Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kezdő snowboardos vagyok topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2013.01.01. 10:04
Fura, ilyenről még nem is hallottam. Mármint, hogy a gyöngyvászon átengedné a kinti nedvességet. Szerintem, hogy a lábad tocsogjon a vízben a nap végén, ahhoz kb egy tócsába kéne beleállnod. Egy normális, belsőcipős baki kizárt, hogy annyi vizet engedjen be, hogy azt a bőrödön érzehesd.
Én inkább a nem megfelelő zoknira tippelnék...
Előzmény: (Peetry 148538)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2013.01.01. 09:29
Abban is van igazság amit írtál... Lehet ülve is fűzni, mert valóban hátra feszül utána a láb. És valóban tágulnak egy picikét.

Viszont nem nagyon kéne hogy tocsogjon a lábad a bakiban. Ez inkább a technikai anyagok hiánya lehet... Vagy csak nagyon izzad a lábad. :)

üdv: cool
Előzmény: (Peetry 148538)
Peetry
45 élménybeszámolót írt
45
12 éve tag
2012.12.31. 18:42
érdekes. nekem skiboy-ban mikor vásároltam, ülve fűztem, és azt mondták a srácok, hogy ha próbánál egy picit nyom a lábujjnál ülve/rendesen állva, akkor az nem para, mert egyrészt ha snowboardosan állok, akkor hátrafeszül a sarok, és máris több hely van elöl, másrészt az új baki tágul egy picit, és az nagyobb gáz, ha később emiatt nem tart rendesen.
neked erről mi a véleményed?

Én így vettem, kényelmes is, nincs vele bajom. Amit viszont észrevettem, csak tiszta bőr/műbőrt veszek legközelebb. a mostaniban van gyöngyvászon, és (szerintem) emiatt jobban átengedi a nedvességet, így nap végére néha tocsogok a hólében :S
Előzmény: (coolman 148526)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2012.12.31. 17:52
Hát igen nehéz kérdések ezek.

Vannak vezető márkák. Igen a Burton az csak snowboarddal foglalkozik és semmi mással. Nem olyan mint a Head, hogy gyárt tollaslabdát, teniszütőt, fürdőgatyát...stb CSAK snowboardban fejleszt és gyárt.

De a Flow márka is nagyon jó. Azt azért még tudjátok, hogy egykét számmal mindig nagyobb lesz a snowboard baki. nekem pl 41-es lábam van és 43-as bakim :)

Burton Moto és Burton Tribute eddig. a Tribute-t vadiújan 22.000 ért vettem. A store 13 tól akciósan.

Nézegetni kell az outlet oldalakat.

Ja és még ami fontos: Mindig mindkét lábra próbálunk teljesen befűzzük !!! Állva fűzünk nem ülve!!! És járkálunk benne minimum 20 percet. És ha még ekkor is kényelmes akkor meg lehet venni.

Lábujjak ne érjenek végig lehessen mozgatni őkket.

na ennyi: cool
nassbetyár
44 élménybeszámolót írt
44
11 éve tag
2012.12.31. 17:31
Tehát a Flow jobb mint a Head, de a legjobb lenne egy Burton? :D És persze itt a MÉRET a lényeg :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.