Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Maté01 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (23)Időben csökkenő Időben csökkenő
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Krvavec
2011.10.14. 13:08
Szia!

Köszönöm a választ, mi ketten mennénk, nem fontos nekünk, hogy nagyon nagy legyen, max annyi, hogy a ruhákat lehessen szárítani.
Az ottani árakról (kaja) tudsz nekem kis infót adni?Mert gondolkozunk, hogy ellátás nélkül megyünk, de ahogy írtad, már elgondolkozok rajta, hogy legyen kaja az árba.Gondolom vannak ott boltok, meg ilyenek...
A pályáról szeretnék még kérdezni, hogy milyenek, mikor érdemes menni.Idáig én Kaprunba voltam 3szor, meg Tauplitzon, de az ottani árak már nagyon durvák (síbérlet)
Ezért gondoltam, hogy idén ezt megpróbálnám, mert nagyon tetszik, meg horvátul tudok, és úgy voltam vele, hogy szállást ezért tudnék kint szerezni ha kimennék, de most ezen is elgondolkoztam, mert már hallottam, ohgy nehéz így helyet találni.
Köszi az infókat mégegyszer !

Máté
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Krvavec
2011.10.10. 09:49
Sziasztok!

Tud valaki ajánlani valami jó magánházat(apartmant) 2 fő részére?
Esetleg ha csak kimegyek, tudok találni jó áron, vagy előre keressek?

Máté
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.04.01. 18:57
Nekem Zell am See a kedvenc idáig :)
A felvonók miatt, viszont a Nassfeldi pályák is jók nagyon.
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.03.28. 12:56
Sziasztok!
Tegnap jöttem haza, vegyesek a véleményeim sajnos...
Csütörtök,péntek az idő nagyon vacak volt, zuhogott az eső, pénteken egész nap, csütörtökön csak délelőtt, de így legalább szinte senki nem volt a pályán, minket meg egy két Stroh után nem nagyon érdekelt az eső... :)
Viszont szó szerint sz....rá áztunk.Ráadásul olvadt mint a fene... 13-15 fok a pálya alján, odafönt meg olyan 5 fok volt.
A pályák nagyon tetszettek,meg a hütték, az árak se nagyon vészesek.
Viszont még mindig ZELL AM SEE a kedvencem, bár sok helyen nem jártam eddig,mert ami bejön,oda többször visszamegyek.
Sajnos a felvonok számomra a Szlovák pályákkal egyenlők,hogy nincs rajta védő plexi.Így mindig egy adag tócsába ülltünk bele, és mire felértünk szét fagytunk,mert még a szél is fújt. Amikor jó idő volt meg megizzadtunk mire leértünk,de a felvonón megint megfagytunk,mert fújt a szél.
Ez számomra nagyon idegesitő volt, de ezt leszámitva a pályák jók nagyon.
A 21.ei Cuba festivál isteni volt, 3 gyönyörű kubai csaj táncikált egész nap + két nem kubai :)
Ezért jövőre erre a hétvégére BIZTOS kimegyek!
De nem tartom kizártnak,hogy február körül,mikor nem esős az idő, és igazi tél van, még visszamegyek.Csak a felvonókra tegyenek már valami buborékot!!!!!
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.03.19. 22:17
Valami jó bár, vagy szórakozó hely van arra?Hová érdemes menni?
Disco esetleg??
Írjatook, 13 óra múlva indulok, és nemtudom,merre érdemes menni :)
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.03.19. 19:18
Hali!

Én holnap megyek, egy hétre, de fogalmam sincs,milyen ruhát vigyek, mennyire lesz hideg,vagy meleg :(
Ezért marha sok a cuccom.
Ugye azért nem olvadt nagyon ???
Nagyon meleg volt?Hó azért még található ?:)
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Tauplitz
2010.03.04. 08:32
Szerintem is teljesen jó a hely, nem kellene szerintem így lehúzni.Max annyi, hogy nem olyan hatalmas, de egy hetet el lehet ott is síelni.
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.03.02. 17:55
Beni_1 !
Akkor a hójelentést ne felejtsd el,hogy mire készüljek.
18-án este,meg 19-én is felnézek,hogy írtál-e.
Jó sielést !
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.03.01. 21:39
Hali, ezek szerint senki nem volt még Nassfelden a Kuba Festivál idején? Március 21.én ?
Akkor majd én leszek az első, aki megírja milyen... :)
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Tauplitz
2010.02.26. 10:03
Szivi, viszont sajna a vonatról én nem nagyon tudok semmit sem.Hogy őszinte legyek, nem is tudtam, hogy van llyen :))
Lehet, hogy még akkor nem volt? (2004ben voltam itt utoljára)
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Tauplitz
2010.02.25. 18:19
Szia!
Szerintem nem kell aggódnod, nagyon szép hely, kicsit tényleg kell egy két helyen botozni, de nem kell teljes lecsatolni, főleg, a második nap után nem, mikor már megtapasztaltátok,hogy hol kell jobban megereszteni.És akkor már szinte a felvonoig lehet siklani,max egy két lökés.
Szerintem a snowboardosoknak idegesítőbb inkább, én sieltem ott 2szer is annyira nem zavaró, de snowboardal nem mennék vissza.
Maga a Kulmhof,meg szerintem baromi jó!!!Igényes, és a medence,meg a szauna is jól tud esni!
És a felvonó gyalog sincs messze,bár mi mindig kocsival mentünk,hogy ne kelljen a cuccot cipekedni,meg ha kellett valami akkor csak lesieltünk a kocsiig.
Szóval jó sielést,és sok havat!!
Majd írd meg milyen volt azért.
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.02.24. 22:16
Hali!

Volt már itt valaki akkor Nassfelden amikor a Cube de Festa van ?? (Március 21 )
Jó bulik szoktak lenni?
Megőrül a nép rendesen? :))
Az idő ilyenkor milyen ott, vigyek egyáltalán sínadrágot , vagy elég lesz egy rövidgatyó? :)
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Tauplitz
2010.02.20. 00:22
Ha BadMitterndorfaba is tennének egy felvonót szerintem már sokkal de sokkal jobb lenne ennek a pályának a megitélése,mert különben szép hely nagyon !
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
2010.02.20. 00:20
irigyellek KMatyi! Én akár mikor ott voltam, mindig brutál szelet,és mondhatni hóvihart fogtam ki sajnos.Volt amikor a felvonókat is leállították egy jó pár percre, de a páyák szerintem is kiválóak!
Bár a szél,és az itélet idő engem annyira nem zavar,de a barátnőmet igen... :(
(Majd idén megyek nyáron is oda, remélem akkor már én is kifogom a jó időt :)
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.02.17. 18:57
Nagyon jó a helyi kemping azt olvastam :)
Viccen kívül, ingyenes szauna használat, pályához közel,ingyenes uszoda használat, a Símániába nagyon jókat írnak róla. (Persze lakókocsira gondolok :) )
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Tauplitz
2010.02.17. 18:54
Szia Kulacs!

Hozzászólnék egy kicsit én is, végig olvastam az utolsó pár üzenetet,és megakadtam Vir szigeten.
Nem tudom mikor,hány éve jártál Viren,és hányszor, de Vir az utobbi időkbe elég sok fejlesztésen ment át, tudom ez nem sielős téma, de gondoltam megírom a félreértés végett.
Csak egy-kettő pl.:Teljes csatorna hálozatot építettek ki, megépült a Nin-Privlaka elkerülő autóut (Vir miatt,a gyorsabb Zadarba jutás érdekébe), Új piac sor épült, elfogadták az uniós rendezési terveket, építési szabályokat, parkositottak számtalan strandot, felújították a Bobovik-i kikötőt ( pár éven belül ki is bővitik új hajóhelyekkel, elektromos parti csatlakozóval), több 10-
km-t újra aszfaltoztak, és megépült a Viri víztorony is.
Ezek történtek pl csak tavaly...
Csak azért írtam le,hogy tiszta legyen,hogy nem teljesen igaz, hogy nem történik itt semmi.
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
2010.02.12. 11:58
Szerintem is nagyon jó hely, csak én mindig brutális szelet, és hóesést fogtam ki, de a magassága miatt, szerintem az egyik legjobb!
Idén Nassfeldre megyek, kiváncsi vagyok.
De nyáron elmegyek Kaprunba kiváncsi vagyok a nyári sielésre.
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.02.12. 08:48
Agent!
Majd ha hazértél, várom a beszámolód, mert én is idén megyek Nassfeldre először !
Jó sielést, és sok havat !!!
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.02.09. 19:35
Köszi Csabor a részletes leírást :)
Azt hiszem ezt még sielés előtt egyszer kétszer átolvasom, és nem is kell a térképre néznem, jó részletes!
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.02.09. 08:34
Március 20.-án megyek, akkor már csaktán nem lesz tömeg... :)
De lehet még hó se :)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.