Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

FearTomi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (23)Időben csökkenő Időben csökkenő
FearTomi
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2011.01.18. 09:54
Oh, nem lenne kérés, csak 27.-én megyek, de rajtam kívül mindenki más síelni fog és gondoltam hátha valaki hasonló cipőben jár:) Azért köszönöm:)
Előzmény: (Subely 104453)
FearTomi
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2011.01.17. 19:24
Valaki aki boardozik jan 27.-től nem lesz véletlenül Gerlitzenbe?:)
FearTomi
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2011.01.17. 18:52
Hello!

Tavaly egy Hammer boarddal kezdtem, de idén sajna csak egy Dechatlonos boardot tudok kivinni, szóval a különbségről, majd később tudok írni.:) Első kérdés, mit értesz dechatlonoson? Ugyanis, van a Quechua illetve a Wed'ze.(A dechatlon ugye árul Head boardokat is, de az már más kategória, gondolom nem a headre gondoltál).Az előbbi a dechatlon első próbálkozása volt ilyen téren, az utóbbi, viszont egyre komolyabb. A Wed'ze ugye a dechatlon téli sporttal foglalkozó ága, utána néztem és nagyjából a nagyobb board gyártó cégek technikáját, ötleteit utánozza, nem is rosszul, ár érték arányban kifejezetten jónak mondanám, a lapot illetve a cipőiket, viszont a kötések felejtősek:) Szóval ha az embernek nincs pénze, de mindenképpen új boardot szeretne, szerintem bevállalható, de ha azt mondod, hogy neked jó valami komolyabb használt board is, akkor inkább azt ajánlom.
Előzmény: (kuglofka 103710)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.