Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Csevegő szoba - OFF topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.01.13. 14:39
Laci! Úgy legyen !!
Előzmény: (Agent 79863)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.01.13. 14:35
onnan akkor ki lesznek szórva, ha áthágják a kulturáltság és az on határait.
Előzmény: (maci-laci 79853)
admin2
482 élménybeszámolót írt
482
Moderátor
2010.01.13. 14:28
Igen, mi is kártékonynak tartottuk, hogy a fórum elején volt állandóan, ezért a "Miért nem szeretem Szlovákiát?" topiknak alacsonyabb prioritást adtunk, így az a Szlovákia alatti topikok között mostantól utolsóként jelenik meg (ld. a 6. lap végén)

A topikot és a benne lévő üzeneteket nem töröltük, akinek fontos, hogy ezt olvassa, vagy ide írjon, az hátralapozva (vagy saját bookmarkjában) megtalálja, de mivel úgy gondoljuk, hogy a többség számára érdektelen, ezért hátrasoroltuk a fórumban.
Előzmény: (gyf 79817)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.01.13. 13:46
Feri!Ez nem megoldás mert most akkor síterepek topicját fogják telenyomni az okosságokkal,és nem csak egy helyen osztják az igét.Nem is lenne baj ha tényleg a az adott helyen felmerülő problémákat ott írnák le de tartok attól,hogy megint lesz aki salakkal(Kócos után szabadon)borítja el a rovatot,rovatokat.Mellékesen van még kettő topic ami a témával foglalkozik az egyik pozitív,a másik egy küzdőtér vegyes észrevételekre.
Előzmény: (gyf 79817)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2010.01.13. 11:32
Hála Istennek, illetve a szerkesztőknek, ha valóban "0"-ra állítottak minden bitet.
Én a magem részéről üdvözlöm a lépést!

Teljesen kértékonynak tartottam, és mivel mindig valaki reagált, a fórum elején volt állandóan.

Az utolsó hozzászólók között voltam, reagáltak a hozzászólásomra, azért nem reagáltam rájuk (melyben elfogadtam volna a másik fél érvelését egy korántsem falysúlyos kérdésben), mert utáltam a lista tetején látni ezt a szenny-topikot.

Mégegyszer: "Hurrá!"

Ha valakinek baja van konkrétan, írja meg az adott terephez tartozó topicba a többiek okulására.
Úgy érzem, ezért van a fórum.

Politizálni, hülyeséget beszélni meg van ezer más lehetőség!

Feri
Előzmény: (iudex 79782)
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2010.01.13. 10:13
Csupán érdeklődöm, hogy hová tűnt a "Miért nem szeretem Szlovákiát ?" topik ? Kb. egy órával ezelőtt még lehetett olvasni.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.