Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szőllősi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
Topik: Ski blade
2007.01.08. 09:26
Nekem van normál lécem meg minisím is, s igaz, nem tudok jól síelni csak szeretek, :) hát így kezeljétek az észrevételemet.
Én szeretem a minisít, sokkal könnyebb vele síelni, legalábbis számomra. Meg talán azok számára, akik kezdő síelők. A kis mérete miatt könnyebb irányítani, kanyarodni, megállni. S tényleg jó kis kanyarokat lehet vele leírni, meg forogni is csúszás közben, meg háttal síelni vele, persze csak óvatosan. Igaz, jobban igénybe veszi a combokat,s olykor beremeg a léc egyenes futáskor, de én mindezek ellenére kedvelem ezt a lécet. Aki tud korcsolyázni, az szerintem hamar ráérez a lécre.
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2006.11.23. 14:34
köszi az infókat.
az apartmanok hiánya nem zavaró, az, hogy a 3-4 csill.szállodákat megfizetni nem tudom, az inkább...
:) vagy :(
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2006.11.20. 11:26
Tényleg senkinek nincs infója erről a terepről?
Pályák, szállások, árak?
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2005.12.01. 21:54
szia libella (Gábor) :)
sejtettem, ahogy a katalógusokat és a netet nézegettem, hogy nem igazán akad a kívánalmainknak megfelelő terep ennyiért. Ahogy olvastam a topicokat, elég sok helyen megfordultál már,hát hiszek neked. :)
Igaz, nem írtam a dátumot. Mi általában márc első második hetében megyünk síelni, mert ált. ekkor jó a társaságunknak az időpont a melóhelyek miatt. Ekkor már kifelé megy az ember a télből, ezért gondoltam úgy hogy olyan 800-1000 m. magasan, ahol az osztrák szállások nagy részét láttam, azért már olvadhat rendesen. Engem az ismerőseim első alkalommal Franciao-ba. cipeltek el, azóta is oda járok velük márc. elején, és kb. 60-70 e ft-ból megúsztuk + a kaja, de azt ált. nem számoljuk költségként, mert annak árát, ha nem megy el síelni az ember fia, akkor is elkölti. Szóval az időpont miatt, az esetleges olvadás miatt szerettem, szerettünk volna minél magasabban szállást találni, és azért pályaszállást, mert az ember elkényelmesedett a francia terepeken, amikor csak kilépsz a szobából, és szinte már csatolhatsz lécet, és csúszhatsz a felvonóhoz, vagy a nap végén a szálláshoz.
Ha mégis akadna vmi, hát szívesen veszem az infót. :)
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2005.11.29. 16:59
Sziasztok,
még nem voltunk Ausztriában sielni, ezért egy kis segitségért fordulnék azokhoz, akik már igen. :)
Olyan siterepet, szállást keresnénk, amely kb. 1500 m.magasan fekszik, pályaszállás, legalább 40-50 km. pálya van, önellátós és max 60-70e Ft-ból kijön 6 nap szállás, siberlet, utazás.
Akad ilyen? Hol? Tapasztalat, infó?
Előre is köszönöm.
szőllősigyuri
(hosszú i-t nem ir ez a nyavaláys billentyű)
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2005.02.28. 19:47
a hatalmas tömeg azért lehet, mert ha jól tudom, a febr. ott síszünet vagy mi. márc-ban jóval kevesebben vannak.
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2005.02.01. 08:12
jó az még piroson is, simán. :-)
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
Topik: Les Orres
2004.02.12. 18:29
azt hiszem, vmi ilyen nevű ap.házban szállunk meg, ez milyen messzire esik a síliftektől?
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2004.01.13. 18:01
szia, nekem egy kollegám megy jan.végén, a : http://temak.sielok.lx.hu címen vhol van is egy fórum erről, ha visszagyütt, és még érdekel, tán ír infót.
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.01.11. 19:04
ez azért már építőbb.. :-)
bigfoot.jpg
snowblade2.jpg
szőllősi
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.01.11. 04:03
nem. a big foot végén ujjak vannak, a skiboardén meg nem. :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.