Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

dnorbi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Donovaly
2019.11.15. 08:05
Sziasztok. December elején mennénk Donovalyba, olvastam, hogy elvileg már 6.-án nyitnak. Van esetleg valakinek ilyen irányú tapaszatlata, hogy mennyire megbizható ez az információ,mennyire biztosa december elejei nyitás?
Illetve,melyik felvonókat,és milyen árban lehet használni?
hol érdemes megszállni?Bármilyen információ érdekelne.
Válaszotokat, előre is köszönöm. Szép napot mindenkinek, sziasztok.
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2019.02.11. 09:27
Február 9. -én voltam, fél 10 körül érkeztem. Nem voltak sokan, még a felső parkolóban tudtam megállni. Délelőtt egyre többen lettek, de sorban állni nem kellett, elég gyors a felvonó, és a beléptető rendszer. A hőmérséklet 0 fok körül volt, de hideg, csípős szél fújt. A pálya kb. 13 óráig elég jó volt, utána kezdett felpuhulni, buckásodni. Összességében jó nap volt, ráadásul Miskolcról csak 110 km, és a jegyár is baráti, 15 Euró. Biztosan visszatérek még!
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2019.01.28. 09:07
Köszönöm
Előzmény: (boldor 204089)
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
Topik: Telgárt
2019.01.27. 09:17
Tegnap, 01.26.-án voltunk itt. Fél 10 körül érkeztünk, nem sokan voltak. Napközben egyre többen lettek, de a felvonók bírták, a legtöbb sorban állási idő talán 2 perc lehetett. Nem minden pálya működött, és a feketét 2 óra körül le is zárták. A piros helyenként jeges volt, de elfogadható. A kék délutánra felpuhult kicsit, de nem gáz. Összességében jól éreztük magunkat, kellemesen elfáradtunk.
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2019.01.22. 20:29
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy tudomásotok szerint, működik ez a síterep?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.