Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szecsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (507)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
Topik: Ischgl
2007.09.03. 15:33
Újabb köszönömmel tartozom mivel eddig nekem úgy jött le az iscghl-i oldalról hogy azok kapnak kedvezményt akik a már említett kappl-ischgl-gatlür falucska valamelyikében laknak, de akkor ezek szerint csak ischgl és mathon-ra érvényes... kár
azért köszönöm mégegyszer az infót, tovább keresgélek :)
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
Topik: Ischgl
2007.08.31. 12:25
Stani neked is köszönöm az ötleteket.
Annyi lenne a kérdésem hogy ha Pfunds-ban találunk szállást akkor ugye samnauból tudunk felmenni, ami ugyan vámmentes terültet de svájchoz tartozik, szóval a kérdés az lenne hogy kell e svájci autós martica és kell e határon megállni?
mert ha igen akkor nem annyira jó ötlet innen megközelíteni a síterepet, ráadásul bukjuk a síbérlet-kedvezményt is, amit akkor kapunk ha ischgl-kappl-galtür falucska egyikében szállunk meg.
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
Topik: Ischgl
2007.08.31. 00:22
Köszi bree az infót!
Ezen az oldalon is jártam csak most vettem észre hogy ischgl-kappl-galtür egy "közös" oldalon van csak a szállások bontva vannak falunként. Most mennénk először, eddig sajnos csak 12főig találtam szabad szállást, de lassan megfogadom egyik szállásadó tanácsát hogy érdemes még egy szezonnal előre gondolkodni ischgl és hasonló síközpontok esetén.
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
Topik: Ischgl
2007.08.28. 10:43
Ha lesz megint kedvezményes jegy szezon elején akkor valaki jelezze! Jó lenne elcsípni mert az előzőről lemaradtam...

Ha valaki tud nagyobb társaságnak kb. 15-20 fő szálláslehetőséget, viszonylag olcsóbban akkor írjon, már kerestem szállást de nem volt olyan ami szabad lett volna és árban is megfelelt volna.
Igaz február első hetére kellene a szállás, egyetemistáknak :)
Előre is köszi!
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2007.01.31. 19:23
Nézzétek meg a fórumban a svájci kategóriában a zermatt-os topicot. ott van egy két hasznos infó!

A link: https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=3495 (a szerk.)
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2006.10.18. 14:37
A hütték drágák, nagyon is... ha jól emlékszem a glühwein 5 CHF volt (az kb. 5*180=900 HUF ,nem tudom hogy most mennyi a svájci frank árfolyama).

Az ár nem fix. attól függ hogy milyen apartmant kértek, meg hogy milyen bérletet. Mi úgy voltunk hogy: 6 ágyas apartman, és 6 napos diák síbérlet / :P /.

Szállást neckermannál foglaltuk. Biztosítást mind élet ill. stornót érdemes kötni. ( megjegyzés: A svájci orvosok nagyon drágáért dolgoznak, haveromnak össze kellett varrni az állát mert felvágta a síléce 2 öltés 75000Ft volt... szerencsére a biztosító elintézett mindent még a taxit is az orvosig meg vissza a szállásra. )
Síbérletünk csak Zermattra volt érvényes és az is bőven elég. link: http://bergbahnen.zermatt.ch/e/
itt megtaláltok minden infót!

ha van még kérdés írjatok!
Üdv.
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2006.10.10. 21:04
Mi 2006 feb. 3-11 között voltunk Zermattban!
Aki "olcsó" szállás szeretne Zermattban az nem igen talál. Viszont Zermatt előtti településen Tasch/Tisch (svájciak Tasch-nek írják umlauttal, azért írtam így is úgy is mert volt ahol így volt ahol úgy láttam) ahol egyébként is le kell rakni az autóinkat van egészen jó áron apartman. Monte Rosa Aparthotel a neve, a szállás mellett közvetlenül van vonatmegálló. Jah és persze gondolom nem kell mondanom hogy nem olyan mint a MÁV... szóval hang nélkül közlekedik. Mellesleg a szobák is tökéleltesen berendezettek és hangszigeteltek (ezt csak onnan tudom hogy nagyon hangosan buliztunk viszont a lépcsőházban, szomszéd szobában semmit sem lehetett hallani). Szóval mindenkinek ajánlani tudom csak!
A előttem szólók már írták hogy mennyire király a síterep. Szerintem is überelhetetlen, az tény hogy sok a nagykabinos amiben állni kell és többnyire mindig teli van kivétel az ebédidő is 3 fél négy utáni időszak, a felvonók kb. 1/2 5 ig járnak!!!
Aki ide elmegy az számoljon előre hogy nem két filléres mulatság lesz... azonban nagyon megéri!
Ha valaki ügyes akkor az egész túrát szállás+síbérlet (6napos) + utiköltség kb. 80000 ftból ki tudja hozni. A költőpénz meg mindenkinek a saját dolga...
A léc bérlés sem volt valami drága egészen emberi svájciak révén és tökéletes állapotban voltak. Egyik barátom szorult rá mivel tönkrement segénynek a kötése.
Aki igényes helyre akar menni mindenképpen ajánlani tudom csak!!!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.