Előzmény és válaszok a Ez pedig ÉN vagyok! topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Egér 64
225 élménybeszámolót írt
225
16 éve tag
2010.12.14. 20:49
Akkor majd áprilisban meglátogatlak...DDD
Előzmény: (Sörapu. 98163)
Sörapu.
1367 élménybeszámolót írt
1367
17 éve tag
2010.12.14. 20:40
Természetesen Sörapu Kocsmájában. De nem reklám, mert márciusig zárva van!
Előzmény: (Egér 64 98073)
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
17 éve tag
2010.12.14. 20:24
A szezonálisban!:D
Előzmény: (Egér 64 98073)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
20 éve tag
2010.12.14. 14:54
Burkolt reklám, delete :D:D
Előzmény: (Sörapu. 98047)
Egér 64
225 élménybeszámolót írt
225
16 éve tag
2010.12.14. 14:27
Vecsésen melyik kocsmába mérik a sörödet?
Előzmény: (Sörapu. 98062)
Sörapu.
1367 élménybeszámolót írt
1367
17 éve tag
2010.12.14. 13:35
Le akarom már cserélni, egy fél kiló proccos kávéért megkaphatod!
h i r d e t é s