Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kovacsimi67 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (27)Időben csökkenő Időben csökkenő
kovacsimi67
27 élménybeszámolót írt
27
15 éve tag
Topik: Bukovel
2009.08.24. 22:09
Mindenkinek irány Bukovel, Donovalyt felejtsd el !!!!!!!!
kovacsimi67
27 élménybeszámolót írt
27
15 éve tag
2009.08.24. 21:48
Agent!
még megírom 1000 x majd ugyanott szezonnyitáskor. Nem én vagyok off. de ezt Te is tudod. Azért kösz és szia.:) no harag .
kovacsimi67
27 élménybeszámolót írt
27
15 éve tag
2009.08.24. 21:34
Komolyan: van még olyan jó érzésű Magyar, aki szívesen megy síelni szlovákiába??????????????
Bátrak akik nem félnek, menjenek. A többi ép eszűnek adok 1000x jobb alternatívát: https://www.bukovel.com . Ukrajna. Igen, az ország amiről rossz előítéleteink vannak.De a valóság: kedves fogadtatás, isteni gasztronómia, jó italok és egy Osztrákokat is megszégyenítő síterep. nem úgy mint szlovákiában. nézzétek meg a síelők.hu-n Ukrajna/bukovel fórumot. szlovák, Ausztria árak /3. Tényleg érdemes kimenni! Felejtsd el donovalyt!!!!!!!!!!!!!!!! Mi 3 napot voltunk ott. 2009/2010 ben minden időnket ott töltjük!!!!!!!!!
GONDOLKODJATOK!!!!
kovacsimi67
27 élménybeszámolót írt
27
15 éve tag
Topik: Bukovel
2009.03.25. 21:01
Bubo. De jo hogy írtál, mi holnap, csüti délben indulunk. 3 éjszakát leszünk egy pálya melletti szálláson, 3 személyre foglaltunk szállást, fejenként kb 5000! Ft egy éjszaka reggelivel.. Remélem a helyzet olyan jó lesz mint nektek volt, sok hó, minusz pár fok stb.. És még azt is remélem nem lesz nagy szopás a határátkelés, amitől kicsit elszoktunk és félünk...

Mil. Kösz a jókívánságot, hibáinkat belátni sosem késő. :) És megígérem, jól fogunk viselkedni hogy javítsuk a népünkről kialakított ( sok esetben valós ) negatív képet.. :)

Vasárnap ha visszaérünk megírjuk a tapasztalatunkat Bukovelről és mindenről ami történik velünk.

Sziasztok.
kovacsimi67
27 élménybeszámolót írt
27
15 éve tag
Topik: Bukovel
2009.03.19. 21:43
köszi dragster, már azt hittem bennem van a hiba. Én nem hiszem hogy a mil által említett északi szomszédunknál "honfitársaink" lennének az okai hogy 50%-ról 10-re esett a magyar síelők száma... Ezen érdemes elgondolkodni!

Én minden esetre megyek bukovelbe, és ha valaki infot kér, annak biztos segítek hogy tapasztalataimat átadva megkönnyítsem útjukat, hiszen egész biztos a körülmények egész mások mint pl. ausztriában. És kedves mil, ezt természetesen nem negatív értelemben mondom, még mielőtt újra kioktatnál.

Majd jelentkezem és leírom tapasztalataimat, okuljon belőle mindenki.
kovacsimi67
27 élménybeszámolót írt
27
15 éve tag
Topik: Bukovel
2009.03.18. 12:06
Mil.

sokat segítettél

köszönöm
kovacsimi67
27 élménybeszámolót írt
27
15 éve tag
Topik: Bukovel
2009.03.18. 09:29
szijasztok.

tudtok segíteni?, jövő héten készülünk bukovelbe, céges pick-up-pal. mit kérnek a határon? mennyi a várakozás? a síterepeken/szállodákban elfogadnak eurot, vagy ezzel a vicces nevű hrivnyával lehet e fizetni?

Kösz a segítséget
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.