Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kamerák figyelnek a sípályán! Nem lehet átruházni a síbérletet! topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2011.01.31. 16:35
Saalbachban levetetik veled a maszkirozo tenyezoket, de csak 8 napos berlethossztol fotoznak, vagy szezonberletnel.
Előzmény: (maci-laci 106883)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2011.01.29. 22:06
Elméletileg nem átruházható de azért lehetséges a megoldás. Amennyiben a fényképes bérletnél a képet okmányról szkennelik a bérletre az gáz mert nagyon egyértelmű. Viszont ha a pénztárnál készítik a a képet akkor jöhet a maszkabál :D. A fotót bukóban síszemüvegben napszemüvegben sállal (meg minden zavaró tényezőt bevetve) kell készíteni így nem lehet azonosítani gyakorlatilag a felhasználót. tudom, hogy szabálytalan de a jelen esetben bocsánatos bűn.
Előzmény: (Brockey 87311)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2011.01.29. 21:53
Ugyanebben a cipőben jártunk tavaly Nassfelden és cserélgettünk. Igaz ott nem volt fénykép a bérleten. Az idén Dachstein Westen fényképesek voltak a többnapos bérletek, nem tudom, hogy Saalbachban tesznek-e rá fényképet. Már korábban kifejtettem, hogy az ilyen cserélgetésben nem látok erkölcsi problémát, ha szabálytalan is.
Előzmény: (Brockey 87311)
Brockey
209 élménybeszámolót írt
209
17 éve tag
2010.03.12. 13:23
Az öcsémék jönnek velünk síelni 03.20-án Saalbachba. Van egy 8 hónapos kisbabájuk. Anyuka és apuka közül valamelyik mindig otthon lesz a kicsivel és csak a másik tud síelni. Szerintetek lehet-e gond abból egy ekkora síterületen, ha egy 6napos síbérletet vesznek 181€-ért és felváltva használják? Vagy a másik megoldás 6 db napijegy összesen 225€-ért és így naponként cserélhetik egymást.
(Vagy a 3. megoldás, ha mindkettő síel, és a kicsi kenguruban figyel és 2 db 6napost vesznek, csak óvatosabban síel a gyereket vivő:-) Na jó, ez csak poén volt.)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.