Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kovati
82 élménybeszámolót írt
82
17 éve tag
2017.02.05. 18:34
középállomásnál, még semmi sor nem volt, és simán befértem egy nem teltházas kabinba. Napközben váltogatva a felső fekete és piros pályák. Sorállás csak nagyon kevés, L ülőszékesen és K húzóliften szinte semmi. Utóbbit csak akkor vetik be, ha a J ülőszékesnél sor alakul ki, de sokkal gyorsabb annál, meg az időjárásnak nem annyira kitett, én csak akkor mentem oda, ha ez is működött, az M kabinosból jól látni. Kedvencem a 8-as fekete pálya, ezt szinte alig használja valaki, és szép változatos a vonalvezetése. Ködös időben csak óvatosan, mert a térképen is jelzett jobb kanyar nagyon erős, és pont ott össze is szűkül a pálya. A J,K, és L felvonók 15.45-kor zárnak, utána még érdemes a végefelé is élvezetes 18-ason csúszni egyet és fel az M-es kabinossal, a végén még le lehet menni a 2-es pályán a középállomásig, ahol 16.15-ig be lehet még szállni fölfelé. A nap zárásaként pedig le a 2-esen, majd az 1-esen az aljáig, utóbbi ilyenkor már erősen megviselt volt, de azért az utolsó nap kivételével minden méterét élveztem. Kihagyni talán csak a 3-as pályán lévő ugratópályat (fiam szótárában "mókapályát") lett volna érdemes , mert bár egy párszor sikerrel abszolváltam, az utolsó nap kora délután egy rossz talajfogás után jól odacsaptam a vállamat, és utána már nem esett annyira jól egyik fekete pálya sem.
Tegnap késő este már itthon készült röntgen válltörést igazolt:(. Legyetek óvatosak!
Előzmény: (Slogery 193503)
Slogery
10 élménybeszámolót írt
10
8 éve tag
2017.01.30. 18:58
Üdv!
Milyen a pályák állapota, a meleg idő nem viselte meg nagyon? Azt is kérdezném, hogy melyik pályák nem mennek, sajnos nem találtam semmilyen oldalt, ahol ez látszik. Előre is köszönöm az infókat!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.