Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Saalbach - Hinterglemm topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5444 élménybeszámolót írt
5444
Admin
2010.03.15. 19:30
Mintha ugyanezt a sílécet láttam volna 399-ért Kaprunban, az új volt (lényeges különbség).

Amúgy ezt a nagy kiárusítást csak nem sikerült megtalálni, igaz annyira nem is kerestem, de viszont kitáblázva sehol nem volt, Bruckban (központ, maxi markt, hervis környéke, brucki billa stb.)

Na mindegy, csütörtökön night sale a kapruni brünldben.
Előzmény: (hu1zam 87425)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.03.13. 20:34
Sajnalom, hogy elfogytak, kb. ket hete meg lattam a tesztsis-allvanyt, nyitas ota folyamatosan voltak.
Talan majd jovore.
Ha megirod maganban, hol nezegetsz Saalbachban-vagy Hinterglemmben leceket,es konkretan is talalsz valamit, amit megvennel, talan egy kis engedmenyt is ki tudok neked csikarni, szinte minden boltost ismerek, es sok kolcsonzost is.
Előzmény: (hu1zam 87425)
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
2010.03.13. 20:06
Labanc billentyüzettel irok, ugyhogy pardon- epp Saalbachban tartozkodok. A Zell am See-i Hervisben mar eladtak a tesztsiket, csak nemi learazassal vannak idei lecek. Viszont a 12-kogel aljaban levö egyik szerviz/ berlo 450 eur-ert ad alig hasznalt Fischer RC4 SL-t es Atomic race Si-t. Amugy tegnap gyönyörü idö volt, ma pedig felhös, de jo havon lehetett "ruccsolni". Magyarul: rendesen tel van:))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.