Menü ≡

Mátraszentistván Sípark síterep leírás szállás cikk galéria videó síiskola értékelés, élménybeszámolók

Szállásakció: Sástó Hotel - Őszi wellness hétköznapok -2 éjtől
Foglalható: 2020.09.01 - 11.27-ig, minimum 2 éjszaka esetén, vasárnaptól - péntekig, kiemelt és ünnepi időszakok kivételével

Csomagajánlat tartalma:
- szállás a Sástó Hotel*** standard szobáiban (Mátra Kemping Sástó területén)
- félpanziós ellátás - amely létszámtól függően svédasztalos, illetve menüválasztásos (Mátra Kemping éttermében, mely 80m-re található a Sástó Hoteltől)
- korlátlan wellness használat (élménymedence, bio-, finn és infraszauna, gőzfürdő, jakuzzi, relax szoba)
- egyszeri sóbarlang belépő személyenként (45 perc / fő / nap)
- ingyenes parkolás
- ingyenes wi-fi használat

Felnőtt 2 éjszakás csomag: 25.360 Ft / fő / 2 éj
Felnőtt 3 éjszakás csomag: 36.930 Ft / fő / 3 éj
Felnőtt 4 éjszakás csomag: 48.240 Ft / fő / 4 éj

Gyermek (4-12 éves korig):
Gyermek 2 éjszakás csomag: 15.960 Ft / gyermek / 2 éj
Gyermek 3 éjszakás csomag: 23.280 Ft / gyermek / 3 éj
Gyermek 4 éjszakás csomag: 30.440 Ft / gyermek / 4 éj

Áraink személyenként és a megadott éjszakák számai alapján értendőek, melyek tartalmazzák kizárólag a fent ismertetett szolgáltatásokat és az ÁFA-t. A csomag közvetlenül a szállodánál történő foglalás esetén érvényes, további kedvezménnyel össze nem vonható.

Gyermekkedvezmény:
4 év alatti gyermekek esetén a szállás és az ellátás ingyenes. A kedvezmény annyi gyermekre értendő, ahány teljes árat fizető vendég lakik a szobában.

Egyéb költségek:
Idegenforgalmi adó (18 éves korig): 490 Ft / fő / éj
Egyágyas felár: 50 %
Lakosztály felár: 20 %
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
elsőelőzőkövetkezőutolsó laponként: összesen 4158, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  GGregoryFérfiKezdő síelő
Dátum: 2020.02.07. 09:42
(Üzenetazonosító: 208189)
GGregory Hozzászólások: 45
Regisztrált: 2017.12.04.
5 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Én Ski Trackert használom (Androidon), ingyenes, az eredmények nézegetéséhez egy reklámot kell megnézni.
Előzmény: (dnorbi 208187)
Feladó:  dnorbiFérfiHaladó síelő
Dátum: 2020.02.07. 09:13
(Üzenetazonosító: 208187)
dnorbi Hozzászólások: 17
Regisztrált: 2018.12.12.
4 síterepet értékelt

Sziasztok. Én csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen GPS alkalmazást érdemes használni? Hogy tudjam mérni a sebességemet, és esetleg a napi sîelt km-t is. Válaszotokat előre is köszönöm.
Mindenkinek szép napot, és jó síelést kívánok
Feladó:  RM
Dátum: 2020.02.06. 23:23
(Üzenetazonosító: 208181)
RM Hozzászólások: 844
Regisztrált: 2004.10.27.
75 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ha jól értem lehet síelni, a pályán volt hó. A húzó liftek szélben is mentek volna, az ülős liftet kellet volna erős szélben leállítani. Ha utóbbit (erős szél, lehet leáll a húzólift) már korábban is tudta a telefonos infót adó alkalmazott, valóban illet volna jelezni. Gondolom az áramszünet nem tervezett leállás volt, azt szerencsétlen nem jelezhette előre.

Értem én, hogy egy nem jól sikerült sínap volt és rossz szájízzel jöttetek el, de végül ha jól olvastam kompenzáltak is benneteket.

Ha eljutunk idén MSZI-re ígérem írok egy teljesen elfogulatlan beszámolót, csinálok pár képet nap elején/végén a pályáról. Napközben a sor hosszát nézegetem a lifteknél ... ;-)
Előzmény: (csani74 208174)
h i r d e t é s

Feladó:  minerelFérfi
Dátum: 2020.02.06. 21:02
(Üzenetazonosító: 208176)
minerel Hozzászólások: 3583
Regisztrált: 2006.11.02.
2 síterepet értékelt

Balatonon szél?? :-D A Ferő tóra kellett volna utazni .
Amúgy nekem adtak vissza pénzt Kreischbergen mert a szél miatt nem ment a Rosen oldal.
Előzmény: (Tervező 208160)
Feladó:  csani74FérfiHaladó síelő
Dátum: 2020.02.06. 18:50
(Üzenetazonosító: 208174)
csani74 Hozzászólások: 19
Regisztrált: 2020.02.02.

Tisztelt RM!

Végig olvasta. 😃
Az ön írása inspirált arra hogy a következő sorokat a megszólítás változtatásával egyszerűen csak bemásoljam amennyiben valaki még hasonlókat ír mint ön.😃

Minden számomra elérhető online tájékozódás ellenére biztosra szerettem volna menni, ezért TELEFONON is érdeklődtem, ahol hiányos és inkorrekt infót kaptam. Ennek a következménye egy olyan élmény megszerzése volt amit nem szerettem volna. Vili? Amúgy ide tényleg felesleges írni . 😃😃 Mindenkinek drukkol valaki. Ha a fradi veszít egy fradi drukker szerint akkor is szépen játszott a csapat, és semmi baj... 😃
Előzmény: (RM 208173)
Feladó:  RM
Dátum: 2020.02.06. 18:33
(Üzenetazonosító: 208173)
RM Hozzászólások: 844
Regisztrált: 2004.10.27.
75 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Belenézve az előzményekbe részben MSZI védelmében:

1. Az idei tél ebben a régióban (Magyarország, Alpok keleti része, Szlovákia) katasztrofális volt eddig hóügyileg + kevés volt az igazán hideg nap is. Ez az alacsonyan fekvő magyar pályákon is látszott. MSZI-n a kameraképek alapján a pályát összerakták, a pálya mellett badarság havat várni.

2. A szelet a legnehezebb előre jelezni. (Tátrában amikor elindultunk Donovalyba még az összes lift ment, amire odaértünk 1 óra múlva már piros riasztást adott ki a helyi szolgálat szélre. 80-100km/h-s széllökések voltak.)
Mondjuk itt ha jól értettem nem az erős szél miatt állt a lift, hanem mert valószínűleg leszakadt egy felső vezeték ...

3. Az hogy kedvezményes jegyet (itt 50% volt) ajánl fel a szolgáltató a következő alkalomra teljesen korrekt szerintem. Ausztriában (Kleinarl - Ski Amade) is hasonlóan kompenzáltak minket. (Ott szél + hóvihar miatt voltak gondok 1-2h síelés után. Konkrétan a hegy másik oldalán ragadtunk ...)

4. Az teljesen normális nyugaton is, hogy csak "szép" képek vannak a síterep galériájában. Pedig láttam már messze nem tökéletes osztrák vagy francia pályát is. ( Flachau - buckasí, Les2Alpes közepe - nem hóágyúzott, rossz hóviszonyok esetén köves ...)

Reméljük fordul a trend és legalább február végén / március elején a közelben is jó havon lehet csúszni. ;-)

Amivel viszont abszolút nem értek egyet saját magunk "lesajnálása". Várnám azokat a hsz-eket, akiknek visszaadtak TELJES/RÉSZ napi jegyárat mert leállt a lift 1/2 időben Ausztriában vagy Franciaországban ill. akinek kedvezményt adtak valaha is hétvégi napon Stuchlecken mert a pályák csak egy része ment.
Dátum: 2020.02.06. 18:12
(Üzenetazonosító: 208172)

Pisti!
Amikor valami olyan messze áll a standardtól,az alap definíciótól mint Mako Jeruzsálemtől, kár egy szót,vagy az időt pocsékolni annak a bizonygatására!Én ezt egy nagyfokú szaktudás hiányának tudom be, mely szaktudást lebutít a pénz utáni sóvárgás.
Én akkor sem indultam volna el, ha az infó vonalon fél áron adták volna a szolgáltatást, hivatkozva a éppen aktuális helyzetre. Minden esetre a hasonló posztok nem biztos hogy létre jönnének, ha egyenesen arányosan diferenciálódna a belépő ára a megszerezhető élménnyel egyenesen arányosan.
Mivel egy irányitottan félreérthető infó alapján elmentem a parkba,lehet kevésbé rágtam volna be, ha akkor azt mondják hogy sajnos ez van de adjuk "sárgacimkés" áron.
Természetesen ettől még nem biztos hogy a síelést még 100%-ban fogom élvezni.Dee.. nekem nem is a pénzel volt bajom, én nem álltam le vitázni a pénztárossal. Azzal volt van bajom hogy aki a pályátol 50m- re ült ferde infót adott és nem sorolnám tovább. Na mindegy már nem fog többet érinteni.☺
Feladó:  pisti a garazdaFérfiKezdő síelőHaladó snowboardos
Dátum: 2020.02.06. 16:45
(Üzenetazonosító: 208170)
pisti a garazda Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2006.11.30.
BEMUTATKOZÁS

Pech. Nekem Pincavallo-n 15%-kkal kevesebbet kellett fizetnem az előre lefoglalt bérletekért, mivel nem volt elég használható állapotú pálya. Síiskola szervezte, egy szállodányi embert érintett - még azt sem lehet mondani, hogy csak egy-egy esetben tudnak gálánsak lenni tőlünk nyugatra a barbárokkal...
És igen, a jegypénztáraknál a helyi nyelven felül minimum angolul kiírják, hogy mi a feltétele a visszatérítésnek - működő felvonó/használható pálya %-ban szokott meghatározva lenni. Csak ugye 50-80 km pályánál és az erre méretezett felvonó mennyiségnél az alsó pályákkal az esetek 99%-ában ki tudják védeni a visszatérítést meleg/eső esetén. Nem arról van szó, hogy reklamációnak helye nincs.
A hirtelen jött vihar - vis major - alapvetően más szituáció, mint amikor én mint üzemeltető úgy döntök, hogy nem éri meg hóágyúzni, de teljes áron adom a jegyet.
Persze kitehetem a honlapra/pénztárhoz, hogy pl. délután vihar/eső esedékes, délben zárunk, mindenki úgy vegyen jegyet. Meg vehetek egy olyan szünetmentes áramforrást - Uram bocsá' aggregátorral, bár felesleges, mert nincs szükség fél Paksnyi kapacitásra -, hogy a pénztárak áramszünet esetén is működni tudjanak pár órát és mindenki visszakaphassa a pénzét. A 21. században élünk.
De még ezek ellenére is azt mondom, hogy jobban szeretném, ha megoldódnának/eltűnnének a hasonló problémák, mert kár lenne az MSZI-ért...
Dátum: 2020.02.06. 15:28
(Üzenetazonosító: 208169)

Tisztel karezoli!!

Ezt tanítani kellene. Ez a pár sor mindent összefoglalt. 👏👏
Amúgy én vagyok a hibás. Januárjába nehezen tudom megoldani hogy az egész család együtt sielhessen A-ba.Ezért ahogy a szabadidő engedi megyünk MSZI-re. Eljött a változás ideje. Meg kell oldani a családnak a jó időszervezést.
Él egy "öreg" sícimborám Hajdúszoboszlón akit mindig csalnánk MSZI-re. Mindig viccesen azt kérdezi. "Az merre van?"
Mondom neki a Mátrába. " Ja az én sítérképemről már évek ota le van törölve". Mondja viccesen. Ma az én családom is kiladírozta. 😃
Előzmény: (karezoli 208167)
Feladó:  kova34NőKezdő síelő
Dátum: 2020.02.06. 15:19
(Üzenetazonosító: 208168)
kova34 Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2020.02.03.
BEMUTATKOZÁS

Sajnálom,és megértem a döntésedet,attól tartok,hogy előbb vagy utóbb nálam is bekövetkezik ez, addig meg lenyelem a dolgokat, magamban dühöngök,bosszankodom,és várok.
:(
Minden arról a "büdös,piszkos" pénzről szól,ez a magyar igazság!!

Minden jót kívánok!
Előzmény: (csani74 208165)
Feladó:  karezoliFérfiHaladó síelő
Dátum: 2020.02.06. 15:15
(Üzenetazonosító: 208167)
karezoli Hozzászólások: 7
Regisztrált: 2009.12.28.
18 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Kedves csani74,

Teljesen igazad van, de felesleges erőlködni a részletek aprólékos leírásával, mert a mondanivalód lényegét a többség nem fogja megérteni. Szimplán azért mert Magyarok vagyunk, ezzel a genetikával és ezzel a hozzáállással. Itthon a valódi és minőségi teljeskörű SZOLGÁLTATÁS egyszerűen még nem létező fogalom.
Ismered azt a mondást, hogy "a műtét sikeres volt, de a beteg meghalt"?

Ja, és az általam leírtak nem csak a hazai sízésre vonatkoznak, hanem minden szolgáltatásra, az uszodától kezdve az ügyfél-szolgálatokig ahol Magyar ember dolgozik, vagy dolgoznia kellene.
Előzmény: (kova34 208164)
Dátum: 2020.02.06. 15:00
(Üzenetazonosító: 208165)

Kedves sporttársak mindenkinek kellemes időtöltést kívánok MSZI-ra.
NELSON79 tanácsát átgondoltuk, és megfogadjuk. Valóban meddő probálkozás bármilyen vélemény és tapasztalat megvitatása.

Családommal végig követve a napok óta tartó fórumozást, arra jöttünk rá hogy nelson79 tanácsát megfogadva, nem látogatjuk tovább a parkot.
Ami az eddigi "élmények" melett még jobban megerősítette ezt az irányt,döntést az az ,hogy az alap posztomban az üzemeltetőhöz intézett kérdésemre semmilyen reagálás nem történt azóta sem. Bár ez a lobbistáknak nem tünik fel....
Már csak az marad számomra talány, hogy itt néhány sporttár miért izgúlt fel a posztomon, mikor magát az üzemeltetőt nem izgatja azóta sem semmi? 😃
Mindenkinek szép napot!!
Feladó:  kova34NőKezdő síelő
Dátum: 2020.02.06. 14:05
(Üzenetazonosító: 208164)
kova34 Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2020.02.03.
BEMUTATKOZÁS

.....meddő próbálkozás megosztani bármilyen jellegű negatív tapasztalatot,arra várva,hogy majd "értő fülekre talál". Nekem nincs tapasztalatom a szomszédokkal kapcsolatosan,de folyamatosan fürkészem a netet, videókat,hőmérséklet,hírek, leírások,tájékoztatók.. stb. Nekem ez bőven elég mindaddig,amíg el nem jutok arra a szintre,hogy távolabb is ellátogassak. A síparkban a kis pomán,és a csákányon kívül még nem merészkedtem,de a családom többi tagja már haladó,és sokszor előfordult,hogy mellettem kötöttek ki,arra hivatkozva,hogy ..... lent a pálya.Az elmúlt napokban is kémlelve a kamerákat döbbenten láttam,hogy a tanpálya mennyire megviselt,csodálkoztam,hogyan képesek rajta csúszni.. van még mit tanulnom?. :O :) Személyes tapasztalatom,hogy az a bizonyos gerinc lankásabb része,és környéke mennyire problémás(estem akkorát egy kőre csúszva,a lécem is "megérezte"). Nem mindenki tudja kikerülni a problémás területeket!A konténeres mosdót inkább meg sem említem,és az ételt sem( életem legrágósabb húsát itt ettem) persze már megkaptam a magamét,hogy ez nem 5 csillagos étterem, ha nem tetszik ne menjek! Hangsúlyozom,egyszerű ember vagyok,egyszerű igényekkel,de néhány dolog azért maradandó kellemetlen élményt hagyott.Velem is előfordult sajnos,hogy fölöslegesen utaztam föl a családommal,kirándulás lett belőle,óriási csalódással fűszerezve,felcuccolva,korán kelve 140 km-t utazva csak oda,majd vissza. Mára okosabb lettem,és nem bízva senkiben,csak a saját ésszerű döntéseimben indulok/indulunk útnak.Ezt úgy kell elképzelni,hogy ébredéskor az első a net: kamera,hőfok... induljunk, ne induljunk,és persze egész úton ez megy. Nem hiszem,hogy másnak minden szuper,nem tudom elhinni. Félreértés ne essék,imádok a síparkba menni,és próbálom jól érezni magam,de nem mindig sikerül,az említett kellemetlenségek,bosszúságok miatt.Ettől függetlenül él bennem a remény....
Mennek a hóágyúk,és már várom a hétvégét! :)
Előzmény: (csani74 208137)
Feladó:  TervezőFérfiProfi síelő
Dátum: 2020.02.06. 13:36
(Üzenetazonosító: 208161)
Tervező Hozzászólások: 53
Regisztrált: 2015.02.08.
BEMUTATKOZÁS

Bocsánat, ne nevessetek elírtam:
Balaton oda-vissza 220 km (nem Vlagyivosztokon át mentem...)
Feladó:  TervezőFérfiProfi síelő
Dátum: 2020.02.06. 13:34
(Üzenetazonosító: 208160)
Tervező Hozzászólások: 53
Regisztrált: 2015.02.08.
BEMUTATKOZÁS

Nem a parttalan vita folytatásaként: 30 éve sízek Ausztriában (is) világhírű helyen. Soha nem adtak vissza pénzt, ha vihar miatt nem mentek a liftek, pedig volt olyan, hogy még az alsó kabinosok sem üzemeltek. Egyik év febr. végén 2000 m-en + 16 fok meleg csapott be,a közönség nagy része egy nappal hamarabb hazautazott, annyira nem lehetett sízni (Hollandok, Angolok is !) kutyát nem érdekelt, milyen messziről jöttek, pénz visszatérítés a heti bérletből szóba sem jöhetett. Egyszerűen ez benne van a kifüggesztett üzletszabályzatukban , mindenki ennek tudatában vesz jegyet (persze ha elolvassa, de ugye a rendelet nem ismerése... )
Nyár: időjósok Balatonra szelet mondtak, elmentem szörfözni, szél sehol. Oda vissza 2210 km: Na kinél követeltem kártérítést??

Az sajnos nagy baj, hogy a hazai közterhek miatt nálunk minden aránytalanul drágább. Még mindig olcsóbb (max egyforma) a szállásom ára A-ban 20 m-re a kabinos kötélpályától (számlával !), mint bármelyik magyar közepes panzióban....
Egyébként Ausztriában is megfigyelhető, hogy az kisebb pályaterületek jegyára messze felette van annak, mintha a nagyobbakéval területarányosan számolnánk át azok árait.
Előzmény: (Tjan 208155)
Feladó:  pisti a garazdaFérfiKezdő síelőHaladó snowboardos
Dátum: 2020.02.06. 12:48
(Üzenetazonosító: 208158)
pisti a garazda Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2006.11.30.
BEMUTATKOZÁS

"Bennem felmerült az is, hogy a mai világban létezik-e olyan szolgáltató, aki el akarja adni a termékét és annak kevésbé előnyös tulajdonságait is reklámozza (pl. tv reklám). Meglátásom szerint a Sípark is egy eladásra szánt termék, így a fogyasztónak kell az ismeretei alapján eldöntenie, hogy megveszi-e."

Pontosan ez ellen létezik ez, illetve ennek a szankcionálása:

Szándékos megtévesztés (Ptk. 210.§ és a Btk. 318.§)

Meg pl. az értékcsökkent áru fogalma, amit azért elég szépen/korrekt módon lehet kezelni.

Szerintem mindenki pontosan tudja, kinek mi a problémája/motivációja és hogy ha mondjuk tömegsport támogatása címszó alatt pár stadion/kisvasút megépítése helyett bizonyos szituációkban kompenzációt kaphatnának az üzemeltetők, akkor jó eséllyel nem született volna meg az indító post. Ezzel nem mentegetni szeretnék bárkit is...
Előzmény: (Tjan 208155)
Feladó:  TjanFérfiKezdő síelő
Dátum: 2020.02.06. 11:37
(Üzenetazonosító: 208155)
Tjan Hozzászólások: 27
Regisztrált: 2010.02.25.

Kedves Csani74!
Végig olvasva a levelezést bennem is megfogalmazódott néhány gondolat és mivel arra ösztönöztél mindenkit, hogy ne tartsa magában megosztom a fórumot olvasókkal.
Nem hallván a Sípark tájékoztatóját, elmondásod alapján valóban úgy tűnik(tűnhet), hogy a körülményekre vonatkozóan nem volt teljesen helytálló. Bennem felmerült az is, hogy a mai világban létezik-e olyan szolgáltató, aki el akarja adni a termékét és annak kevésbé előnyös tulajdonságait is reklámozza (pl. tv reklám). Meglátásom szerint a Sípark is egy eladásra szánt termék, így a fogyasztónak kell az ismeretei alapján eldöntenie, hogy megveszi-e. Az, hogy reklamáció esetén van-e és milyen kompenzáció a a lehetőségek függvényében alku kérdése. És ha ez normális hangnemben zajlik nyilván célravezetőbb. (Épp ma hallottam, hogy a DIGI szerződést bont a nem megfelelő hangnemben reklamáló ügyfeleivel.)
A leírtak alapján Te egy gyakorlott síelő lehetsz, aki ismeri a Síparkot is. Megtapasztalhattad az időjárás befolyásoló tényezőit is, amellyel kapcsolatosan nem lehet elmondani, hogy az idei szezonban optimálisan (sőt) alakultak. A szolgáltató általad elmondott tájékoztatása ellenére is hiú ábránd volt azt feltételezni, hogy a körülmények az elvárásaidnak megfelelően alakulnak. Az áramkimaradásra, az időjárási körülményekre (szél,hó, eső, napsütés, hőmérséklet) a szolgáltató - mivel kültéri sportról van szó - ráhatással nem rendelkezik. A különböző előrejelzések adhatnak némi támpontot, de azt gondolom, hogy az adott helyen abból mi valósul meg, előre megmondani senki sem tudja, ez el sem várható. A jóslásban meg hisz aki hisz.
A pálya és környezete állapotáról egy-két gondolat.
A síterepeken általában a parkoló és a pálya elkülönül egymástól. Az, hogy milyen módon lehet megközelíteni a pályát helyenként eltérő. A Síparkban zúzottkővel van felszórva ennek az útvonalnak egy része. De legalább jelen körülmények között nem sárban kell megközelíteni a pályát. Le lehetne aszfaltozni is, de nem feltétlen ez az elsődleges szerintem.
Az idei szezonban az égiek nem sok segítséget adtak a pályák behavazásában. Azt felróni a szolgáltatónak, hogy a hógyártás során a pálya peremére és a megközelítő útvonalra kevesebb hó kerül és az ilyen enyhe körülmények között elolvad szerintem nem túl elegáns. Hogy a terep nem teljesen sík, vannak kisebb kiemelkedések, ezeken a helyeken az átlagosnál vékonyabb a hóréteg és ezeken a helyeken "kilyukad" a pálya megint csak az időjárási körülményekre vezethető vissza. Ezek a foltok a webcam képen ratrakolás uán előző este már jól láthatók. Amíg nem adottak a hógyártás feltételei ezt nehézkes orvosolni. Erre a tecnikai feltételek úgy gondolom adottak. Bővítették a víztározó kapacitást és figyelve a webcam képeket optimális időben nagyjából 20 db hóágyú készítette a havat a felső részre és a 4-es pálya aljára.
Igen, egy hétvégén a nagyszámú síelőnek köszönhetően (ami mindenképp pozitív) ilyen nem optimális körülmények között "elfogyhat" a pálya. Felróni az üzemeltetőnek, hogy ezt próbálja a rendelkezésére álló eszközökkel kezelni, számomra nehezen érthető. Ha délre lepukkanna a pálya az lenne a kritika tárgya(?). Ha lezárnának (az üzemeltetés határán) lévő pályákat azt is szóvá tennék. Az is kiverné a biztosítékot ha korlátoznák eladott bérletszámot. Az üzemeltetők nyilván próbálják a maximumot kihozni ami időnként átlép ingerküszöböket. De azért csináljunk egy kis önvizsgálatot is.
Az vessen (vethet) az üzemeltetőre követ, aki a maga élete területén mindig, mindenhol, mindenkivel szemben 100%-ban korrekt, soha, egy kicsit sem sumákol a céljai elérése érdekében. Sajna ilyen világban élünk.
Dátum: 2020.02.06. 10:30
(Üzenetazonosító: 208150)

Bocsánat, de ezt még lereagálnám ha már leírtátok.

"(Az ÉMÁSZ-nak a sípálya több tíz milliót fizethetett eddig ki hálózathasználati díjként, hálózatfejlesztési díjként, de a szolgáltató még mindig nem újította fel teljesen az elavult hálózatot. Természetesen esély sincs arra, hogy a szolgáltató kártéírtést fizessen.)"

Már elnézést kérek, de még akik fröcsögőnek tartanak is tudják, hogy nem a centrum pénznyomdájából fizethetett több tíz milliót az ÉMÁSZ- nak. "(FIZETHETETT)" Ugye ez is megérne egy misét, és nem én "fröcsögtem" csak idézek.
Igen azt bizony a MI pénzünkből a SÍELŐK BELÉPŐIBŐL "fizethették".
Ami viszont érdekes lehet, hogy ennek ellenére mégsem történik semmi az írásaid szerint. Lehet hogy abba az irányban is rossz a kommunikáció?? Deee... Mivel én csak a "szolgáltatásra" figyelek, és azt veszem igénybe, azért fizetek, így ez csak egy feltételezés, egy gondolat a fejembe, semmi más. 😃
Dátum: 2020.02.05. 16:47
(Üzenetazonosító: 208137)

Kedves Kova34!
Köszönöm. Ne kell magadban tartani semmit. Ha ezt teszed az üzemeltető azt gondolja hogy minden tetszik neked, mindenkinek és minden a legnagyobb renben van. Állandóan a "szomszédokat" emlegetik itt néhányan. Kb 20 éve járok a "szomszédokba", melette van hogy heti 3 alkalomma MSZI-re is. Tudom mit beszélek, mert én ott voltam lehet másokkal ellentétben. Nincsennek teljesíthetetlen elvárásaim, de az eddigi szezon bizony fórum regisztrációra ösztönzött, hogy "fröcsöghessek" 😃 Amúgy mindenkit erre sarkallok. Deeee CSAK AZ IGAZAT! Mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
Előzmény: (kova34 208134)
Dátum: 2020.02.05. 16:34
(Üzenetazonosító: 208136)

Pont. Köszönöm.
Előzmény: (Nelson79 208129)

elsőelőzőkövetkezőutolsó laponként: összesen 4158, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s