Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Haladó edzések Visegrádon Lackóval topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agnes77
41 élménybeszámolót írt
41
13 éve tag
2015.02.14. 23:11
Jó volt :)

Társaság is és, Joci által megfogalmazott, tréfás hegyoldal is :)
Előzmény: (Lackó 180489)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2015.02.14. 22:12
Jó utat, és jó sízést!

És jó hallani, hogy hasznos volt az este.
Előzmény: (Joci 180516)
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
18 éve tag
2015.02.14. 20:55
Köszönöm a lehetőséget Lackó!
Jó volt megint a csapatban lenni. A Visegrádi hegy ismét a tréfásabb, munkásabb oldalát mutatta meg. Persze azért jól síelhető volt.
A foglalkozás hasznos volt. Kicsit hiányzott is már a hóekézés. A terv az, hogy vasárnap Roglán tovább forgatom élben a léceket. Így most nem eresztem hosszúra a beszámolót. Még egy kicsit készülődöm, rövid pihenő és hajnalok hajnalán irány Szlovénia.
Előzmény: (Lackó 180489)
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
18 éve tag
2015.02.14. 20:45
Én egy kicsit később. 0 óra 40 kor. Már egy csöppet álmos voltam. Nálam abban merült ki a fáradság.
Ezek a Visegrádi kiruccanások mint mindig, most is hasznos volt.
Előzmény: (yoee 180469)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2015.02.14. 13:54
Szép volt, jó volt, hasznos volt! :-)

Én legalábbis így láttam. Persze kell, hogy ülepedjenek a dolgok, sőt még az is lehet -gyakori dolog és normális-, hogy a frissen tanultak, gyakoroltak igazán nem is akkor rögtön, hanem kis kihagyás után, a következő síeléskor jönnek elő igazán, és épülnek be a mozgásba. Kell az agynak is idő, hogy mindent a helyére rendezzen, meg sokszor másmilyen körülmények között (még)jobban összeáll a dolog.

Látva benneteket, én mindenkinél láttam valamilyen fokú "megvilágosodást", remélem ti is éreztetek valami ilyesmit az éhség és fáradtság mellett. :-)

Aki nem volt, annak annyit, hogy az esti csapattal a kemény pályán különösen fontos időzítésekre, terhelésekre, élen forgatásokra hegyeztük ki a foglalkozást. Az odafigyelés meg is hozta a gyümölcsét, már tegnap láthatóan stabilabbá vált mindenki a viszonylag kemény, itt-ott "szürkébe hajló alapú" :-) pályán. Ez persze később még jobb lesz, mert mint mindennek, ennek is ülepednie kell.

És persze nem csak az este volt eredményes, hanem a délutáni foglalkozás is. Azt hiszem, sikerült valakinek az önbizalmát és lelkesedését kicsit megtámogatni, és megmutatni, hogy nem egy nehéz dolog ez a síelés, hanem egy logikus, érthető, és leginkább bárki által megcsinálható dolog. És ha meg netán megtorpan valaki a fejlődésben, akkor nem kell megijedni, hanem olyanhoz fordulni, aki tudja és megtanítja a továbblépés útját.

És én is elfáradtam kicsit, de ezt a fáradtságot nagyon szeretem, ez olyan jó fajta... :-)
Előzmény: (yoee 180469)
p20150213-195851-3000.jpg
yoee
35 élménybeszámolót írt
35
10 éve tag
2015.02.14. 10:39
Uh, gyerekek, én 11 után értem haza, gondolom a többiek később. Már a megérkezéskor éreztem az igomlázat a vádli alsó részében. Nagyon elfáradtam, utólag visszagondolva jó, hogy nem csúsztam többet. Jó volt veletek, köszönöm!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.