Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

tonics által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (24)Időben csökkenő Időben csökkenő
tonics
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
2011.02.23. 17:27
valaki igazán írhatna valamit vagy akármit, hogy mi helyzet livignoban.
tonics
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
2011.01.20. 22:41
Jobb ha kocsival mész. Ha az "új" étteremnél állsz meg a parkolóban akkor nem 1,8 km. Ennyi.
Előzmény: (noemi975 104680)
tonics
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
2011.01.06. 20:44
Mi jan. 1-4ig Stuhlecken síeltünk. Nem volt rossz... de a jó nem ilyen, az biztos. Sokan voltak, hamar kikpotatták a pályát amin azt értem, hogy a tömörített és megfagyott műhó sok helyen kilátszott. Az árak tényleg drágák egy kicsit de ha éhes az ember akkor eszik és nem az árakat nézi. Az alsó nagy parkoló minden nap félig üres volt, mindenki feljebb ment egészen a pályáig. Így a parkolástól számítva 20 percen belül a felvonón ültünk, a jegyvétellel együtt. Voltam már itt korábban is, de munkanapon. Akkor igazán megéri mert nincsenek sokan. A bérlet árát egy kicsit drágának találom, de nincs mit tenni. Összeségében jó volt a hétvége. Ajánlom a 3-as és a 3A pályákat. Azon kevesebben vannak, és nem koptatják ki olyan hamar. Érdekes, hogy a 11-es pálya 6 személyes felvonójára még mindíg nem tettek plexi buborékot pedig ott aztán igazán fúj a szél. Röviden ennyit tudtam hozzáfűzni.
tonics
25 élménybeszámolót írt
25
13 éve tag
2011.01.06. 20:10
Köszi az infot és linket raboka11. Mi március 12-től mennénk.
Annyi lenne a kérdésem, hogy a síbérlet csak a Livigno-i sípályákra jó, vagy tudom használni Bormioban is? *most olvastam utána, hogy van kombinált síbérlet is.
Ill. a hszek visszaolvasása után sem jöttem rá, hogy most merről tudom jobban megközelíteni Livignot. Aki jártasabb ezen a téren azt kérném írja meg nekem. Előre is köszi.
Előzmény: (raboka11 101385)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.