Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snow-angel által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (32)Időben csökkenő Időben csökkenő
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2007.12.30. 16:16
Hi emberek!
Megjöttem a nagy karácsonyi síelésből! Stanival nem tudok teljes mértékben egyet érteni! Lehet, hogy nem Seefeld a világ legnemistudommilyenebb pályarendszere, és azt sem tagadom, hogy közelebb is vannak jó pályák, de nekem tetszett. Határozott pozitívum, hogy a pályák hosszúak (legalábbis a legtöbb) és sokszor egyikből a másikba lyukad ki az ember, amivel tök jól be tudja barangolni a rendszert. A felvonók is jók, rengeteg ülős- és kabinos felvonó van (kabinos alatt értem a "vonatot" meg a "libegőt"), ami hasznos, ha az ember kisgyerekkel van, vagy elfáradt (vagy sok volt a forraltbor :p). Ezeken kívül a csákányost favorizálják. A páylákról annyit még, hogy tényleg változatosak hosszban és nehézségben egyaránt... Mondjuk, szerény véleményem szerint néhány pályát kicsit "elszíneztek", van kék ami máshol piros lenne, és van piros ami elég sötétbordó :p. Azoknak, akik ismerik Arnoldsteint van egy ismerős pálya: a seefeldi 6-os kék pálya ikertesója az arnoldsteini hosszú pirosnak (na jó, legyen kishuga, mert rövidebb :p).
A város maga megint gyönyörű! Olyan igazi kis alpesi üdülőfalu, mindenhol hotelek, éttermek és üzletek, mégsem zajos az egész inkább nyugodt és mint már említettem, gyönyörű. :D Vannak hangulatos éttermek, mi kipróbáltunk egyet és nagyon jó kajákat főznek (meg jó ruhákban szolgálnak fel:D). Plusz most még a karácsonyi kirakodóvásár is befigyelt a főtéren, gyönyörűen kivilágítva minden, a templom előtt betlehem, minden úgy, ahogy az elvarázsolja a turistákat :). Magyar szót nemigen hallani, inkább olaszok, csehek, németek és svájciak mennek oda, de ennek ellenére jól el lehet tölteni az időt.
Pussy
U.i.: van egy másik pálya, amit kezdőknek ajánlottak, de arról nem tudok nyilatkozni, mert csak a Rosshüttén voltam.
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2007.12.21. 16:52
Boldog Karácsonyt és klassz új évet minden síelőnek!!!!!!
És főleg jó síelést azoknak, akik a pályákon töltik a szünetet!!!!!
***Snow-angel***
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2007.12.19. 18:07
Köszi SíMan!
Majd átnézünk :D
Pussy
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2007.12.18. 19:55
Hy mindenki!
Eddigi tapasztalataim szerint Gerlitzen csúcs, de én Arnoldsteint is nagyon szeretem. Jövő héten meg megnézem Seefeld-et. Az se lehet kutya...:p
Pussy
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2007.12.18. 19:50
Kösziiiiii!

Majd élménybeszámolok!
Pussy
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2007.12.15. 13:21
Hy mindenki!

Úgy volt, hogy Olaszországba megyünk karácsonykor síelni, de változott a program. Aki járt más Seefeldben (vagy a környékén) az légysz írja meg a tapasztalatokat! Előre is köszi!!!! (Majd ha hazaértem én is mesélek!:D)
Pussy mindenkinek
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
Topik: Sestriere
2007.12.03. 18:28
Kösz az infókat!!!! (Már azt hittem kénytelen leszek magammal beszélgetni mint a sárga házban :p). Amúgy azért megyünk Sestrierébe, mert már voltunk ott egy nyáron és nagyon megtetszett, gondoltuk, megnézzük, milyen ha hó is van rajta. Talán egy vagy két napra majd átnézünk Franciaországba (a határ már úgysem blamás :D).
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
Topik: Sestriere
2007.11.29. 18:35
Hy mindenki!
Azt vettük a fejünkbe, hogy Sestrierébe megyünk síelni a téli szünetben. Ezért kérek mindenkit, akinek van tapasztalata, élménye és stb, az írja meg! Légyszi! :D
Pussz mindenkinek!
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2007.01.17. 14:41
Hi Faki!

Hát tudd meg a nagy titkot: csoporttal mentünk, Tiszavasvári, gimis sítábor. Kielégítettem a kíváncsiságod? :p :D
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2007.01.13. 21:21
Hi mindenki!

Megjöttem az arnoldsteini sítáborból, feljöttem, hogy megírjam a tapasztalataim, de látom rocky1989 már megtette helyettem (amúgy lehet, h ismerjük is egymást, mert program, időpont, helyszín, hotel stb. ugyanaz :p). De ha már úgy is feljöttem, hozzátenném, hogy akinek családja, kutyája, macskája vagy tengerimalaca van, az tényleg jól nézze meg Arnoldsteint mielőtt elkezd ott sielni -hacsak nem akar a 2 kispályán szenvedni egész nap (vagy a melegedőben:p). Tarvisiót viszont ajánlom. Igaz, hogy a havasabb napjaiban összefüggő pályarendszerből csak 1-2 kispálya műxik, de a másik rész, az tényleg nagyon állat. Lehetm hogy össz-vissz 2 pálya, de legalább viszonylag hosszúak, a hóminőség a legjobb a környéken, és nem kell attól rettegni, hogy szardíniásdoboz-szindróma lesz a pályán (magyarul nincs tömeg). Na pá emberek!
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2006.12.31. 11:33
Hi emberek!
Tud vki vmi konkrétat Arnoldsteinről? Ugyanis oda megyünk sítáborba a sulival jan. 7-12 & remélem nem símentes tábor lesz! Tavaly + azelőtt is ott voltunk és nagyon jó volt. Előre is kössz az infókat!
BÚÉK!
Snow-angel
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2006.12.31. 10:45
Hi mindenki!
Dec. 24-29 között síeltünk Gerlitzenen. Ami tök jó, mert itt legalább volt hó :p. Majdnem minden felvonó és pálya működött. Néhány nappal korábban hóágyúzhattak, úgyhogy az elején tök jó volt. De a végére a sok ember eléggé lehordta a havat, minek következtében a kikandikáló növényzet & kövek sem voltak olyan meglepőek. Ahol mégsem, ott jégpálya vagy buckák hada várta a síelőt. Jól jönne egy újabb adag hóágyúzás. De még ez is sokkal jobb a semminél!
BÚÉK mindenki!!! :D
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.