Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vale46 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
vale46
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
2011.01.19. 17:29
Ez örömteli valóban, s az előrejelzések szerint kemény minúszok lesznek, különösen éjszaka, de még napközben is a következő napokban (talán akkorát nem tévednek,hogy mégis plussz fokok lesznek) így biztos, hogy megmarad a hó.
Látod Pasity, igaz volt a hír, hogy január 19-e magasságban leszenk újra havazások!

Istenem de szörnyű volt nézni az elmúlt napokban a webcam képeket.
vale46
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
2011.01.15. 20:27
Ha jól látom a webcam képeken - meg az időjárársi adatokon -, akkor esik a hó a Jahorinán! Hát ennyit az előrejelzésekről! 2 napja erős plussz fokokat jeleztek erre a napra, de eső nélkül. Ráadásul a következő 2-3 nap vonakozásában is kisebb nappali Celsiust írnak, mint korábban. (persze ebben is tévedhetnek az időjósok, mert mégis csak +10 Celsius fok lesz) Hát itt legyen valaki okos! S még van aki egy évre előre leírja az előrejelzést...
vale46
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
2011.01.13. 20:17
Köszi az infókat, sífelszerelésünk van, de egyébként korrekt árnak tűnik a kölcsönzés.
Az mit jelent, hogy építik a hóágyúkat? Tudsz valami konkrétabbat erről írni? Kicsit kezdek izgulni, mert erős három hét múlva indulunk, a mostani előrejelzések jövő hét közepéig havat nem mutatnak, s nagyon pipa lennék, ha zöldelő dombokat kellene néznem egy hétig.
vale46
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
2011.01.12. 19:41
Hát sajnos elég ramaty a helyzet hóügyben, alig 10 cm van, bár az is igaz, hogy ma-holnapra havazást írt az előrejelzés, de a hétvégére érkező meleg idő még a Jahorina magasságában is erős plussz fokokat fog képezni, ígyhát ami most esik az szerintem el is olvad. A hosszútávú előrejelzések (én a norvég előrejelzést szoktam olvasni a https://www.yr.no oldalon, bár az is csak 2-3 napra jó, a 7-9 napos előrejelzés már nem annyira stabil) szerint január 18-19-én tér majd vissza a tél, valamennyi hóval. Egybként webcam képeket, aktuális adatokat találsz azokon az oldalakon, melyeket Pasity jelölt a 2010.01.05-ei hozzászólásában.

Nem tudom meddig lesztek kinnt, ha visszaértek örömmel olvasnánk beszámolót.
vale46
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
2011.01.03. 17:02
Ciao mindenkinek!

Még "szűz" vagyok a hozzászólások tekintetében, de elkezdem.
Többfelé voltam már sielni (Franciaország, Szlovénia, Szlovákia) de régi vágyam volt, hogy Boszniában is kipróbáljam ezt a sportot. Nos úgy néz ki, hogy teljesül, ugyanis 2011. február 05-től február 12-ig a Jahorinán leszek a Hotel San vendégeként családommal, barátokkal.
A leírásaitokat örömmel olvastam, gyakorlatilag azt látom, hogy fejlesztik a síterepet, illetve minden adott, hogy jól érezzük magunkat.
Arra lennék kíváncsi, hogy mi a tapasztalatotok (különösen Pasity te jársz arra igen gyakran), hogy ezen időpontban milyenek a hóviszonyok, időjárási viszonyok (tudom, hogy minden év más, majd az idő eldönti stb... de sok év tapasztalata azért jelent valamit) illetőleg, hogy mi az amire érdemes odafigyelni akár az utazás, az ottlét, sielés vonatkozásában. (pl.: benzinkutak, családi síbérlet lehetősége, milyen árak vannak mostanság ott,ahol étel-ital kapható stb.)

Köszönök előre minden infót.

Pasity, a képek amiket felraktál gyönyörűek!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.