Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

stimpi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2007.01.03. 15:36
Én is csak megerősíthetem az előttem szólót: simán át lehet menni! Mi minden "mászó" felszerelés nélkül vágtunk neki. Kicsit uncsi volt Sella Neveán a fenti két kék pálya (megfelelő hómennyiség hiányában az alsóbb pályák le voltak zárva), úgyhogy megpróbáltuk a maximumot kihozni a napból: vállunkra kaptuk a síléceket és sícipőben megmásztuk a hágót. Kb 1 óra, (pihenéssel és csokievéssel együtt). Aki csak síeléshez szokott az számítson egy kemény izomlázra másnap...
Szerintem nem szabad kihagyni, hihetetlen élmény! (bár minden lépésnél térdig süppedni elég kemény)
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: Kope
2006.10.06. 19:17
Szia Antmes!
Köszi a gyors választ, már meg is néztem. Egész jók az ajánlatok.
Goltéval kapcsolatban még csak annyit, hogy ha esetleg mentek és kell jó szállás jó áron, tudok segíteni.
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: Kope
2006.10.06. 12:09
Sziasztok!
Nézegettem képeket és nekem is nagyon tetszik ez a hely. A weblapjukon ha jól láttam még a 2005/2006-os árak vannak fent. Tud valaki valamit 2006-2007-ről? És a BOOM-os ajánlatok vajon mikorra szólnak?
Idénre síelős szilvesztert tervezünk, de valami hihetetlen módon megnyomják az árakat arra a pár napra. Ha valaki tudna valami barátságosat ajánlani azt nagyon megköszönném ( stimpi@freemail.hu ).
Mi tavaly Goltén voltunk (3 hosszú hétvégét - szerintem ez magáért beszél)csak ajánlani tudom mindenkinek.
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: Golte
2006.03.06. 21:02
Sziasztok!

Most jöttünk haza Goltéről-sajnos. Hihetetlen mennyiségű havuk van, aki szeret szűz hóban síelni az most menjen, valószínűleg lesz része benne.
Úgy általában: a pályák szerintem mindenkinek megfelelőek, kezdőknek is, és síelni tudóknak is (van hol elfáradni). A "hütték" árfekvése igen barátságos, kb. arra lehet számítani mint egy itthoni középkategóriás étteremben. A kajafelhozatal itt nem túl széles (pizza, hot-dog), viszont van egy tálcatologatós étterem (sícipővel is) ahol lehet menüt enni. Kipróbáltuk, finomat ettünk.
Ha bárkinek bármilyen kérdése van, csak hajrá, ha tudok válaszolok. (esetleg szállással-apartman- kapcsolatban is tudok segíteni)

U.I.: mi Goltén idén már kétszer voltunk, és erősen gondolkodunk egy harmadik alkalmon is. A szezon április közepéig tart, úgyhogy valószínű bele fog férni...
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: Golte
2005.12.11. 08:59
Hello Luka!
Thank you for your quick answer, my e-mail address is stimpi@freemail.hu.
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: Golte
2005.12.10. 18:48
Hy Luka!
We want to go to Golte from Jan. 5-8. (3 nights). Could you help me to find a good apartment for 4 p.? It would be a powerful help, if you could give me some address with phone number or e-mail address.
Thank you in advance.
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2005.11.07. 19:13
2 éve voltunk Sybellesen március elején. Bár az alja kicsit vizes volt (március azért nem január), különösen nem volt bajunk a hóval. Csak ajánlani tudom, most, hogy összekapcsolták a három "dombot", a 8. legnagyobb liftekkel összekötött sírégiója lett a világnak. Eddig is besíelhetetlen volt, hát most... Én bármikor visszamennék.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.