Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2010.11.28. 19:22
Lehet, hogy igazad van, sőt valószínű. Sajna, mi nem vagyunk azon a magasságon, hogy esélyünk legyen, hogy megmaradjon. Most jöttem haza és tapasztaltam, hogy lassan megvan az 10 cm amit mára prognosztizáltál. Természetesen a tegnapi hómennyiséget növelve. Nézem én is a különböző térképeket, de döbbenetes akkor is, hogy ennyi hó esik novemberben. Sok idő telt már el azóta, többen természetesen nem is emlékezhettek, hogy talán utoljára novemberben 1980-ban esett ennyi hó, illetve ennél több akkor is nov. 30-án.
Előzmény: (KCsabika 94935)
KCsabika
301 élménybeszámolót írt
301
15 éve tag
2010.11.28. 18:46
Korai sajnos :( az öröm, a mérleg nyelve ugyanis a meleg fele billen az éjszaka ahogy a ciklon halad tovább. Nézd meg ezt a térképet: ( http://www.idokep.hu/ho ) gyakorlatilag 50 km belül eső és hó is esik. 1-0,5 fokon múlik minden. Fogalmam nincs hogy mennyi hó fog esni, mert nem lehet tudni hol vált halmazállapotot. Egy biztos ahol hó marad ott 10 cm-et meghaladó lesz.

Sajnos NEM ad kellő alapot a szezonhoz ez a hó Eplényben, a mostani prognózis alapján dec. 10-ig mind elolvad és eső lesz helyette. (Hóágyúzásról és szezonnyitásról még korai beszélni...)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.