Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

cannibale által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (267)Időben csökkenő Időben csökkenő
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2010.12.25. 21:35
Sziasztok.

Ha valaki volt esetleg ma csúszni attól szívesen vennék némi pályainfót.Milyen az 1-2 es pálya állapota és milyen minőségű a műhó mivel kissé kétségbeesetten szemléltük az utóbbi napok időjárását..
Előre is köszi.
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2010.12.14. 10:10
Köszönöm, megnéztem a pályatérképet.
Sajnos tényleg pech volt. :-)

Forum & ApO forever.
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2010.12.14. 08:49
Köszönöm, megnéztem a pályatérképet.
Sajnos tényleg pech volt. :-)

Forum & ApO forever.
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2010.12.13. 23:36
Örülök,hogy nem bennem van a hiba és a nagy többség hasonlóan látja a helyzetet.
Mindenkinek a hozzászólását köszönöm és reflektálnék is egyben a teljesség igénye nélkül.
Nagyon örülünk,hogy vannak itthon pályák amiket lehet használni.Ha rövid is koszos is legalább Magyar.
Budapestről mentünk és hát kevés olyan embert ismerek aki nálam jobban körüljárja a dolgokat mielőtt elindul valahova, persze szkíta bizonyára közéjük tartozik.Reggel 06.30 kor még ránéztem van e valami friss infó a "pályáról" .
Ha tisztességesen kiírták volna,hogy 300-400m pálya üzemkész egy fél csákányos felvonóval 95% ,hogy nem indulok el.
Nem volt ilyen információ pedig valószínű már akkor tudták,hogy két óra alatt nem fordul meg a világ.
Az éves bérletet nem akkor kaland megvenni szerintem ha 20-40 km laknék valószínű én is ezt tenném.Ha kicsinyesnek tűntem az előző írásomban akkor elnézést.Az 5900+500 kaució teljesen megfelelő ár.Ha működik minden!Nem kell ingyen mert van amiből fejleszteni kell és szeretek hozzájárulni a fejlődéshez.Eplény legalább fejleszt,ami jó.Ezzel le is zárnám részemről a témát mivel nem indulatokat akartam gerjeszteni csak megosztottam veletek egy ott járt bp-i véleményét.
Ebből is látszik mennyire fontos az információ.Jó lenne ha legalább óránként frissítenének az oldalakon legalább addig amíg nincs mindenhol a pályán 30-50 cm hó. :)

Sok havat kívánok nektek , én ezt kértem Karácsonyra ;)
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2010.12.13. 14:37
Üdv mindenkinek

Ott voltunk Vasárnap reggel 8.30 ra.Sikerült végre csúszni ebben a szezonban elősszőr itthon.Nagyon jó volt maga az élmény de vegyes érzelmeim vannak az egész nappal kapcsolatban.Kezdésnek a pénztárak működése.Miért nem lehet midkét pénztárnál készpénzel fizetni?Külön pénztár kell az üdülési csekkel fizetőknek és külön a kp nek?Vagy ha már két ablak és két fizető hely van akkor miért nem megosztva működik a redszer?
A másik az 5900 ft napi jegy?Az 1-es pálya alsó szakaszához? 300 méternyi "pályáért" és egy fél csákányos felvonóért ? Könyörgöm!Nem vagyok egy szarrágó típus de ehhez pofa kell!
Apropó fél felvonó, mivel a másik felénél feljebb állt a sár(és az autómata ebbe húzta végig a csákányokat amit a felénél lendületből kellett elengedni így délutánra már úgy néztünk ki a csákánytól mint valami disznó.Bármilyen hihetetlen kényes sem vagyok.
Az ,hogy félóránként meg kell állítani 3-10 percre az nem az üzemeltető hibája.
Pályarendőrség!
Egy embert miért nem állítanak a beléptetőrendszerhez?Azt ami ott megy videóra kéne venni.A paraszt nem elég ,hogy a saját lécét, boardját nyírja és letapos bárkit ,hogy egyel előrébb legyen de még kárt is okoz másnak.Szomorú és inkább dühítő. Csodálkozunk,hogy nem igen kedvelnek sógoréknál minket, remek Magyar embereket!
Minden bosszúság ellenére jól próbáltuk érezni magunkat a hüttében az árak borsosak azonban minden finom ,a személyzet akivel beszéltünk kedves és segítőkész de azért van még mit finomítani a szolgáltatásokon.
Nem lehúzni akarom az Eplényi "félpályát" de hamár ilyen kicsik a lehetőségek cseppnyi lojalitást,odafigyelést el lehetne várni az üzemeltetőtől ,hogy ne legyen rossz szájíze az embernek.
Nem megbántani akartam senkit csupán kiírtam magamból amit éreztem.

További jó munkát, van min dolgozni!
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2010.12.10. 16:29
Nagyon várjuk már a havat és azt ,hogy rendes tél legyen.Remélem Vasárnap le tudunk nézni ...
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2010.12.07. 09:38
Sziasztok.

Engem is érdekelne,hogy van e még Eplénybe a szombati buszos történet és minden ezzel kapcsolatos infó.Honnan, mennyiért mikortól stb.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.