Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Fun Carving tanácsok topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2011.01.01. 23:45
Igen, az a "közel függőleges felsőtestű-beülős-guggolós-hátraterhelős-magunk mellett lenyúlkálós-belső sí terhelős-megsodródós" valami.

Én is láttam többször ilyet, bár hogy igazán mi az értelme ezt gyakoroltatni, még nem sikerült rájönnöm... :-)
Előzmény: (vanczi 101254)
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2011.01.01. 23:40
igen te voltál :D kössz a magyarázatot. emléxem régen láttam ahogy egy oktató funcarvingot gyakoroltatott egy csoportal, és direkt olyat csináltak hogy csak a belső lábon síeltek mindig.
Előzmény: (Lackó 101250)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2011.01.01. 22:59
Jól sejted, hogy épp nem ott kellene lennie... ;-)

Természetesen mindkét léc közel hasonló terhelésére kell(ene) törekedni.

Persze más a helyzet, ha épp egy belső lábas terheléses gyakorlat lenne a cél, de ezeken a videókon általában nem az látható. Gyakran rosszul terhelnek, ilyen egyszerű a magyarázat.

(persze ha én voltam a megszólított Laci... :-) )
Előzmény: (vanczi 101158)
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2011.01.01. 13:44
SZia Laci

jól sejtem hogy ennek a funcarvingnak az a lényege hogy a súly a belső lábon van ? ahogy figyeltem az előzőleg linkelt videót úgy tűnt ahogy a srác a külső lábát szinte felt tudta volna emelni kis túlzással :D nem kéletlen jár olyan instabilan az a léc. de győz meg ha rossz a logikám :)

én nem vagyok jártas ebben a funcarvig dologban talán egyszer kipróbálom de nem igazán vonz :D csak mégis így érdekesnek találom.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.