Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Schnalstal gleccser
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Aparthotel Maso Corto (régi nevén Top Residence Kurz) - apartmanok Schnalstalban, a sífelvonó mellett
ÜZENETEK (161)Időben csökkenő Időben csökkenő
Malena77
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2005.03.07. 18:18
Alcatraz, örülök hogy válaszoltál nekem:) ezek jó hírek, hogy nem kell annyi mindent vinni. A sípályákkal kapcsolatosan lenne még kérdésem. Inkább haladóknak való vagy a kezdők is megtalálják a nekik való pályákat? Kabinos lift is van? vagy csak ülő és húzó?
Alcatraz
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2005.03.07. 14:39
Malena77!

Az apartmanok viszonylag jól felszereltek. Edények, tányérok, poharak, evőeszközök teafőző van (a szükséges dolgok megtalálhatók, de úgy emlékszem fakanál nem volt). Ágynemű, türülköző asztalterítő, szalvéta (textil), konyharuha volt, fűrdőköpenyt ebben a szállodában nem kaptunk, de azért érdemes vinni, mert egy folyosó rendszeren keresztül lehet az uszodába lemenni és ez a folyosó nem fűtött. Egyébként Nektek csak minden reggelre friss hó és jóidő kell, de azt úgysem tudtok vinni. Ha van konkrét kérdésed szívesen válaszolok.
Minden napra friss havat és kellemes időtöltést kívánok!
Alc.
Malena77
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2005.03.07. 10:20
sziasztok
Szombaton indulunk a Schnalstal gleccserre, a szállásunk a Top Residence Kurz-ban lesz...apartmanban. Arról szeretnék infokat kapni, hgoy mennyire felszerelt az apartman, mi az amiről nekünk kell gondoskodni, pl. kell e vinni ágyneműhuzatot, konyharuhát, törölközőket,köntösöket, stb. A honlapon keresgéltem már de nem találtam erre vonaktozó információkat sajnos. Aki tud nekem segíteni kérem irjon. (jártam már olyan apartmanban ahová semmi nem kellett és olyanban is ahová pedig egy csomó midnen, ezért lenne fontos.)
előre is köszi
Malena77
Alcatraz
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2005.02.25. 16:50
Szewasztok!

Megjöttem, minden nagyon szuper volt. A pályák, mint a billiárd asztal, (aki buckázni akar annak nem jó) de stílust tanulni Kirá"j". A szánkópálya is nagyon jó. Ha tehetem, akkor augusztusban is kipróbálom hazafelé az Olasz tengerpartról (nyárból a télbe 3 óra alatt szuper lehet).
Szewasztok és Mindenkinek minimum annyi élményt mint amennyiben Nekem volt részem.
Ja és a Buss'l sem semmi!
00001.jpg
Eje
101 élménybeszámolót írt
101
19 éve tag
2005.02.19. 10:44
Sziasztok!

Közben rájöttem, hogy a képeim kissé nagyok a rendszer számára, a héten lefabrikálok belőlük egy kicsit, hogy jók legyenek.
Addig is egy régebbi kép a Teufelsegg-ről jövő pályáról, melynek hossza 1900m és az esése 590m (Ez egy lankásabb rész)
Üdv:Eje
winter2.jpg
Eje
101 élménybeszámolót írt
101
19 éve tag
2005.02.15. 13:50
Sziasztok!
Egy néhány képet csatolok.
A Buss'l bárról képek:https://www.suedtirol-schnalstal.com/bussl/index.html
winter1.jpg
P141.jpg
P142.jpg
P117.jpg
P118.jpg
Eje
101 élménybeszámolót írt
101
19 éve tag
2005.02.07. 12:32
Sziasztok!
Ismét itthon! Úgy gondolom nem bántuk meg, hogy Schnalstalon voltunk a múlt héten, bár az időjárás lehetett volna egy kicsit kegyesebb (sok volt a szeles napok száma). A helyzet változatlan Olasz temperamentum, kiválló pályák és hó. Az egy hét alatt sikerült 250km.-t csúszni, ha ezt a távolságot elosztom a rám eső költséggel akkor kapok egy érdekes számot (350Ft/km.). Egy másik érdekes szám ami a többi sítereppel való összehasonlításra is jó: A 250km.-t 32 óra alatt tettem meg (7,8km/h). Az ismerőseim azt mondják, hogy a számok alapján jó helynek tűnik, Én szerintem pedig Schnalstal nem csak jó helynek tűnik, hanem valóban jó hely! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Egyébként ha jól tudom az idei szezonban/ra eddig több mint 600 Magyar foglalás volt.
Ennyit röviden és tömören, ha kérdés merülne fel, akkor szívesen válaszolok.
Üdv.:Eje.
mimacska
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.01.31. 07:50
Sziasztok!

Jó, hogy szóltok a linket majd kijavítom!
A reggeli svédasztalos és bőséges. Sonkák, sajtok, tojás...ha kérsz..., műzlik, lekvárok, gyümölcsök, péksütik...nyami!
A vacsorát, ami háromfogásos, mindig reggel választod ki magadnak. Nagyon finom a kaja!

Az oldalt pedig én szerkesztem. És köszönöm az elismerést, a webszerkesztés mára totál a hobbim lett, így mindig a saját oldalamon próbálok ki mindent.
werisch
40 élménybeszámolót írt
40
19 éve tag
2005.01.30. 17:33
Üdv

mimacska Piccolo Hoteljének a portos honlapja, ha netán valakit érdekelne, mert az Ő honlapján nem jó a link
http://www.piccolohotelgurschler.com

Jó helynek tünik.
Én is ki fogom probálni, és ha tetszeni fog, akkor megyek majd minden évben.

mimacska tégyleg jó a honlapod.
Te tudsz ilyen szépeket "webül" programozni, vagy valaki csinálja neked?
Gratulálok Csak igy tovább!

Csá Werisch



piccolo.JPG
gyurif
17 élménybeszámolót írt
17
19 éve tag
2005.01.29. 14:30
Nahát, micsoda véletlen....sok honfotárs volt még akkor kinn velünk egyetemben. Tényleg óriási szerencsénk volt az idővel....

Megnéztem a hotel web oldalát, tényleg nem rossz a dolog. Milyen a kaja? Reggeli elég bőséges?

Gyuri
mimacska
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.01.28. 12:34
hehe! Egyszerre voltunk! :))))
jan 8-15


És nem viszonylag volt szerencsénk! Ilyen meleg januárban ....isteni volt!!!!!
gyurif
17 élménybeszámolót írt
17
19 éve tag
2005.01.28. 11:55
Szia,

most voltunk január második hetében ott. Szuper hely, a hotelt innen már tudom, köszi. Majd megnézem bővebben is.

Egyébként nagy szerencsénk volt az idővel, most eléggé zord tél van arrafelé....

Üdv,

Gyuri
mimacska
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.01.27. 19:42
Szia!

Ez a Piccolo Hotel Gurschler és borzasztóan messze van a sípályáktól, mert legalább 8 méter a Bussl bártól! :D
Nagyon kedves a család, nem tudom mennyit tudsz a történetükről de elég híresek mert ők alapították az egész síhelyet.
Félpanziós az ellátás, a kaja szuper és nagyon megbecsülik és szeretik a visszatérő vendégeket.

Nem tudom mennyire ismered Schnalstalt - ha egyszer is voltál akkor ismered! :D - de ez az az épület ahol a Leo pub van.

Kell link? Azt hiszem az oldalamról van!
A dicséretért köszi! :o]
gyurif
17 élménybeszámolót írt
17
19 éve tag
2005.01.27. 16:23
Szia Mimacska!

Említetted, hogy nem ott laksz. A másik szállás hol van pontosan?

Jó a honlapod egyébként, látom szereted az életet!

Üdv,

Gyuri
mimacska
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.01.27. 11:06
Bocsánat, az egész pontos link:
http://www.mytravelfun.net/mytravel.html
Én már rég nem az apartmanban lakom, hanem a Gurschleréknél. Kicsit drágább, de a szinvonal ég és föld!
sch28.jpg
mimacska
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.01.27. 10:38
Sziasztok!
Én 1998 óta járok Schnalsba. Ha valakit érdekelnek infok, látogasson el az oldalamra!
https://www.mytravelfun.net
Kérdésekre is szívesen vállaszolok.
gyurif
17 élménybeszámolót írt
17
19 éve tag
2005.01.21. 12:18
Szia Csiricsi!

Mindenképp A Bolzano-Merano útvonalom menjetek. Merano-is autópálya van, sokkal gyorsabb, mint hegyet mészni, aztán le a völgybe. A hágó pedig rossz időben gondolhatod milyen lehet....
A Bolzano-Merano közötti útszakasz ingyenes, ott állnak rendőrök néha.

Üdv,

Gyuri
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.20. 11:57
Hát nem tudom. Én inkább Bolzanoig mennék a helyetekben. St Leonardo felé eléggé remegett a térképrajzoló keze... :)
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2005.01.20. 10:56
Sziasztok!

Végre beintult a Schnalstal topic! Örülök...
Nekünk is nagy álmunk eljutni oda. Az útvonallal kapcsolatban itt van egy oldal, (kedvenc útvonaltervezQm, mindenkinek ajánlom!)amit érdemes megnézni.
http://www.viamichelin.com/
Remélem jól másoltam ide...

Csiricsi
gyurif
17 élménybeszámolót írt
17
19 éve tag
2005.01.19. 08:21
Szia Ági,

okés, csak hirtelen beugrott, hogy tökre szereted a Gábort...

Remélem ez esetben én is, hogy majd összefutunk. Nekem egyedül egy apró bajom volt Schnalstal-lal, az appartman. Picit fura beosztású, így belül nem nagyon volt levegő. De a hely maga abszolút kárpótol mindenért.

Idén kezdted a sít? Ha ilyen rendszerességgel jársz, pár év alatt elég jó szintre el lehet jutni!

Üdv,

Gyuri
13-01-05-1517.jpg
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.