Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Atomic szakértőktől kérnék segítséget topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
VM
34 élménybeszámolót írt
34
14 éve tag
2010.12.27. 14:27
Köszönöm a válaszod!

Én is erre gondoltam hogy ez egy áruházaknak gyártott változat, a sejtésem ezek szerint beigazolódott. A cipőt holnap fogom felpróbálni de nem hiszem hogy meg fogom venni, mert a 80-as flex ami a leírtak alapján inkább csak 70-es az kevés nekem. Mellesleg 39e ft-ért kínálja az eladó és állítólag "1 hetet használt".
Előzmény: (a Tomi 100193)
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2010.12.27. 14:09
A cipő egy SMU (áruházaknak gyártott egedi megrendelésre készült modell).
A flex index megjelölés hiányzik róla, tehát ha a "majdnem olyan, mint az igazi" marketing gondolkodást próbáljuk követni, akkor szerintünk a LEGPUHÁBB lehet. A HAWX soroazatban konkrétan 80as indexxel. A HAWX sorozat különlegessége, hogy a lábfejen lévő vágások jobban engedik a sípcsontot előre mozdulni, ez előnyös a kanyarbevezető ív húzásásnál: A vágások azt is jelentik, hogy a lábfej tud széltében is mozogni.
A 80as cipő ebben a kategóriában a jellegzetességeinél fogva csak egy 70es M sorozatnak felel meg.
A legjobb lenne felpróbálni, valamint azt figyelembe venni, hogy mennyit szeretnél sízni, valamint akarsz-e fejlődni.
Ha többször is sízel szezononként és fejlődni is szeretnél, akkor ez a cipő puha lesz a nagyobb sebességekhez.
A felsoroltak miatt a Hawx sorozat legnépszerűbb modellje a 100as és a 120as.
Előzmény: (VM 99672)
VM
34 élménybeszámolót írt
34
14 éve tag
2010.12.24. 09:47
Azért hawx mert amit találtam róla leírást,tesztet neten az elég megnyerőnek tűnik, illetve mert szűkösek a keretek és most lenne egy jó állapotban lévő 1 szezont használt cipő amit lenne lehetőségem megvásárolni. Gondoltam előtte ki kérem a véleményeteket, illetve hátha tudtok mondani valami okosat az első kérdésemre...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.