Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Peteed által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peteed
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2007.01.12. 15:39
Sziasztok!

Aki volt itt síelni, attól kérdem, hogy a polaris szervezéssel merre mentek? M1-en Hegyeshalom felé v az M7-8 as főúton. Ill, hogy ha az M1-en akkor gondolom Svájc felé ahova nem árt útlevelet is vinni:)
Köszi!
Peteed
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2005.10.21. 14:38
Sziasztok!

Volt valaki ezen a szálláson Polarissal Isolán?
France Location Résidence Les Adrets. A kérdés az lenne, hogy milyen messze van a pályáktól, mert Polaris szerint 80m, honlap szerint 200 :) Azért nem mindegy. Másik kérdés, milyen szobát érdemes választani? Eddig mindig 6osban voltunk Franciaországban, ez bevállt, állítólag a 4es nagyon pici. 5-7-8 fős érdekelne. A lényg h minél több hely legyen és ne kelljen a folyosón egy polcon aludni :))))

Köszi előre is a válaszokat,

Péter
Peteed
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
Topik: Tauplitz
2005.03.06. 17:08
Szia Nóri!

Lehet, hogy tudok oktatót arra az időpontra nektek. Beszéltem vele, lehet h jó lenne. Dobj egy e-mailt és arra válaszolok, h kit kell keresni.
Peteed
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2005.01.25. 01:52
Sziasztok! Van valakinek tapasztalati kis kézi élezőről? Azért lenne fontos, mert az ára kb annyi mint 2 éleztetésé. Mennyire lehet könnyen, jól használni, egyenes lesz-e az él v ferde...

A képen láthatjátok milyenre gondoltam.
toko-pocket.jpg
Peteed
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2005.01.07. 17:22
Hello!

Nekem egy elég komoly atomic kötésem van, 3 állítási lehetőséggel. A teljesen középen lévő beállítás értelem szerűen azt jelenti, mint ahova egy normális, nem állítható kötést kell szerelni. Ehhez képest előre-hátra max 1,5-1,5 cm-t tudom állítani. Tehát a kötés kb 3 cm-t tud előre-hátra mozogni. Ha ezt nézem szerintem sok lenne az 1 cm-es eltérés, vagy nehezebben fog fordulni e léc. Ha jól értem nem neked kell felszerelned a kötést, már rajta van. Keresd meg h neked hol a legjobb a beállítás (én pl legelőre (extrem) állítom, mert szeretek szlalomozni. Ha lehet úgy csináld, hogy egyik nap előre tolod, másik nap hátra, úgy talán észrevenni a különbséget. Ha csúszásonként állítgatod, akkor szerintem csak "beképzeli" az ember h könnyebben fordul-e v sem....
Peteed
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2005.01.07. 14:05
Ha e léc orra felé tolod a kötést akkor jobban lehet vele kanyarodni, bohóckodni, hátra állítva meg inkább nagy sebességnél lesz stabilabb.
Peteed
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2005.01.06. 14:16
Sziasztok!

Házilag, hogyan/mivel lehetne lécet élezni? Nem régi a lécem, de mintha jeges részeken már nagyon csúszkálnék, ezért vetődött fel a gondolat. A házilagos élezésé, meg azért, mert ha vhol lehetne élező kütyüt kapni az sem kerülhet többe mint 1x elvinni vhova.
Peteed
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2004.12.21. 12:40
Sziasztok!

Az elős kérdésem az lenne, hogy ilyen talpjavító gyertyát hol lehet beszerezni, ill milyen áron?

A másik dolog a waxoláshoz: én jól bedörzsölöm a talpát gyertyával, jó vastagon, majd fogom a hőlégfúvót és addig melegítem egyenletesen amíg meg nem folyik a viasz. Amint kihűlt egy sima műanyag jégkaparóval lehúzom a felesleget és kész. Eddig bevált. (Persze arra vigyázok h csak a viasz melegedjen fel)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.