Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Klippitztörl
síterep infó oldal
ÜZENETEK (235)Időben csökkenő Időben csökkenő
horvath-a
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.01.18. 12:14
A pályákat minden nap kezelik (jó állapotúak voltak az 1hét alatt), p-sz-v nagyon nagy a forgalom, ezért az ülős liftekhez vezető szakaszok buckásak. A pályákat kezdő (felnőtteknek) nem igazán ajánlom (a gyerekeket nem érdeklik a kék pályákon előforduló meredek szakaszok). A pálya síoktatói között van magyar is (Viktor), külön ajánlom kisgyerekeseknek. A helyi személyes oktatás 36euró/h (nekünk megérte).
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.01.14. 14:53
Hahó!!Valaki!!
Volt mostanában valaki ezen a pályán?Ha igen megköszönném a beszámolóját,ugyanis ide most mennék előszőr!
KÖSZIKE!
horvath-a
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2008.12.28. 22:20
Január 6-13 közt itt síelünk, tudásunkat és gyermekeinkét tovább csiszolgatnánk, hol találunk a helyszínen magyarul beszélő síoktatót?
Sus Scrofa
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.12.03. 12:08
Sziasztok!

Január 10-én megyünk Klippitz-re. Ha esetleg valaki előtte már volt, akkor szívesen vennék egy kis beszámolót a pályák állapotáról.

Mint egy előző hozzászóló is említette, tavaly rendkívül színvonaltalan volt a pályák állapota, egyetlen működő hóágyút sem láttam, és pont nem esett természetes hó sem.

Köszönöm szépen.
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2008.11.01. 18:14
Valószínüleg tudok segíteni nektek.
Keress meg valamilyen formában. Elérhetőségek a személyes adataimnál (is).
lekvar1
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.10.31. 23:34
Helló mindenkinek...December közepén mennénk(2fő) sielni Klippitztörre.....tud e segiteni valaki szállás ügybe??? Köszi...
bicepsz
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2008.10.15. 19:01
Valaki mondja meg mennyi kb egy 4 fős apartmann áram fogyasztása 1 nap alatt, ha azzal fűtenek?
drazse
24 élménybeszámolót írt
24
18 éve tag
2008.10.14. 06:36
Van néhány gutscheinom a Klippitztörlre, amellyel a felnőtt bérletet fél áron lehet megvásárolni. 2 darab gyerek is van, ezzel ingyenes a napibérlet. Akit érdekel kesessen meg!

sports_trading@citromail.hu
magdi.t@freemail.hu
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2008.03.13. 07:28
Szia Gelató! Ha figyelmesen elolvasod amit írtam,akkor rájössz,hogy egy ,csak is egy síoktatóról írtam.Azt gondolom,hogy ez nem általánosítás!Amennyiben így érthető....elnézést,de nem volt szándékomban ezt sugallni!!!!Szerintem a személy beazonosítható név nélkül is:-)))) Üdv. Magdi
gelato
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2008.03.12. 18:29
Hello Magdi!Több sioktatot is láttam Klipitztörlön aki a szervezett utaknál oktatta a sielni megtanulni vágyokat.Olyan is elöfordult hogy hétfötöl igért az utazásszervezö sioktatot és mivel még szerdánn sem jelent meg az osztrák siirodánál fizettek be magyar nyelvü sioktatásra.Ezért ne álltalánosits mert vannak lelkiismeretes rendes oktatok is.Persze van sok önjelölt is.Ne sérts meg minden sioktatot.Jo sielést sok havat sportoj sokat .üdv gelato.
magdi.t@freemail.hu
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2008.03.10. 21:56
Nekem speciel Klippitztörl pályái nem jöttek be!Valószínű,hogy ebben a kevés hó is közre játszott.A pályák u.i kezeletlenek voltak.Pl. a kék 11. inkább szántóföldre hasonlított,mint egy sípályára.Ezt még valahogy toleráltuk,de....volt ott egy magyar síoktató!Na szerintetek miről lehetett felismerni őt? :-) Ha még nem jöttetek volna rá...Én megmondom...akkora arca volt,mint a Húsvét szigeteken a kőszobroknak!!Ezt a látványt megelégelve,átmentünk Koralpe-ra,ahol igazán jól éreztük magunkat.Ott nem csalódtunk,semmiben.Lejárt a síbérletünk,és ennek ellenére mégis beengedtek bennünket a pályára!!!Eddig ilyet sehol nem tapasztaltunk...hát mit mondjak,jól esett ez a fajta osztrák vendégszeretet!!:-)
Vöri
23 élménybeszámolót írt
23
17 éve tag
2008.02.22. 22:32
Sziasztok!
márc 1-2 -re keresek magyar nyelvü oktatót két kezdő felnőttnek. Ha van infótok írjatok ! kösz
Dorka73
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2008.02.21. 16:40
Köszönöm, remélem, azért addig talán fordul az időjárás, és tudunk síelni.
A síbérlet, Gabec, ugye csak márc.1-től érvényes egy hétre? Ha 15-től is, akkor esetleg érdekelne.
Dorka
pigeon
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2008.02.21. 16:25
Szia Dorka!

Mi tegnap jöttünk meg Klippitzből, és még nagyon jó hóviszonyok mellett síelhettünk - bár nem mértem le, de a hójelentés adatai korrektnek tűntek.. Igaz, délutánra a 9-10-es kivételével már kásásodtak a pályák - bár inkább kásás legyen, mint tükörjeges:-))
De március még nagyon messze van...

A Stockerhaus-zal mi is próbálkoztunk, de sajna nem reagáltak a levelünkre... Mi a Schuster apartmanházban szálltunk meg, erről csak jó dolgokat tudnék írni:-))

Linda
Gabec
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2008.02.20. 11:04
Sziasztok,

Ha valaki Klippitzbe tervezi a sieleset marc. 1 tol, akkor ne vegyen siberletet, mert nekem van 4 db felnott 1 hetes berletem, ami feleslegesse valt sajnos. 12 en indultunk neki a turanak , de 4 en lemondtak. Az arrol megegyezunk, ugyanis nekem mindenkeppen el kell adnom, mert a szallashoz ki kellet fizetnem elore egy reszet.

Ha valakit erdekel az e-mailcimem publikus.

Koszonettel:
Gabec
Dorka73
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2008.02.19. 14:55
Ismeri valaki a Stockerhaus nevű szállást? Tudtok róla valamit?
És tudja valaki, hogy most milyen a hóhelyzet? Az interneten néztem, de mást mutat a kamera, és mást érez a síelő :)
Köszönöm, Dorka
Dorka73
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2008.02.19. 14:54
2008. március 15-től egy hétre 4 gyerekkel utazunk Klippitztörlre.
Magyar síoktatót keresünk a gyerekeknek, esetleg 1-2 kezdő szintű felnőttnek is.
Köszönöm, Dorka
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.01.26. 16:20
Svabo!

Mi decemberben voltunk itt, két főre 56 euro volt a komplett felszerelés.

Egyébként nekünk nagyon tetszett a pálya, akkor sok volt a hó, ill. kevés az ember!

Jó sielést!
svabo
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2008.01.26. 15:24
Ymibá,

Kösz a gyors választ. Csak egyszer tudunk menni évente sielni ezért nem vettem. A cipeléssel pedig az a baj hogy nincs a kocsimon még csomagtartó sem. Ahogy láttam az árakat minimum 15e körül van a kocsira a csomagtartó + napi ezer pl a thule siléctartó bérlése. Eddig két alkalommal voltunk sielni szlovákiában ott a helyszinen béreltük elfogadható áron

svabo
Ymibá
43 élménybeszámolót írt
43
17 éve tag
2008.01.26. 15:19
T.svabo!
Sífelszerelést általában mindenütt lehet bérelni, mert bomba üzlet... a bérbeadónak. Ugyanolyan márkájú jóállapotú használt lécet, bakancsot vásárolhatsz itthon is kb.5-6 napi bérleti díjért. És az a tiéd marad végleg. (Persze, ha nem akarod cipelni...inkább mindig utánajársz.... drágán) ? Kevésbé forgalmas helyen lehet, hogy nem is kapsz a méretednek megfelelőt a kölcsönzőnél.
Kölcsönözni csak annak éri meg, aki valamilyen márkát tesztelni szeretne, vagy szezononként csak néhány napra kell. Egyébként nem gazdaságos.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.