Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Havazin - vélemények

ÜZENETEK (530)Időben csökkenő Időben csökkenő
lorinczpeter
15 élménybeszámolót írt
15
18 éve tag
2006.12.13. 15:24
Szerintem nézzük a pozitív oldalát, hogy egyáltalán van egy ilyen műsor. Biztos lehetne jobbat, szebbet készíteni, ezt nyilván nem vitatja senki. Én mégis örülök, hogy van mit nézni, ami a síelésről szól, amíg nem tudok síelni, mert még nincs hó 350 km-es körzetben:)
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2006.12.12. 18:53
Igen!
Marad az Eurosport és természetesen a sielok.hu és egyéb síelős oldalak...na meg maga síelés
Itt legalább CSAK erről szól a dolog.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2006.12.12. 18:22
Győzikéék XD Tipikusan hatásvadász műsorra enged következtetni... nem hiszem, h a nézettségen kívül másban is gondolkodnának, mondván valóságshow kell, meg botrány azt kajálja a nép, sajnálatos, de így van. én meg maradok az Eurosportnál.
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2006.12.12. 16:46
Egytértek egy-két előttem szólóval, hogy ennek igazából a királyi TVn lenne a helye, mint régen a Zölt-pont volt. (tényleg! az hova lett?)
Hiába itt minden a pénzről szól..ho va lett már az őszinte, tiszta sport szeretet? Azt kéne népszerűsíteni....és, hogy a kanyarsí levelére nem is válaszoltak...hmm...ez végül is minősíti a csatornát
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2006.12.12. 16:27
December 17-én, vasárnap háromnegyed tíztől a Havazin stábja beszámol a hét elején az ausztriai Pitztal gleccseren a Magyar Sí Szövetség által rendezett FIS-versenyről.
Persze a magazinban nem csak a versenysportról lesz szó. A stáb megmutatja, hogyan síelnek Győzikéék. A síterepen a stáb megtapasztalhatta a "minden kezdet nehéz" mondás igazságtartalmát, bár az is igaz, hogy a showmant egy kiújuló sérülés is akadályozta abban, hogy bemutassa, ő a pálya ördöge.
Nem úgy Valkó Eszter! A műsorvezető olyannyira nem felejtette el az előző szezonban tanultakat, hogy jutalomból elmehetett vásárolni! Persze a boltba elkísérte Kokó is, így aztán nem csak Eszter kapott új síruhát, hanem a nézők néhány jótanácsot is a felszerelés kiválasztásához.

(forrás: a sí szövetség lapja)
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
2005.12.28. 09:01
Ez Nektek meredek: na én pont így vagyok ezzel, mint Te: "Az a baj a műsorral hogy nézni kell, muszáj. Hiszen minden, ami a síeléssel kapcsolatos, legyen az, tévéműsor, újság, kiállítás, vásár, síverseny, beszélgetés a sporttársakkal, fénykép és videó nézegetés, tehát bármi ahol a síelés szóba kerülhet, számomra kötelező program."

Szóval minden héten felveszem videóra és megnézem, de hasonló kritikus észrevételeim vannak, mint az előttem felszólalóknak. Egyébként pár évvel ezelőtt a Spektrumon volt egy négyrészes sísorozat. Egy norvég (de lehet, hogy svéd vagy dán...) oktató vett végig egy csomó nagyon hasznos tippet, atttól kezdve, hogy a gyerekeket hány éves korban és hogyan érdemes elkezdeni tanítani a helyes öltözködésen keresztül odáig, hogy melyik országban mire számítson az ember. Ezt én évente többször megnézem, főként nyáron, amikor még annyira távoli a síszezon kezdete... :) Ha valaki kéri, szívesen kölcsönadom átmásolni/megnézni.

Annak én is nagyon örülök, hogy szenteltek időt magyar síterepnek is, mert minél többen megyünk el néha egy-egy magyar terepre, annál több pénze lesz ezeknek a terepeknek a fejlesztésekre.

A márkák kitakarását abszurdnak tartom. Hétfőn ment egy film, talán éppen az RTL Klubbon (Cuba Gooding Jr. meg jópár gyönyörű husky főszereplésével) és nem telt el úgy öt perc, hogy ne láttam volna bazi nagy The North Face emblémákat. Nyilván fizetett a North Face, de ha ily módon (szponzorok által) több és igényesebb télisport műsor lehet a tévében, akkor ettől köszönöm, de ne védjen meg engem az Állam Bácsi.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2005.12.21. 18:05
küldöm.
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.20. 22:38
Nincs mit... 1500... :)
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2005.12.20. 20:35
Köszönöm segítséged leköteleztél, ha megnövök meghálálom.
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.18. 17:34
Szia!
Leginkabb ezen a cimen talalod majd a VIDEOK Link alatt
http://www.online.rtlklub.hu/havazin/
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2005.12.18. 16:42
Sziasztok. Még nem láttam ebböl a műsorból egy részt sem. Szeretném megtekinteni hol tehetném a tévécsatorna honlapján? Valaki adhatna infót please. Nem találom a honlapon. Köszönöm. Zozi.
Kanyarsíklub Replaci
1224 élménybeszámolót írt
1224
19 éve tag
2005.12.18. 09:06
Szervusztok!

Nem egyszerű a síelős üzlet.
Amikor hallottam, hogy lesz egy spec. síelős műsor az RTL -en, felajánlottam (e-mailben) egy 60/3 kérdésből álló KVÍZ csomagot, a síelés témájában, (természetesen a helyes válaszokkal). Lényeges, fontos, érdeklődést felkelteni szándékozó anyag. Szerintem. A kérésem az volt, hogy legyen publikus, hogy a KVÍZ kérdéseket a Kanyarsí Klub dolgozta ki az RTL klub számára.
Ez november 14 - én volt. Nem is válaszoltak.
PPeter
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2005.12.17. 23:09
Sziasztok!

Én élőben még nem láttam egyet sem, viszont azt a négyet ami fent van neten végignéztem egyhuzamban - hát durva. Ha ez egy mezei műsor lenne, biztos nem bírtam volna. (De a síelés az síelés...) Eszti tényleg nagyon gáz módon adja elő a dolgokat.
Szerintem lehetne benne egy-két perc olyan is amikor nem a full kezdőknek szól az adás. Mondjuk a Koko műsorozzon valamit - valami jó kis trükköt amire mi, akik már tudunk síelni, azt mondhatjuk - "De jó ezt én is tudom! :)" vagy "Ez cool, idén megtanulom ezt is!"
Nem tudjátok mikor töltik fel a netre az újabb adásokat? Még a multheti sincs fent... :(
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2005.12.17. 20:53
Na hát én ma néztem! ezt a libát ki kéne tiltani. Lehet tényleg csak a rendező kéárésew volt, hogy eljátsza a hülye libát. Egy síelő társaságban ha vki igy viselkedik, azt következőre fix, hogy nem viszik magukkal a többiek. Ha a csaj nem lenne, akkor egész elviselhető és legalább van!
Varga Endre
121 élménybeszámolót írt
121
21 éve tag
2005.12.17. 20:45
Természetesen pozitívum
Varga Endre
121 élménybeszámolót írt
121
21 éve tag
2005.12.17. 20:44
Lehet, hogy ért valamit az észrevételeitek, ma láttam a műsort (igaz csak a legvégét), de úgy tűnt, mintha elfelejtett volna nyávogni a szőke.
A gondom a műsorral csak annyi - a kicsit proccos és bennfenteskedő hangnemén túlmenően- , hogy nem mondhatom el róla: szórakoztató, de egyben informatív, sok dolgot akarnak elmondani, de valahogy nem áll össze még a kép.

ui.: Azért nekem is úgy tűnik, hogy fejlődik a dolog, remélem mert már a műsor léte is pozitíum.
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.16. 11:01
Szerintem elnezhetjuk nekik a kezdeti szerencsetlenseguket... A tájak szepek, a sieles latvanya is jo, a hangot neha kell csak levenni... Mit akarunk még!?:)) Ez kb olyan mint a magyar narancs... kicsit sárga, kicsit savanyu, de a mienk... Jovore... ha még lesz ez a musor... talan jobb lesz...
Tudjatok, a remeny hal meg utoljara... :)
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2005.12.16. 08:13
A miénkben (majdnem) lehet. A gyerekeink, akik már felnőtt korban tanultak meg síelni, az első métereket ott tették meg. Én akkor már komoly tudással rendelkeztem, - hiszen előző évben egy hétig tanultunk síelni - így vállalkoztam az oktatásukra. Mindenesetre jót szórakoztunk.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2005.12.15. 14:57
Hajajj, egyszer lenne nekem olyan kertem ahol lehet :)
Ez nektek meredek
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2005.12.15. 12:48
Sziasztok!

Az a baj a műsorral hogy nézni kell, muszáj. Hiszen minden, ami a síeléssel kapcsolatos, legyen az, tévéműsor, újság, kiállítás, vásár, síverseny, beszélgetés a sporttársakkal, fénykép és videó nézegetés, tehát bármi ahol a síelés szóba kerülhet, számomra kötelező program. Ennek megfelelően minden szombaton megpróbálkozom a műsor nézésével, de ahogy megjelenik az a bizonyos hölgy a képernyőn, kitör rajtam valami pánik szerű, rohanhatnék aminek képtelen vagyok ellenállni. Szegény hölgy annyira sötét, hogy csak éjszaka volna szabad síelnie, mert ha megsüti kicsit a nap, megolvad körülötte a hó. Persze ezt a karaktert a rendező erőltethette rá, magától ennyire nem lehet. Ha elmúlt a rohamom, visszamerészkedek, és ha szerencsém van, éppen síelnek, vagy beszélnek róla, vagy egy síterepet mutatnak be, közelit vagy távolit, nekem mindegy. Hiszen síelni mindenhol jó, Svájcban és Magyarországon, pályán és szűzhóban, de még a kertben is.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.