Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2010.11.28. 19:22
Lehet, hogy igazad van, sőt valószínű. Sajna, mi nem vagyunk azon a magasságon, hogy esélyünk legyen, hogy megmaradjon. Most jöttem haza és tapasztaltam, hogy lassan megvan az 10 cm amit mára prognosztizáltál. Természetesen a tegnapi hómennyiséget növelve. Nézem én is a különböző térképeket, de döbbenetes akkor is, hogy ennyi hó esik novemberben. Sok idő telt már el azóta, többen természetesen nem is emlékezhettek, hogy talán utoljára novemberben 1980-ban esett ennyi hó, illetve ennél több akkor is nov. 30-án.
Előzmény: (KCsabika 94935)
KCsabika
301 élménybeszámolót írt
301
15 éve tag
2010.11.28. 18:46
Korai sajnos :( az öröm, a mérleg nyelve ugyanis a meleg fele billen az éjszaka ahogy a ciklon halad tovább. Nézd meg ezt a térképet: ( http://www.idokep.hu/ho ) gyakorlatilag 50 km belül eső és hó is esik. 1-0,5 fokon múlik minden. Fogalmam nincs hogy mennyi hó fog esni, mert nem lehet tudni hol vált halmazállapotot. Egy biztos ahol hó marad ott 10 cm-et meghaladó lesz.

Sajnos NEM ad kellő alapot a szezonhoz ez a hó Eplényben, a mostani prognózis alapján dec. 10-ig mind elolvad és eső lesz helyette. (Hóágyúzásról és szezonnyitásról még korai beszélni...)
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.