Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kyoshozozo
153 élménybeszámolót írt
153
12 éve tag
2013.01.09. 17:31
a maszírozást kipróbálom, de ezt a harisnya-zoknit hol tudom beszerezni?
Előzmény: (klaci 150014)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2013.01.09. 17:18
- Ne csak kicsatolj, masszírozd is át a lábaidat, csodát tesz.
- Próbáld ki a harisnya-zoknit.
- Vegyél spéci talpbetétet, amiről már sok szó volt (itt, vagy másik topicokban, nem tudom, de keress utána).
kyoshozozo
153 élménybeszámolót írt
153
12 éve tag
2013.01.09. 16:32
Sziasztok,

végre vettem én is egy Langét! :)


A problémám vele:
Óramű pontossággal 5 perc után fázni kezdenek az ujjaim, 20 perc után ez kezd zsibbadni az egész lábal és 30 perc után mintha nem is lenne lábam térdtől lefelé. Ezt tudom, a pályán is -8 foknál és a lakásban is produkálni! Természetesen mindenhol kicsatolok amikor megállunk, liftezek, stb., de kb. 1/2 óra múlva kezd valami érzés visszatérni a lábamba.
VISZONT annyira jó benne sízni, hogy két nap is reggel felvettem és csak este téptem le magamról, bevallom izgultam, hogy fekete-e a nagy ujjam.
Komoly bajom nem volt, két nappal később még kicsit zsibbadt volt a nagy ujjam, de elmúlt.
A cipő olyan hosszú ha kicsatolom nyom elől, ha becsatolom és csak álldogálok akkor érzem hozzá ér az elejéhez (persze zsibi után semmit nem érzek), viszont ha nyomom a nyelvét, rendesen síelek nem éri el az ujjam az elejét a cipőnek. Határeset, de szerintem nem rövid a cipő. - persze ha egész nap a hüttében akarnék álldogálni nem ezt választottam volna!
Igazából sehol nem nyom, de mindenhol szorít!
Itthon megfigyeltem, hogy a zsibbadás a talpamban kezdődik a nagy ujjam a következő és a végén az egész lábam érzéketlen lesz.
Ma bevittem a Bartusékhoz, hogy húzzák-nyomják amit akarnak csak jó legyen.
Nem nagyon volt ötletük, ameddig nem tudom megmondani hol nyomják meg addig nem tudnak mit tenni. A végén ott hagytam és a külső talpélemnél ahol a legszélesebb a talpam bejelöltem, hogy ott nyomják ki kicsit.
Cserélgettem a bakiaimat, az előző egy Atomic Hawx 100 volt, de úgy érzem ez az igazi, ilyen jól még nem éreztem magam semmiben sem! (persze csak az első félórában)
Ha nincs senkinek semmi ötlete akkor is ezt fogom használni, de kicsit aggódom, hogy ne legyen semmi maradandó bajon, torzulásom. Vagy vigyem mind a két bakimat és épp mit akarok, rendesen sízni vagy csak "csuszizni" azt a bakit vegyem fel?
Hát nem tudom, remélem tudtok valami biztatót mondani?! (tudom, HAJRÁ) :)

Köszi előre is a segítséget

kyoshozozo
(elnézést attól aki a carvingski, Lackó féle fórumot is olvassa, oda is feltettem a kérdéseimet)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.