Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Krompachy-Plejsy topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
punto
54 élménybeszámolót írt
54
18 éve tag
2010.10.08. 21:39
Szia!
A 300 m az biztos hogy nem igaz. Az utolsó ház után a sípályáig van egy fás rész, meg parkoló, ami magában jóval hosszabb 300 m-nél. Inkább a 950 a valós.
Szerintem a hó akármilyen jó lesz, a gyereknek akkor is nagyon kemény ez a pálya. Az alsó kék pálya az nagyon kék, a felső rész meg meredek. Esetleg a 10-es piros lehet jó neki, de tavaly februárban, amikor ott voltam, ez a pálya nem üzemelt.
Előzmény: (nmarcsi2 90294)
admin3
706 élménybeszámolót írt
706
17 éve tag
2010.10.04. 18:27
Igen, a google térképe szerint kb. 950 méter a szállástól a sífelvonó. Elképzelhető az is, hogy csak rossz helyre rakták a koordinátát és akkor valóban lehet 300 méterre.

A szerkesztőségből még nem jártunk itt, de itt a fórumban, vagy az élménybeszámolók között sok hasznos információhoz juthatsz hozzá: https://sielok.hu/siterepek/ertekeles/krompachy/
Előzmény: (nmarcsi2 90294)
plejsy.jpg
nmarcsi2
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2010.10.04. 17:23
Szia!
Igen, ezen a honlapon néztem, sőt kértem volna tőlük bővebb infót, de nem tudnak mást, mint ami ide le van írva. Amúgy a 974-es ház az.
Néztük a távolságot szerintünk nem 300 m a pályától.
(Ha jártál már ott, a google térképen rá tudsz ismerni.) Csak azért kérdeztem volna, mert gyalog 2 gyerekkel és cuccal azért nem mindegy.
Ja és a pálya? Tudsz valamit?
Előre is köszi.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.