Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Treer Albert által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (69)Időben csökkenő Időben csökkenő
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.12.29. 01:37
Igen, mi 40 e ft alatt hoztuk ki: 4 sínap, utazás, szállás, teljes ellátás!

Ehhez persze össze kellett jönnie pár dolognak, pl. hogy nagy (50 fős) busszal menjünk ki, nem pályaszállás, reggelit mi készítettük a résztvevőknek, bérleteket előre megvettük stb.

Szívesen szerveznék március 15-re egy hasonlót, de sajnos nincsen annyi kedvezményes síbérletem, alig maradt pár darab. Jövőre előre egyeztetve szerintem megpróbálhatunk egy decemberi és egy tavaszi turnust IS összehozni.
Előzmény: (- Marky - 128577)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.12.26. 20:43
Sziasztok,
Elnézést, hogy nem tudtam visszajelezni minden érdeklődőnek. Mire odajutottam volna, hogy írjak, megteltünk, így nem tudtunk már több résztvevőt fogadni, elnézést, akinek emiatt nem válaszoltam. +Mint látjátok, a fórumba sem írtam vagy 1 hónapja, mert egyszerűen nem volt időm. Idén az 52 fős buszon az utaskísérő helyén is ült résztvevőnk, így aztán jövőre két 49 fős busz a cél, és akkor senki sem marad itthon:) Mil, téged külön is várunk, megpróbálok időben szólni.
Előzmény: (Mil 128371)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.12.25. 10:50
Megérkeztünk épségben (még dec 22-23 éjszaka)
Beszámolót később írunk, valószínű többen is, addig íme két kép. A visszajelzések alapján jövőre BIZTOSAN visszamegyünk:)
SkiJAM-Bukovel-2011-dec.jpg
DSC00132.JPG
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.28. 22:08
Hany berletet szeretnel venni?
Nekem pl. nem sikerult 20 berletnel tobbet egyszerre megvennem, tobb reszletben kellett vasarolnom.

Ha nagyon nem megy, megvehetem neked, irj privatban.
Albert
Előzmény: (Schlosser 125309)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.28. 01:16
Szia,
Én Google Chrome-al használva vásároltam még októberben.
VISA kártyát használtam.

Elsőre nekem sem sikerült, de aztán 2-3x próbálkozva működött.

Irányítószám formátumára figyelni kell, azt hiszen H-**** verziót kell használni.

Ha még mindig nem megy, írj, és akkor ránézek, hogy mi lehet.
Előzmény: (Schlosser 125151)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.24. 14:37
Szia,
admin által írt árfolyammal számolhattok. Magyarországon nem érdemes, de kint útközben pl. Beregszászon szinte bárhol tudsz váltani forintot. Kőrösmezőn, vagy Bukovelben már inkább csak euro, vagy dollár a nyerő.
Előzmény: (zv 124830)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.08. 00:31
Üdv mindenkinek itt Bukovel fórumában.
Két éve voltunk először, akkor még csak öten, felfedezni, tesztelni a síterepet. Tavaly már 22-en keltünk útnak, és olyan jó volt, hogy idén harmadszorra is visszatérünk.
Egy nagy busszal megyünk, hogy az ottani utakon való vezetés ne minket és autóinkat terheljen. Jelenleg 40-en vagyunk két nagyobb társaságból, a buszon azonban van még 8-13 hely, így örömmel látunk másokat is.
A szállás Kőrösmezőn 6-8 ágyas vendégszobákban, ill. magyar vendéglátó családok 2-3 ágyas vendégszobáiban lesz.
Akit érdekel, írjon privát üzenetet.
Időpont: 2011. december 18-22. vasárnapi indulással, karácsony előtt 2 nappal való hazaéréssel. 4 sínap, 5 éjszaka (csütörtökön síelés után indulunk haza)

Tavaly előtti képeink:
https://sielok.hu/fotoalbum/koromezo-bukovel/galeria/
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2011.09.16. 10:40
Huszár Ági évek óta kint dolgozik, nagyon ajánlom őt. Hogy idén is kint lesz-e szezonban, nem tudom, de kérdezz rá nála, számát privátban elküldtem.
Előzmény: (orosmoni 120818)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2011.09.07. 10:14
Kedves Fórumtagok,

Sikerült végre eljutni kipróbálni ezt a csodát, és azt kell mondanom, sajnálhatjátok, hogy nem jöttetek/nem tudtatok eljönni creek-surfingelni.
Lia, a cég menedzsere, akivel a csúszást egyeztettük, volt olyan jófej, hogy amikor csúszás előtt lemondták még ketten, és már csak én maradtam, akkor azt mondta, hogy akár ha egymagam megyek, akkor is lesz csúszás. Lett is.
Volt vagy 30 fok, napsütés (ami a délnyugati tájolású pályán szuper volt, így igazából az első fél órában azt vártam, mikor esek egy nagyot, hogy vizes legyek végre, mert megsültem. - Ne aggódjon senki, estem a végén, amikor már a határokat feszegettem:))
Volt egy aquaparkos feeling-je a dolognak, azzal a különbséggel, hogy azért itt aktív sportról van szó.
A pálya meredeknek tűnik elsőre, de a víz és a teraszok jobban megfognak, mint a hó így mégsem piros-fekete pályáról van szó, hiába a nagy meredekség az elején. A pozíció ezáltal más, sokkal jobban támadni kell előre.
Kellett vagy 6-10 csúszás, míg rendesen ráéreztem, de utána nagyon ment.
(Snowboarddal is kipróbáltam, és annak ellenére, hogy nem az a fő sportom, harmadikra már teljesen jól le tudtam jönni, boarddal még egyszerűbb szerintem.)

Köszönöm Liának és a sielok.hu-nak a lehetőséget.

Treer Albert
Előzmény: (WAndrea 120479)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2011.03.07. 22:16
Kedves Adminok,

Lehet, illetve remélem nyitott kapukat döngetek.
Megpróbáltam beírni néhány időpontot a naptárba, de az egynapos síeléseket leszámítva nagyon nehézkes volt (van), mert nem találtam olyat, hogy egy intervallumot be lehetne írni.
Van ilyen lehetőség, csak én nem találtam meg?
Ha nincsen, akkor megoldható lenne, hogy a dátumra rákattintva a dátum mellett még egy rubrika megjelenjen, amibe ha belekattintunk, akkor az utolsó napjot írhatnánk be, amit azon a síterepen töltünk? (ha meg üresen hagyjuk, akkor értelemszerűen csak egy napra érvényes a jelölésünk)

Az biztos, hogy ezzel a fejlesztéssel én felvinném az egyhetes síeléseket, de naponként halálos a tempó.

Köszönettel

Ui.:
Jó lenne egy link a főoldalon, hacsak nem tesztelés alatt van még a naptár, ami szerintem megéri a beharangozást, akár a fotóalbum promóciójához hasonló nyereményjátékot is stb.
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Skalka
2010.12.30. 21:26
Kedves Eszter,
Írd meg kérlek, hogy hol szálltatok meg akkor.
Esetleg tudod a netes elérhetőségét?

Köszönöm
Albert


Válasz Eszter125 üzenetére:
Hello,

Most jöttünk haza Körmöcbányáról. Szuper volt. Hétvégére is ingyen kaptuk a bérletet. 20EUR a szállás és ingyen a 16EUR-os bérlet. Hihetetlen. A pályát mintha csak nekünk csinálták volna. MIitha szőnyeg lett volna pálya és senki nem túrta szét. Bár ez biztos nem jó üzlet a felvonósoknak, de mi élveztük. Egyszer már voltunk itt, de most sokkal több a hó. A házat itt találtuk, ajánlom mindenkinek.
Előzmény: (Eszter125 67551)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.12.28. 22:46
Az érdeklődőknek irtam már privátban az átadandó bérletekről, de megosztom itt is:

Nekem csak elő (és utószezonra) érvényes síbérleteim vannak, de egy barátom pár napja írta, hogy családi okok miatt lemondja a bukoveli síelését, ami azonban főszezonban lett volna

5 napos síbérlete van, + egy 1 napos is.
A szezonban bármikor érvényesek, és jók az esti síelésre is.
Eredeti áruk: 1521 UHR, illetve 338 UHR (40 e , illetve 8500 Ft), de termeszetesen alkukepesek az arak.

Ha valaki tudna segíteni neki, átvenni a bérletét, mert megy ki síelni, írjon, és segítek összekötni vele.

Ui.: még karácsony előtt voltunk kint egy nagyobb társasággal (22-en) 6 napra, amiről szívesen írok majd pár sort, ha érdekelnek a friss tapasztalatok benneteket...
Előzmény: (hajnalcs64 99658)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2010.12.14. 12:32
Szia!
Videó, talán 8 ágyasról:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.12.04. 23:47
Itt jegyezném meg, ha van a fórumüzenetet olvasók között olyan, aki tudna iskolaszereket (iskolatáska, füzet, toll, ceruza, körző, tolltartó festék stb.) és 10-15 éves gyerek méretű kinőtt, használt, de még jó állapotú téli kabátot nélkülözni, felajánlani, és el tudja juttatni Budapest II. kerületbe, akkor nagyon megköszönnénk.
A kőrösmezői, és pár másik útközben lévő magyar iskolának viszünk némi ajándékot-adományt, ha tudtok segíteni, szívesen kivisszük lehetőségeinkhez (járművel térfogata) mérten.

Breaking News:
ma, szombaton nyitott meg Bukovel 9 pályaszkasszal, ami valójában az öt megnyitott felvonóhoz tartozó kb. 6 különálló pálya. Kékek és pirosak vegyesen.
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.12.04. 23:39
Szia Marky,
Örülök, hogy továbbra is érdeklődsz.

Igen, megyünk idén is, de a tervezett március eleji időpont helyett mához éppen két hétre lesz az indulás.

Dec 18 - 22/23-ig megyünk egy hosszított hétvégére ugyanazzal a társasággal, ezúttal 3 mikrobusszal, kőrösmezői szállással.
Óriási kalandok várnak ránk, a tavalyi alapján legalábbis tuti így lesz. Ha jó írj, és beszéljünk róla.
Előzmény: (- Marky - 96176)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2010.11.15. 13:42
Írj erről bővebben pár szót légyszi! Esetleg van már olyan pályatérkép, amin rajta vannak az új pályák?
Előzmény: (Naturelle 92307)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: GPS
2010.09.18. 21:02
Ez talán olyan:

http://store.snow-forecast.com/products/snowranger-maps-for-garmin-gps-europe-national-set-461-resorts

Persze nem olcsó, de 462 európai síterep térképről van szó
Előzmény: (zerge 89901)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.03.28. 13:27
Akik mennek még Bukovelbe az idén, azoknak ajánlom figyelmébe:
van még kb. 10 db 4, ill. 5 napos síbérletem eladó. + vannak még 1 naposak is.
Ezek évekkel később is érvényesek, tehát nekem nem égető, de ha valaki menne, és olcsóbban szeretne bérletet venni, mint a kinti helybeni ár, én benne vagyok, megegyezünk.
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.02.06. 11:11
Szia Grisly,

Milyenek voltak a hóviszonyok a pályákon?
Mennyire volt tömeg amikor voltatok, hétköznap?
Előzmény: (grisly 83336)
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2010.01.28. 15:48
Nyitok egy topicot ennek a síterepnek is. Itt is nagy a fejlődés, ha nem is akkora, mint Bukovelben.
-1-1.JPG
IMG-0664.jpg
pilipec1.jpg
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.