Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Apróhirdetővel kapcsolatos kérdések és válaszok

ÜZENETEK (117)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.10.11. 16:23
Ejnye Lackó, tudod tolerancia. Mi van ha megsértődik és informatív beszámolókat nem ír többet? Ja, hogy eddig sem tette,persze, hogy nem mert csak az én és csak is én számít.
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.10.11. 16:07
Persze, hogy életszerű!

Csak te tudálékoskodsz itt, mindenki más érti, hogy az apróhirdető xar. És kész.

Jó akkor lenne, ha Irktisz egyszerűen, minden vacakolás nélkül tudná egyben meghirdetni mindazt, amit el akar adni, és a feladott hirdetése nem kerülne hátrébb addig, amíg azt meg nem vette valaki.
Az, hogy így a kereső nem lenne használható, az nem szempont, értsd már meg te! Ő eladni akar, nem keresgélni. Ennyi az egész magyarázat. Értetlenkeccc, borzasztó...

A kereskedőket pedig -még ha ezért fizetnek is, és kikapcsolhatók a keresőben- ki kell zárni, mert zavaró tényezőként hatnak az ő hirdetéseik. Az oldal üzemeltetői bizony lehetnének egy kicsit kevésbé kapzsiak...

A beállítható kereső csak álmegoldás, önámítás, hiszen vannak akik nem veszik észre ezt a lehetőséget, vagy fagypont körüli intelligencia-hányadosuk miatt nem tudják használni. Így őket gyakorlatilag kizárták azok köréből, akik hamar meglátják Irktisz hirdetését.
Pedig lehet, hogy éppen köztük lett volna egy potenciális vevő!

Ezen kívül nyilván nem várható el senkitől, hogy ha több dolgot akar eladni, akkor ezt több hirdetésben tegye meg. Ez plusz munkával jár, és nem mindenki ér rá ilyennel bíbelődni. Főleg, hogy vélhetően minden héten 28 dolgot akar eladni.

Diktatúra vagy demokrácia, ez itt a kérdés. Írja Irktisz, és bizony milyen igaza van!
Nagy kérdés még ezen kívül, hogy lenni, vagy nem lenni, illetve hogy a káposztás cvekedlit porcukorral vagy borssal kell enni.
De ebbe már nem menjünk bele, mert midenki tudja, hogy miféle politikai érdekeket is szolgál az, hogy az apróhirdető így működik.
És mivel nem szeretnék börtönbe vagy gulágra kerülni, be is fejezem hamar...
Előzmény: (maci-laci 141101)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.10.11. 14:35
Kiskutya.Gongolom erre a sarkításra gondoltál. Teljesen életszerű :D
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.10.11. 14:33
Egy család egyszerre hagyja abba síelést. Apa, anya k
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.10.11. 14:10
Persze, hogy nem állja meg a helyéta diktatúra, szándékosan sarkítottam én is. Ahogy ő is a kérdésében. :-)
Előzmény: (maci-laci 141096)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.10.11. 12:55
Lackó jól írod, talán a diktatúra nem állja meg a helyét. Emlékezz vissza mennyi változtatás volt a mi kérésünkre, javaslatunkra.Például a mobilos verzió is amit jelen esetben is használok, off topik a törlések kiköszöbölésére ha elragadtatjuk magunkat, és még sok más változtatás.Jó lenne, ha egy-két ember megérteni a Sihu egy vállalkozás ami több embernek biztosítja a megélhetését és ezt csak a bevételekből lehetséges. Az apró is egy ilyen forrás de egy bizonyos feltételek mellett ingyenes lehetőséget biztosí a síelőknek és nem az ügyeskedőknek.
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.10.11. 12:20
Kedves Irktisz!

"Jól körbelúgoztuk a kérdéskört, felvetettünk néhány problémát"
Problémát csak te vetettél fel.

"A kérdésem az lenne: muszáj ennyire mereven ragaszkodni a magánhirdetéseknél a darabszámhoz?"
Többiek már megválaszolták: Igen, mert így tud ez a rendszer jól működni.

"Biztosan ez a jó megoldás?"
Igen, legalábbis én még nem láttam jobbat, ami jól működött volna.

"Diktatúra, vagy demokrácia, ez itt a kérdés sz.tem."
Így is kérdezheted. Akkor diktatúra. Ez az oldal ugyanis valakié, és ez nem te vagy. Ezért ő dönti el, hogy hogyan működjön az oldal. Az, hogy meghallgatja-e vagy sem mások véleményét is, azt is ő dönti el.

" a síelők.hu klassz közösségének ezt az oldalát"
Amit az előbb írtam. Próbálod összemaszatolni a dolgokat, de ettől ez az oldal még nem tiéd, sem a közösségé. A közösség használja a tulajdonos által megszabott feltételek mellett.

Sértődötten nekiállni politizálni pedig semmilyen irányba se, erre kérünk.

Nagyon jó sízést kívánok nektek is!
Előzmény: (irktisz 141030)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2012.10.10. 16:32
Figyelj arra, amit Xero és Minerel is ír: csak úgy lehet működtetni a szűrést, ha 1 hírdetés = 1 termék.
Mondjuk a magánszemélyek esetében a lehetséges hirdetések számát meg lehetne emelni 3-ról teszem azt 5-re (esetleg 10-re?).
Előzmény: (irktisz 141041)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.10.10. 16:17
Mezei hirdetőknek nem igazán okoz problémát a limit és nem is veszik annyia szigorúan . A probléma azokat érnti akik nem kereskedők, de üzletszerűen árulják portékájukat. Ezeknek eszébe sem jut , hogy megvásároljon egy pici hirdetési csomagot. Ő keres az üzleten de áldozni nem akar rá, sokkal egyszerűbb trükközni, élősködni. Érdekes hozáállás.
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.10.10. 15:36
Szerintem fogalmazz meg érthetően kéréseket, és írd le indulatok nélkül.
De segítek:

1.muszáj ennyire mereven ragaszkodni a magánhirdetéseknél a darabszámhoz? Nem lehetne egy kicsit enyhíteni a dolgon?

---------
a kormányt meg hagyjuk ki.............sztem
Előzmény: (irktisz 141041)
irktisz
6 élménybeszámolót írt
6
19 éve tag
2012.10.10. 15:25
Na pontosan ez az, amit Minerel említett...jó ez, hogy még több hirdetés van az oldalon? Sz.tem feleslegesen foglalják a helyeket, nem beszélve arról, hogy majdnem megint ott vagyunk ily módon, mint régen az előretolakodókkal. De a kormány ellen sem tehetünk semmit, ők határozzák meg, mi a rossz, vagy a jó...fejet hajtok, és majd ügyeskedem, ahogy kis hazánkban szokás !
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.10.10. 13:20
Szélsőségeket feszegetsz, és szerintem a fórumozók a problémádra nem tudnak megoldást.

Szerintem készíts egy közvélemény kutatást az ötleteidről, és ha meg van az eredmény, akkor kopogtass Andreáék ajtaján.
Előzmény: (irktisz 141030)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.10.10. 13:14
mi értelme van annak, hogy több terméket tennél egy hirdetésbe? Így keresés alkalmával használhatatlanná válik a szűrő.
Csinálj több regisztrációt az ingyen van és meg van oldva a probléma.
Előzmény: (irktisz 141030)
irktisz
6 élménybeszámolót írt
6
19 éve tag
2012.10.10. 12:49
Kedves hozzászólók, síelőtársak, Maci-Laci, K.Laci, és a többiek, kedves szerkesztők !
Jól körbelúgoztuk a kérdéskört, felvetettünk néhány problémát - én a személyes sérelmeimet konkrétan -, de problémamegoldó javaslatot se a hozzászólóktól, se a szerkesztőktől nem olvastam. A kérdésem az lenne: muszáj ennyire mereven ragaszkodni a magánhirdetéseknél a darabszámhoz? Nem lehetne egy kicsit enyhíteni a dolgon? Teszem azt van egy 2 gyermekes család, mama, papa, meg a srácok. Az 4 pár léc, 4 pár cipő, 4 pár bot, 4 sídzseki, 4 sínadrág. Mondjuk abbahagyják a síelést, tök mindegy miért, és szeretnék eladni a használt holmikat. Ha szigorúan veszem az általatok kitalált kritériumokat, miszerint 1 hirdetésben 1 termék, akkor az testvérek közt is minimum 16, esetleg 20. Biztosan ez a jó megoldás? Meghatároznátok pontosan a kereskedelmi mennyiség fogalmát, nem ilyen drákói szigorral, és mindenki ahhoz tartaná magát, ha meg nem, akkor snitt. Diktatúra, vagy demokrácia, ez itt a kérdés sz.tem. De javítsatok ki, ha rossz a gondolatmenet. És ne egymást kóstolgassuk, ha megoldható, hanem próbáljuk jobbá tenni a síelők.hu klassz közösségének ezt az oldalát is. Köszönöm, mindenkinek sok jó csúszást, nagy havakat az idei szezonra is !!!
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2012.10.02. 22:46
Igen jobb ha külön teszed fel, mert külön kereshetővé válik.
Előzmény: (irktisz 140611)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.10.02. 22:29
Talán Géza csak megvillantotta nekünk anagramma(szerűség)-fejtő képességét. (?)
Mondjuk a Kriszti valószínűbb szerintem.
Előzmény: (maci-laci 140612)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.10.02. 22:20
No akkor ezt nem értem! Most a keresővel van a baj vagy avval, hogy megsértetted apró szabályzatát (3 termék ingyenes)és törölték a hirdetésed.
Azonban kérlek magyarázd el,hogy mennyire vagy jóban Sírgésával?? Sehol nem olvasható, hogy Krisztinának hívnak Ő még is tudta kettővel feljebb. Hol voltál eddig holott 2004-ben regisztráltál ?? Nem folytatom mert valami bűzlik Dániában.
irktisz
6 élménybeszámolót írt
6
19 éve tag
2012.10.02. 21:28
Kedves Maci Laci, és minden hozzászóló. A vaterát tényleg ne emlegessük, mert pontosan az, aminek tituláltad, de nem feltétlenül a szűrés miatt. Itt az a legnagyobb gondom, amitől éppen ma berágtam, hogy irreálisnak, és hülyeségnek tartom, a magánszemélyekre vonatkozó hirdetési kritériumokat. Leginkább ezen kéne változtatni. Leveszik, kitörlik a hirdetésemet, mert egy dzsekit, és 3 bukósisakot egy hirdetésben tettem fel. Kérdem én, miért? Kereskedelmi mennyiségnek minősül? Jobb az, ha minden egyes holmit külön hirdetésben tesz fel mindenki? Hadd foglalja a helyet még jobban? Akkor már sz.tem a régi rendszer sokkal jobb volt, kivéve, az előretolakodó hirdetőket. De azon lehetett volna sokkal egyszerűbben is változtatni.
Admin, vagy Andrea ! Ha szeretnék egy bringát hirdetni szezonon kívül - egyetlenegyet, igaz két kerékkel - azt én is megtehetem?
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.10.02. 20:37
Sokat rágódtam, hogy írjak-e valamit mert a tolerancia jegyében nem biztos, hogy kellene, de azért rászántam magam.
Kedves irktisz! A hiba a Te készülékedben lehet, mert ennyire gyors és jól szelektáló keresőt ritkán lehet látni. Nézz fel a Vaterára aztán gondold át. Hazánk legnagyobb aukciós oldalának keresője egy nagy rakás sz@r, holott a cég birtokolja az apródot, a jófogás.hu-t,a tesz-vsz.t és még a bánat sem tudja, hogy még mit. Egy ekkora cégnek a keresője egy kalap kaki úgy ahogy van. Így nem igazán értem mi a problémád, de ha a lap másik keresőjét kritizáltad volna akkor még támogatnálak is mert azon valóban jó lenne még javítani.
Sirgésa: De ne robogjunk el a név felett szólítsunk inkább Sígésának akinek az előbbi a második user neve a honlapon. Magam részéről nagyon sajnálom, hogy Sígésa sértődötten hátat fordított a fórumnak mert Géza valóban értékes tagja volt ennek a kisközösségnek. Tanácsaival, Remek leírásaival, segíteni akarásával sokat tett a közösségért. Nem tudom megtalálható-e a Japánban eltöltött sínapjairól szóló írása, de ha igen akkor érdemes elolvasni. Tanulhattunk és okulhattunk az írásaiból. Az Ő sorai nyomán indultak el a karbantartással foglalkozó topikok. Ő volt az a rendszeres hirdető aki régi apróban teljesen kulturáltan, nem tolakodóan és korrekt áron kínálta portékáit. Kedves Géza ! Szerinted a régi apró jobb volt? Magyarázd el, hogy mivel. Avval, hogy ha valaki betolta "még aktuális" esetleg beleböffentett valami jelentéktelent egy másik user névről és egyből az első oldalon volt? Az jobb volt?? Na ne viccelj!!
Baráti üdvözlettel: Laci
Szerk: Úgy látom csak pár írásodat nem törölted, így nem nagyon tudnak utánad olvasni.
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2012.10.02. 19:26
Köszi, "megvilágosodtam", így kritikám okafogyottá vált.
Előzmény: (zadmin 140603)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.