Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kuku által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (24)Időben csökkenő Időben csökkenő
kuku
24 élménybeszámolót írt
24
12 éve tag
2013.01.03. 19:29
köszönöm nagyon alapos és segítőkész vagy. netán február másodikán nem ide utazól?
köszi még egyszer.
Előzmény: (Szecsi 148529)
kuku
24 élménybeszámolót írt
24
12 éve tag
2012.12.31. 17:30
Idén januárban voltunk egy hetet 14-21-én az Unitravellel amihez hozzáfűznivalom csak annyi, hogy nem tudom mit csinál az ottani képviselőjük.7 nap alatt egy napot kéne dolgoznia, de arra sem képes.előszőr elhelyezett egy apartmanba közvetlenül a kültéri medence mellett,amire kicsomagoltunk, elrendeztük magunkat jött egy Romániai család, hogy ez őket illeti.Nem akartam vitázni(amúgy igazuk volt) ráadásul a szomszéd apartmanok min a haverjaiké volt miért rontsam el egy jóbaráti társaság örömét?Ezek után a kedves képviselő tájékoztat,hogy menjünk le 1600-ra majd ott megkapjuk a megfelelő szobát.Ezzel őt elfelejthettük ennyi volt a közreműkődése.Estére a zárt irodába érkezett valaki aki végül kulcsot is adott.Eme keserűségek után ediggi legjobb szálláshelyemhez jutottam.Mindenkinek ezt ajánlom Központi apartmann 1600-on, jellemzően Francia "tágas", de igazi pályaszállás.A sítároló az ajtotól a harmadik szekrény,kiléptünk egy ajtón, gumiszőnyeg,ellökted magad és a pálya.Ez igen pályaszállás távolság nulla méter.Pályákról nem rosszak, de a felső régióban szerintem el vannak szabva a felvonók indulási pontjai azaz amikorlefelé tartassz a Grand Combe-n vagy a Roche Noir-on nem tudsz átcsúszni a 14-es felvonóhoz, Az utobbi indulhatna 30 méterrel lejjebről, vagy a13-as felvonó ha hosszabb lenne 20 m-el akkor a 2750-es kilátó nem egy fal lenne, hanem kilátó, így az eggyetlen kilátó a 11-es felvonó melett van.Végeredményben kicsi a rendszer, délutánra a pályák latyakosak széttaposottak, csak az erdő marad , aki látni, járni szeret annak kevés.Ellenben amiről senki sem beszél a bérlet érvényes a szomszéd PELVOUX pályára is. Szemmel látható a másik rendszer, amely alig használt TÖKÉLETES pálya és a bérlet egy alkalomra érvényes (a számlát is vinni kell nem csak a jegyet)távolság 10kilométer háztól házig, délután 1-kor szűz rataknyomokkal találkozol, nem szétdarált pályával.Igaz csak 35km de tökéletes 1250-ről 2300-ra igazi élmény fekete- kék pályák. mindenkinek ajánlom
kuku
24 élménybeszámolót írt
24
12 éve tag
2012.12.31. 16:51
Nagyon szépen köszönöm mindannyiatók tanácsit.
Nem félek a feketén habár Varsban kihagytam a "KL" pályát de feketében is sok különböző van.
Abban ha még segítenétek, valóban a Le Grave felső része lankás és a 3200-es csúcsig le lehet csúszni, onnan meg vissza Les 2 Alpezben vezet felvonó ? a térkép szerint ez lehetséges.
Előre is köszönöm.
Boldog új évet kívánok mindannyiotoknak és jövőre is jó csúszásokat.
kuku
24 élménybeszámolót írt
24
12 éve tag
2012.12.30. 18:19
hello mindenki
én is átnéznék a Le Grave pályára, de nem tudom mennyire nehéz, egy közepes tudással rendelkező le tud ott bugdácsolni? Aki járt arra segítsen, képeken, leírásokon a felső rész után 3200 m Les Ruillans-tól tartok utánna az erdő szuper.Előre is köszönöm.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.