Előzmény és válaszok a Csorba-tó topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nibelis
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2010.02.23. 22:18
Szia!

Én itt foglaltam szállást 9.500 ft/ szoba/ nap,2 főre svédasztalos reggelivel.

http://www.limba.com/hu/szlovakia/szallas/szalloda/tatranska-strba/4210/szallashely-reszletesen.htm

Remélem szép hely,jókat írtak róla.

Nibelis
Előzmény: (rebka 85545)
rebka
48 élménybeszámolót írt
48
18 éve tag
2010.02.22. 12:31
Sziasztok!
Ha lesz még hó, a márc.13-15-i hétvégén szeretnénk kimenni a Csorbára.Írták többen a Hotel Risy-t szállásnak. Érdekelne, hogy mennyibe kerül egy éjszaka?
A síbérlet 6 főre nem kevés, ezért vacilálunk még Semmering vagy e között. Én és az egyik gyerek inkább kezdők vagyunk(ha meglátok egy meredekebb szakaszt, rögtön lecsatolok)3 gyerekünk és a párom pedig szeretnének már egy 500m-től hosszabb pályán is csúszni.Én voltam Stuhleken a gyerekekkel, az nagyon jó volt, de azért szálással 28 eurós bérlettel együtt elég húzósra sikeredett.
h i r d e t é s