Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Pension Family - Kokava által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (29)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
Topik: Kokava
2005.01.31. 14:24
Helló mindenkinek!
Örülök HáZé jelntkezésének! Teljesen hihető amit ír, hiszen valóban voltak abban az időben majdnem járhatatlan utak. 2,5 nap leforgása alatt több, mint 40 cm hó hullott. Magyarországon sajnos ezt a szitut a múlt héten többen is átélték - nem olyan egyszerű dolog minden utat egyszerre letisztítani /még Szlovákiában sem!/. Habán Tibinek mindenképpen átadom az üdvözletet, Ő tényleg meg tesz minden tőle telhetőt. Jelenleg már minden bekötő út járható, de újabb havazások várhatók a térségben. Lehet, hogy még húsvétkor is síelünk? Úgy legyen, mi mindenkit szeretettel várunk! Tamás
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
Topik: Kokava
2005.01.25. 21:48
Sziasztok! Elsősorban Emesének üzenem, hogy sajnos senki nem adott be panziónkba síbotokat. A pályán is érdeklődtem /valakinek biztosan jól jött/. Egyrészt örülök, hogy megélénkült a levelezés ezen a topikon is. Másrészt úgy gondolom, hogy eléggé keveredik az objektivitás a szubjektivitással, ami önmagába véve nem gond, hisz mindenki máshogy látja és éli meg a helyzeteket. A WC viszont igen, gond, habár szerencsémre én még nem próbáltam ki /a kislányom sajnos igen/. Jelenleg 3 db hordozható bódéval próbálják enyhíteni a körülményeket. Ami a pályák zsúfoltságát illeti a hétvége tényleg az. A pályakezelők az "okai", hiszen gondoskodtak róla, hogy már december 17-én elindulhattak a felvonók és szinte megállás nélkül működtek akkor is, mikor más környékbéli és többnyire magasabban fekvő síközpontokban már a hóvirágot kezdték keresni. Vagyis, ha nem lennének ennyire jól karbantartva a lejtők, nem lenne sorban állás sem. Aztán, hogy kinek milyen pálya felel meg, ebben nagyon nehéz igazat adni bárkinek is. Egy hete voltam a Chopokon /déli/, 80 cm hó, de kilátszottak a sziklák az utolsó szakaszon - életveszélyes volt. Ehhez képest egy kis jegesedés szerintem elmegy. A síbérlet áráról nem is beszélve. Kokava ennyiért ezt tudja nyújtani! Ami az utakat illeti, 4 éve járok fel, heti rendszerességgel /néha többször is hetente/. Hóláncot mind a mai napig nem vettem! Téli gumi és alkalmazkodás az útviszonyokhoz! Aki síelni indul, nem az Alföld felé veszi az irányt - rá kell készülni, nem érhet senkit sem meglepetés! És hogy Bp.-től mennyire is vagyunk? Ez senkinek nem fog kijönni egyformán! Térkép szerint Kokava: 184 km, Donovaly: 195,5 km. Lehet indulni! Remélem Kokava nyer és HáZével is találkozunk majd a hegyen /dombon/. Engem keressetek a Family panzióban! Tamás
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
Topik: Kokava
2005.01.17. 16:17
Kedves Zozóka!
Mivel minket is érint leveled, engedd meg, hogy még egyszer elnézésedet kérjem azért, mert nem sikerült már nálunk szabad szobát találnod. Bízom benne azonban, hogy egy más alkalommal tudunk majd fogadni Titeket panziónkban, hiszen üzenetedből ítélve, Ti is kedves, szimpatikus család lehettek. Üdvözlettel: Tamás
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
Topik: Kokava
2005.01.09. 21:22
Helló! Meg szeretném csak erősíteni a fenti üzenet mondandóját! Véletlenszerűen abban az időben síeltem a pályán, mikor az előző üzenet megjelent. Úgy gondolom, hogy bár az időjárás egyáltalán nem kedvez /máshol sem!/, ennek ellenére a kokavai pályák december 17-től megállás nélkül üzemelnek. Köszönet a pályakarbantartóknak! Hétvégén esti síelések is voltak! Kokava egyenlőre biztos pont! Tamás
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
Topik: Kokava
2004.12.28. 21:21
Sziasztok! Ingrid és Géza! Nyugodtan jöhettek csütörtökön. Csatlakozom az előttem szólóhoz, valóban van elegendő hó /javarészt műhó/ a pályákon és ma már az idő is sokkal jobb volt, mint tegnap. Aránylag sokan voltak a pályákon és a következő napokban csak javulhat a hó minősége. Egész napos felnőtt bérlet 280.- Sk. De lehet venni félnaposat, 4 ill. 8 meneteset. Bérletárak és megközelíthetőség részletesen a sielok.hu/Kokava.htm oldalon van feltüntetve. Csütörtökön én is a panzióban vagyok, látogassatok meg minket is! Üdv: Tamás
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
Topik: Kokava
2004.12.27. 21:33
Sziasztok! Elnézést kérek mindenkitől, de elárasztottak a vírusok és 1 hétig tehetetlenné váltam. December 17-én megkezdődött a síszezon Kokaván, azóta megállás nélkül üzemelnek a pályák! ZITUnak üzenem, hogy a kérdezett időpontban már foglaltak vagyunk, január 16-tól tudok még szállást kínálni több éjszakára, vagy csak február 19-re. BITUMANN valószínű, hogy ma megérkezett hozzánk és ki is próbálhatta a lejtőket, de nem volt valami szép idő ma Kokaván :(. LUUCYYFEER - a mai langyos időjárás nem tett jót a pályák minőségének, de szerda hajnalra már komoly fagyokat jósolnak. Szerintem Szilveszterre minden adott lesz a bulizáshoz, akár a pályán is. Mégegyszer elnézést, várom továbbra is az érdeklődőket! Tamás
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
Topik: Kokava
2004.11.25. 21:28
Zoli! A kért időpontban már foglaltak szobáink. Január 8-tól 12-ig van még pár üres helyünk. Szállásfoglalást leggyorsabban a tomito@stonline.sk címen regisztrálom. Köszönöm érdeklődésedet!
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
Topik: Kokava
2004.11.23. 21:19
Üdvözlök mindenkit Kokaváról!
Tamás vagyok és mivel közeleg a téli síszezon, ugyan úgy, mint az előző évben, az idén is szeretném tájékoztatni az érdeklődőket Kokaváról. Hóhelyzetről, sípályák állagáról, szállásfoglalásról és egyéb dolgokról, amik a téllel összefüggenek. Hetente két-három alkalommal vagyok a hegyekben, ezért bízom benne, hogy mindig frissek lesznek infóim. Várom a kérdéseket! A napokban 6-8 cm friss hó hullott, a hőmérséklet +1 - -3 fok között ingadozik. Erős szél fúj. Reméljük hamarosan elkezdődhet a pályák hóágyúzása.
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
Topik: Kokava
2003.11.02. 15:10
Üdvözlök mindenkit Kokaváról! Szeretném közölni veletek, hogy új panzió épült a síközpont centrumában, 150 m-re a sípályáktól és kölcsönzőtől! A háromszintes épület /tetőtér beépítéssel/ igényesen kialakított szobákkal /zuhanyozó, WC, mosdó/, vendéglővel, bárral, társalgó helységgel /SAT-TV/ és szaunával rendelkezik. A 9 szoba egyenként 2-6 személy befogadására alkalmas /összesen 40 fő/. A szállásdíj 550-700.- Sk/felnőtt és 400-550.- Sk/gyerek egy éjszakára félpanziós ellátással. A panziónak saját parkolója van /autóbuszok is/. Ha több információt szeretnétek, érdeklődjetek az alábbi helyeken:
E-mail:tomito@stonline.sk, mobil:00421 905 914 117, Tel./fax:00421 47 56 92 207, vagy 00421 47 42 95 770. Mindenkit szeretettel vár a családias hangulatú, színvonalas Family Panzió. Tisztelettel: Tóth Tamás, 980 33 Hajnáčka 493 - Szlovákia
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.