Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Lachtal topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
medvigr
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.02.04. 11:46
Kaját viszünk mert szegénység van! Még a forralt bort is magunk csináljuk! De köszi!
Előzmény: (Skiergabi 107990)
Skiergabi
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2011.02.04. 11:41
Hali

van! a pálya mellettt a Café Hannes. Nappal hütte a környék legjobb kajáival este dizsi. Úgyhgy jó lesz!
Előzmény: (BenceT 105552)
öt szolnoki
33 élménybeszámolót írt
33
14 éve tag
2011.01.26. 08:41
Szia BenceT! Szerintem a Monarchia személyzetével meg tudjátok beszélni/egyébként magyarok/ a buli,disco,karaoke lehetőségét.Én nem tudok ott más helyet,ahol zajt csapnának.A Monarchiában a recepción van egy magyar lány,biztosan fog segíteni,a főépület mögött vagy a teraszon szokott ilyen buli menni.Remélem jól sikerül nektek az út,írj majd a tapasztalataidról!
A többieknek pedig annyit,hogy mi is rendszeresen járunk ide,amikor jön velünk valaki,akkor egy kicsit nehezebb a téma: a pályák nem feltétlen kezdőknek valók,a szél mindig fúj,vagy közepesen,vagy erősen.A pályák tetején haladósra kell venni,kb.1800m alatt szűnik meg a probléma.Az új hatos beülős a lehető legjobb helyen van,szerényebb tudással a kis hegy élvezhetőbb,a piros jelzések inkább kékesek itt.A nagy hegyen viszont akadnak erősen vöröses ill. keskenyebb piros szakaszok,ott sem kell megijedni,mert nem hosszúak és általában lankás részek követik.Az első sízőknek meg ott van a tanulópálya,abszolut korrekt.Az utakat én is csak dícsérni tudom,soha nem kellett még a hólánc,mielőtt elkezd esni a hó,a sógorok már szórják.Ez úgy szokott lenni,hogy Mo-on a múlt heti hóban utazgatunk,ott meg a még le nem esett havat is már eltakarították.Összegezve az egyik legszimpatikusabb terep a 3 gyerekes családomnak,ha nem lenne ez a szélprobléma,szerintem nem férnének el a síelők a pályákon,annyian lennének.Talán ez a tipikus szerencse a szerencsétlenségben esete.
Jó Havat Mindenkinek!
Előzmény: (BenceT 105552)
BenceT
12 élménybeszámolót írt
12
13 éve tag
2011.01.24. 21:48
Sziasztok!

Február 6-án megyünk Lachtalba egy gimis sítáborral.
Még senki nem volt Lachtalban a társaságból.
Nem tudjátok,van valami disco,vagy ilyen zenés táncolós pub
a pályaszállások körül??

Köszi a segítséget. :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.