Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Krompachy-Plejsy topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2011.01.18. 11:42
Szia vh!

:(
Ezt sajnálom, h ha csak chipkártyás bérlet van.
Gondolom, h mivel a chipkártyán ugye semmilyen azonositó, adat, érvényességi idő, óra nincs - ezért pont megnehezitik, gyakorlatilag megakadályozzák a továbbadást ( hisz akihez kerül, az nem látja rajta meddig is érvényes pontosan - lehet, h csak 2 v 4 v egész napos is (mindegyik uúgy néz ki) - igy nem fog csak a szóbelileg elmondott érvényességi időben bizni...igy nem is veszi át)
Két 4órás jegy= 2*12=24 egy napi pedig 16,5;
8:30-tól délig hétköznap szénné égetheti az ember a combizmait, még ha edzett akkor is ... , utána még használható lenne a napi bérlet.
:(
---
Aki 10-11 körül tud csak oda érni az is elég rosszul jár, ha végig akarja sielnie a napot - akkor kénytelen egész napost megvenni.
( Mi volt már, h egész korán hajnalban indultunk Aranyidára, odaértünk nyitásra, de az még sem nyitott ki, és végül átmentünk Krompachyba, ahol 11-kor kénytelen voltam megvenni a napi bérletet)

köszi a válaszod
üdv
Előzmény: (vh 104478)
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2011.01.18. 10:48
Szia huricano!

Csak chipkártya van. A honlapjukon azt írják, hogy nem átruházható. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha továbbadod valakinek, aki később kezd vele síelni. Mivel nincs rajta fénykép, semmiféle azonosító adat, a kutya nem veszi észre, hogy más ment a kártyával, nem te.
Gondolod, hogy valaki megveszi az utolsó két órára? Mikor szoktál leállni?
Előzmény: (huricano 104297)
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2011.01.17. 11:57
sziasztok!

Csipkártyás (+5euro) bérletről szeretnék kérdezni friss tapasztalatokkal rendelkezőtől ;
Az érdekelne konkrétan, h mindenképpen csak ilyen új tipusú csipkártyás bérletet lehet e csak venni v lehet hagyományos régi tipusu papir alapú nyomtatott bérletet is venni (rajta érvényességi idővel)?
( csipkártyás használatával tisztában vagyok)
Azért érdekelne, mert korábbi években mindig megvettük az egész napi bérletet még nyitás körül és ha túl hamar elfáradtunk akkor még korrekt áron tovább tudtuk adni a bérletet ( h még a vevő és én is jól járjak ).
Erre van még lehetőség szerintetek? Vagy már csak csipkártyás bérlettel ezt nem lehet megcsinálni?
előre is köszönve a választ
üdv
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.