04
Szia,

írj rá Miro-ra messengeren, tavaly laktunk nála kérdeztem tőle, hogy amennyiben repülővel jövünk vállal-e transzfert?- válasz igen volt.

Jó srác, kicsit beszél angolul de írásban fog válaszolni,..

https://www.facebook.com/miroslav.janjetovic


Üdv
Kárász László
Előzmény: (sunny man 203725)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2018.03.14. 10:49
Március 7-10 között voltunk itt a vártnál jobbat kaptunk. Sajnos az első 2 nap szakadt a hó így egy kicsit visszavett a lendületből de ezt pótolták 'hüték'!
Viszont a hó jót tett a pályáknak !
A síbérlethez annyit, hogy mi a family ticket-et vettük ami min. 4 napos síelést igényel 4 főnek de az ára nagyon kedvező 520 BAM amiből 40-et visszakapsz a végén,..az az 480 BAM kb 240 EUR,..
Az utolsó 2 nap ragyogó napsütés, így sokat síeltünk megnéztünk minden pályát, nem nagy hely de így 50 év felé pont elég,..

Szállásunk pályaszállás kb. 50 M-re voltunk a pályától. Ajánlom mindenkinek Miroslav-ot ( Miró) a tulajt aki üzemelteti saját panzióját. Velcome-drinkkel indít a saját BAR-ban, ami egy nagyon hangulatos hely itt kávéztunk reggelente. Szervezett nekünk csevap estet, grillezett 2 kg csevapot, lepénnyel, zöldséggel 25 EUR-ért ( 7 -en nem bírtuk megenni annyi volt). Mironál lehet felszerelést is bérelni ezt azoknak írom akik bérelni akarnak vagy repülővel mennek,- ja a transzfert is megoldja a repülőtérről.
Szállás ha a kaja nincs benne és közvetlenül nála foglalsz 8 EURO/ éj az jó nem?+ asszem 1 eur/nap/ fő adó

Miro elérhetősége : https://www.facebook.com/miroslav.janjetovic

Beszél angolul !

Összességében 4 nap síelésre kiváló- az út BP ről kb 8 óra sok megállással,..
image.jpg
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
Topik: Turecka
2018.02.23. 18:53
Sziasztok,

tud erről a pályáról bárki is valamit mondani?

Megnéztem a honlapjukat de mintha nem működnének az az zárva lenne,..
Valami hír erről a pályáról?

Üdv
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2018.01.24. 17:13
Szia,

hívd fel őket:http://www.skilines.hu/?siterep=21

ők a legnagyobb buszos iroda, és a legjobb árakon dolgoznak,
bérlet+szállás,utazás 80-90 között van oda,..

Hátha megy csoport ahova be tudnál csatlakozni bár március közepén már lehet nem megy busz,,...

Üdv
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2018.01.18. 13:12
Szia,

köszi az Infót,..

A váltást nem nagyon értem? EURO val kell fizetni mindenhol? vagy kell BAM ot váltani itthon? Vagy Eurot vittél és azt véltottad helyi BAM .ra,..

üdv
Előzmény: (Kristina 198460)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2018.01.18. 12:37
Szia,

olvastam, hogy voltatok Jahorinán,..
Milyen volt?, Én 87-ben voltam akkor király volt,..
Most is foglaltunk március 5-9 között,.. kell valamire figyelni? jó tanács?,stb

Bp-ről megyünk kocsival ( bár jan-feb a Wizzair 6 e Ft-ért elvisz-hoz Sarajevoba,..)
- utak?-kell fizetni?
- Személyi ugye jó végig?
- váltsunk itthon ottani valutát?


Üdv
Laci
Előzmény: (rameios 197091)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2014.01.16. 17:06
Sziasztok ,
2 x voltunk arra egy x vall d allos egy x pra loupban laktunk az utobbi jobb palyak atmeno soha nem volt nyitva bar az utolso het elotti heten marcius vegen voltunk baromi nagy ho volt.gondolom nem akartak mar a palyakat lenyomni.hozza teszem amikor eloszor voltunk akkor is csak egy x volt nyitva a lift.

voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2013.03.31. 20:25
Sziasztok,

ma 0:05 kor érkeztünk meg Pra Loupból egy röpke 16-órás de ennek ellenére nem túl fárasztó autós útról.


Amiért írni akarok,hogy kb. 16 éve minden évben Franciaországban síelünk de eddig 2 hely alkotott maradandót az egyik Alpe'de Huez a másik ez volt,...

Mindig márciusra tesszük az utunkat a feltételezhető jó idő miatt, de az utóbbi évek tapasztalatai alapján arra gondoltunk,hogy a jövőben jobb lenne áprilisban menni mivel március is tiszta havazás,..

Út:
- semmi gáz Verona városnézés, utána Novara városban alvás(boooking.com);
- szombat reggel tovább Pra Loupba (Molanes 1500);
- diesel Olaszországban,1,8 euro;
- autópálya díj kb. 50-60 euro, nem számoltuk - de az Osztrákokon keresztül mentünk így 1500 km volt,..

Szállás:

+
- Molanes 1500, tágas 6 ágyas belső kétszintes apartman mi 5-en voltunk- teljesen jó volt- nagyobbak a megszokott Francia szállásoknál;
_

- recseg az emelet a fafödém miatt a szomszédok hajnalig mulatoztak így nem sokat aludtunk;
- a faluban nincs bolt így minden nap autóztunk bagett-ért,( de lehet a recin rendelni mi nem tettük);
- az uszoda kamu csak a reci épületében van korlátozott nyitva tartással;

Pályák
+
- kiváló széles kék-piros pályák(kb. 100 km);
- bordos paradicsom ( végtelennek tűnő kezeletlen pályák)

-

180 km, pályát hirdetnek ez kamu, az összekötő pálya a felvonóval rendszerint le van zárva most is azt mondták,hogy 2014-ben várnak szeretettel de már nem nyitják meg,..


Resort:

- egy kocsmát látogattunk Pra Loup 1600-on,jó kaják kedves személyzet az árak 200 méterenként + 1 euróval emelkednek,..


Idő

- 6 napból 3 nap napsütés a többi hóesés de mi bírtuk,...

A hóval nem volt baj,kb 260 cm volt átlagban,...

Mindenkinek ajánlom,..
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.