Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

becherovka által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (61)Időben csökkenő Időben csökkenő
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.25. 11:35
Óóó, ilynekkel már nem is kéne foglalkozni. :) Egyébként én sem értem, habár nem is volt már bátorságom megkérdezni, hiszen gondolom a webkamerával már az agyukra mehettem. :))))

A tagsági meg "nem csak" arra jó, hogy éves bérletet vehess összesen 50000 Ft-ért, hanem arra is, hogy majd különböző "zártkörű" rendezvényeken részt lehessen venni.... Kb ennyi. Minden esetre nekem azért annyira nagy bajom nincs ezzel az összeggel, ha tényleg lehetne mondjuk 90 napot síelni, hiszen 50000 Ftból pont egy hét síelés jönne ki napi + éjszakai jeggyel. Amint 7, vagy pl 10 napnál többet lehet síelni Eplényben NORMÁLIS kezelt pályán, akkor már megérte. :) Most abba nem megyek bele, hogy az ár szintje milyen, inkább jobban örülök, hogy nem kell utazni feleslegesen. Veszprémből ki tudok menni nyitásra és maradhatok zárásig. :)
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.22. 14:28
Nos, én elvileg tag vagyok, majd attók kezdve, ha megkaptam a csekket, hogy fizessem be a tagsági díjat, jelentést teszek. :) Egyenlőre nem tudok én sem semmit.
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.19. 17:15
"sajnos" nem vittem magammal gépet, mert abban sem voltam biztos, hogy síelhetünk majd. De talán jobb is, szívesebben csinálnék majd akkor, amikor normális lesz a pálya.

Kivilágítva pedig csak az 1B, tehát az első tányéros felvonó végéig volt. Szerintem beindították volna felső tányérost is, de arra végül nem raktál fel a tányérokat, de valalamit bütyköltek, úgyhogy csak saját kútfőből gondolom, hogy azzal talán valami probléma volt. Talán jobb lett volna ha a felsőt is ki lehet nyitni, de sebaj, első síelésnek jó volt ez is, kellően el is fáradtunk...
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.18. 12:18
Sajnos, ahogy írtam is, elég későn értem oda, ahogy az első képeken is látszik, már addigra besötétedett. Azt nem tudom, miért nem lett kivilágítva a pálya, hiszen a programban benne volt az is. Akkor szívesen csináltam volna képet arról is. A tanló lifteket meg ott láttam a helyükön, ahová le lettek rakva, tehát olyan állapotban, ahogyan már előttem felrakták képen. Tehát azzal ha jól láttam, nem történt semmi.

Majd ha megnyit a pálya valamikor, természetesen viszem a gépem és készítek pár testközeli képet a pályaRENDESZER-ről! :)))))
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.18. 10:16
Köszönöm, és örülök, ha tetszik. Természetesen elárulhatom, Canon 10D.

Hogy tetszik a panzió része a háznak? Ha jól számoltam, négy szoba van, de azon csodálkoztam először, hogy kettő fürdőszobával. Bár gondolom máshogy nem is nagyon fért volna el.
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.17. 20:18
Csináltam pár fényképet a szombat délutáni Holle Anyó megnyitójáról. Sajnos csak fél 5 körül értem oda, így az előadást lekéstem, a tortára jutottam be a hüttébe. A lenti linkre kattintva megnézhetitek a galériát. (automatikus lejátszás v. léptetés gombjai a jobb alsó sarokban)

http://members.chello.hu/racz.istvan2/epleny

Én is csatlakoztam az eplényi "Porhó Síklub" megalakításához (remélem jól emlékszem a nevére... :) ) majd sikerült megtudnom, hogy december elseje előtt nem is nagyon számíthatunk hóágyúzásra, vagyis műhavas síelésre, mert novemberben nincsenek meg a feltéttelek ahhoz, hogy megérje az üzemeltetőknek. De szerintem ha december 1-jén 00.01 perckor, ahogy ígéretet kaptam tényleg beindítják a hógyártást, akkor bőven lesz min síelnünk. Addig meg reménykedhetünk a nagy hóban, amit csak ratkarolni kell.
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.16. 21:32
Na, mégiscsak feltették a tutit! Azért jó előre tudni:

"A hóviszonyok nem teszik lehetővé a holnapi pályanyitást."
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.16. 20:21
Szerintem ez a síjegy csak tagságival valószínűleg csak az ÉVES bérlet kiváltására vonatkozik.

Attól tartok, hogy lehet-e majd síelni, azt már csak holnap reggel derül ki. A nem-hógyázúzást meg még mindig nem értem. Na de mindegy is.
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.16. 13:11
Valaki nagyon ügyeskedik a pályán.........
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.16. 10:47
Ez a kifejezés, hogy "ha kikényszeríti" kicsit rosszúl néz ki egy sípálya honlapján, nem? Félre ne értsen senki, nagyon várom a szombatot, hogy ünnepelhessünk, csak hát.....
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.16. 10:30
Hoppppppp!!! Micsoda logika!!!! Hihetetlen....nekem ez eszembe sem jutott ;)))))
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.16. 09:30
Azt azért nem teljesen értem, mikor éjjel is és most is minusz fok van, miért nem lehet hóágyúzni, de ezt valaki más biztos jobban elmagyarázza nekem, tudom, hogy tudatlan vagyok...
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.13. 23:10
Hát, akkor jól gondoltam. :) Na mindegy. Reméljük léccel kell mennem. :D Vagy majd talán valaki elfuvaroz? ;)
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.13. 20:20
Gyerekek, eddig én még csak kocsival voltam, de szombaton busszal akarok menni. Onnan viszont nem nagyon ismerem az utat. Tudja valaki, hogy érdemes menni, hogy ne kilómétereket kelljen gyalogolni?
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.13. 09:36
Én mindenképpen! Csak azt sajnálom, hogy még mindig nem tudunk egy pontos napközbeni időpontot....
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.11.05. 09:12
Gyerekek, mindenkinek nagyon köszi a képeket!!!! Nem lehet velük betelni!!!!!! :))))))) már csak két hét és nyit Holle Anyó!!!! :D:D:D:D:D
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.10.18. 19:26
Hahó!

Ahogy elnézem, pár nap múlva fehérbe költözik a környék. Hangulatkeltésnek nagyon is jó lesz. Ha síelésre kevés is.... reménykedjünk!
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.10.16. 19:58
Megoldjuk. Kell hozzá Holle Anyó is. :D (bocs)
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.10.15. 12:33
Szuperek!

Végre valami jó hír!!!! Jöhet a többi kép is! :)Elfér. Mindenről, ami újdonság. Nem kell cenzúrázni.
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2007.10.14. 19:08
Húha! Mutimegmutimeg őket! Ma már majdnem kijutottam, de nem sikerült. Nemsokára....
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.