Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

voncso által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (17)Időben csökkenő Időben csökkenő
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2020.03.10. 18:02
Legyen jó utatok és szerencsés megérkezést!!
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2020.03.10. 10:44
Szóval,
nem akartam vészmadár lenni, de sajnos lezártak mindent most megnézheted a webkamerákat! Szerintem nagy felelősség elindulni nem csak arra másfelé is, bármikor lezárhatnak más országokat is pl a Franciákat.
Tegnap este , jöttem Lengyelországba Bp ről- a Szlovák Cseh határon nagy a készültség az autók egyesével mehetnek át a határon hatalmas dugó van, a Cseh-Lengyel határon szintén egyesével léptetnek be az autók, mindenkit vizsgálnak!
Előzmény: (Brockey 208897)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2020.03.08. 16:12
A törvény Ma 18:00 lép életbe! Most írta nézd meg majd a kamerákat 19:00 kor ! Most írta!
Előzmény: (Brockey 208897)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2020.03.08. 13:02
Sziasztok, a baj az,hogy le van zárva az olasz régió ami azt jelenti nem tudtok átmenni Olaszországon az autópályán sem!! Ezt kb 1 perce kaptam az infot ,egy Milánói barátomtól,... T
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2019.04.04. 09:16
Sziasztok, szóval ma van az 5. napunk itt. Csak jókat tudok mondani, az elmúlt 4 napban volt minden, nyár,tavasz, tél. Ma reggelre 20 cm friss hó, most is szakad ,szerintem holnapra kb. 40 cm friss hó lesz!
A pályák nagyon rendben vannak, egyszóval pazar!
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2019.03.18. 20:33
Sziasztok,

Van kint valaki most Risoulba? Pályák hó milyenek?
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2019.01.21. 20:04
Szia,

írj rá Miro-ra messengeren, tavaly laktunk nála kérdeztem tőle, hogy amennyiben repülővel jövünk vállal-e transzfert?- válasz igen volt.

Jó srác, kicsit beszél angolul de írásban fog válaszolni,..

https://www.facebook.com/miroslav.janjetovic


Üdv
Kárász László
Előzmény: (sunny man 203725)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2018.03.14. 10:49
Március 7-10 között voltunk itt a vártnál jobbat kaptunk. Sajnos az első 2 nap szakadt a hó így egy kicsit visszavett a lendületből de ezt pótolták 'hüték'!
Viszont a hó jót tett a pályáknak !
A síbérlethez annyit, hogy mi a family ticket-et vettük ami min. 4 napos síelést igényel 4 főnek de az ára nagyon kedvező 520 BAM amiből 40-et visszakapsz a végén,..az az 480 BAM kb 240 EUR,..
Az utolsó 2 nap ragyogó napsütés, így sokat síeltünk megnéztünk minden pályát, nem nagy hely de így 50 év felé pont elég,..

Szállásunk pályaszállás kb. 50 M-re voltunk a pályától. Ajánlom mindenkinek Miroslav-ot ( Miró) a tulajt aki üzemelteti saját panzióját. Velcome-drinkkel indít a saját BAR-ban, ami egy nagyon hangulatos hely itt kávéztunk reggelente. Szervezett nekünk csevap estet, grillezett 2 kg csevapot, lepénnyel, zöldséggel 25 EUR-ért ( 7 -en nem bírtuk megenni annyi volt). Mironál lehet felszerelést is bérelni ezt azoknak írom akik bérelni akarnak vagy repülővel mennek,- ja a transzfert is megoldja a repülőtérről.
Szállás ha a kaja nincs benne és közvetlenül nála foglalsz 8 EURO/ éj az jó nem?+ asszem 1 eur/nap/ fő adó

Miro elérhetősége : https://www.facebook.com/miroslav.janjetovic

Beszél angolul !

Összességében 4 nap síelésre kiváló- az út BP ről kb 8 óra sok megállással,..
image.jpg
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
Topik: Turecka
2018.02.23. 18:53
Sziasztok,

tud erről a pályáról bárki is valamit mondani?

Megnéztem a honlapjukat de mintha nem működnének az az zárva lenne,..
Valami hír erről a pályáról?

Üdv
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2018.01.24. 17:13
Szia,

hívd fel őket:http://www.skilines.hu/?siterep=21

ők a legnagyobb buszos iroda, és a legjobb árakon dolgoznak,
bérlet+szállás,utazás 80-90 között van oda,..

Hátha megy csoport ahova be tudnál csatlakozni bár március közepén már lehet nem megy busz,,...

Üdv
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2018.01.18. 13:12
Szia,

köszi az Infót,..

A váltást nem nagyon értem? EURO val kell fizetni mindenhol? vagy kell BAM ot váltani itthon? Vagy Eurot vittél és azt véltottad helyi BAM .ra,..

üdv
Előzmény: (Kristina 198460)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2018.01.18. 12:37
Szia,

olvastam, hogy voltatok Jahorinán,..
Milyen volt?, Én 87-ben voltam akkor király volt,..
Most is foglaltunk március 5-9 között,.. kell valamire figyelni? jó tanács?,stb

Bp-ről megyünk kocsival ( bár jan-feb a Wizzair 6 e Ft-ért elvisz-hoz Sarajevoba,..)
- utak?-kell fizetni?
- Személyi ugye jó végig?
- váltsunk itthon ottani valutát?


Üdv
Laci
Előzmény: (rameios 197091)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2014.01.16. 17:06
Sziasztok ,
2 x voltunk arra egy x vall d allos egy x pra loupban laktunk az utobbi jobb palyak atmeno soha nem volt nyitva bar az utolso het elotti heten marcius vegen voltunk baromi nagy ho volt.gondolom nem akartak mar a palyakat lenyomni.hozza teszem amikor eloszor voltunk akkor is csak egy x volt nyitva a lift.

voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2013.03.31. 20:25
Sziasztok,

ma 0:05 kor érkeztünk meg Pra Loupból egy röpke 16-órás de ennek ellenére nem túl fárasztó autós útról.


Amiért írni akarok,hogy kb. 16 éve minden évben Franciaországban síelünk de eddig 2 hely alkotott maradandót az egyik Alpe'de Huez a másik ez volt,...

Mindig márciusra tesszük az utunkat a feltételezhető jó idő miatt, de az utóbbi évek tapasztalatai alapján arra gondoltunk,hogy a jövőben jobb lenne áprilisban menni mivel március is tiszta havazás,..

Út:
- semmi gáz Verona városnézés, utána Novara városban alvás(boooking.com);
- szombat reggel tovább Pra Loupba (Molanes 1500);
- diesel Olaszországban,1,8 euro;
- autópálya díj kb. 50-60 euro, nem számoltuk - de az Osztrákokon keresztül mentünk így 1500 km volt,..

Szállás:

+
- Molanes 1500, tágas 6 ágyas belső kétszintes apartman mi 5-en voltunk- teljesen jó volt- nagyobbak a megszokott Francia szállásoknál;
_

- recseg az emelet a fafödém miatt a szomszédok hajnalig mulatoztak így nem sokat aludtunk;
- a faluban nincs bolt így minden nap autóztunk bagett-ért,( de lehet a recin rendelni mi nem tettük);
- az uszoda kamu csak a reci épületében van korlátozott nyitva tartással;

Pályák
+
- kiváló széles kék-piros pályák(kb. 100 km);
- bordos paradicsom ( végtelennek tűnő kezeletlen pályák)

-

180 km, pályát hirdetnek ez kamu, az összekötő pálya a felvonóval rendszerint le van zárva most is azt mondták,hogy 2014-ben várnak szeretettel de már nem nyitják meg,..


Resort:

- egy kocsmát látogattunk Pra Loup 1600-on,jó kaják kedves személyzet az árak 200 méterenként + 1 euróval emelkednek,..


Idő

- 6 napból 3 nap napsütés a többi hóesés de mi bírtuk,...

A hóval nem volt baj,kb 260 cm volt átlagban,...

Mindenkinek ajánlom,..
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.