Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
domanita
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2011.01.04. 15:08
Szia Marky !

Köszönöm az infót, de sajna az általad megadott oldalt már én is nézegettem és csak 2009-es információkat tartalmaz:((
Előzmény: (- Marky - 101857)
domanita
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2011.01.04. 15:07
Szia baddi!

Köszönöm az információt:)
És nagyon megköszönöm, ha leveledre kapott válasz infót is megosztod majd !:)

domanita
Előzmény: (baddi 101841)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2011.01.04. 12:26
szia,

Itt sztem találsz infokat, ők szoktak kint lenni szinte egész szezon alatt:

http://www.naturelle.hu/
Előzmény: (domanita 101760)
baddi
71 élménybeszámolót írt
71
14 éve tag
2011.01.04. 11:40
Szia!

Puyban "mindig" vannak kint oktatók, most nem jut eszembe kinek a képviseletében.

Én pont most írtam az egyik okattónak, hogy kint van-e, vagy ha nincs akkor ki, kik vannak kint.

Ha válaszol, minden megosztok veled.
Az árak úgy voltak kb, hogy 8-10 euro körül/ alkalom.
Egy alkalom kb 1,5 óra, de ha valamimiatt akadályoztatva van az oktatás, akkor ráhagynak.
Az állapotfelmérés ingyenes volt.

"Érkezés napján" általában turnusváltásokkor valamelyik épület aulájában informálják az érdeklődőket.

Ha sokan vannak, akkor "házhoz mennek" ha kevesebben, akkor az ő épületük aulájában adnak infót mindenről.

Az idei árakat még nem tudom, de szerintem nem nagyon változhatott. Ja és olyan is volt, ha egyedül mentem egyéni árat kellett fizetnem, picit drágább volt.

Viszont, ha egy számomra idegen is odajött, akkor azt mondtuk, hogy ketten vagyunk, és így csoportos árat számoltak fel.

Az utóbbi 2 évben egyszer az Ecrins épületben voltak, oda "nem" lehetett bejutni akárkinek, így ők jöttek "házhoz".

Míg tavaly egy kis ablakuk volt a Genetienes (ha jól írom) épület aljában ott volt a szállásuk is az épület pálya alsó része felé eső oldalon a pályától számolva a második, harmadik ablaknál lehetett jelentkezni náluk reggelente.

Most ennyit tudok....
Előzmény: (domanita 101760)
domanita
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2011.01.03. 22:29
Sziszatok !

Tudja valaki, hogy hogy és miylen módon történik Puy-ban a síoktatás? Hol kell jelentkezni,milyen árak vannak?
Sajnos néztem már ezzel kapcsolatban több információt de mind az előző évekről szólt:(

Köszi: domanita
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.