Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kezdő snowboardos vagyok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
FearTomi
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2011.02.13. 21:02
Szia Mandula!

Szerintem ez egy hülyeség. Jó, lehet, hogy jó dolog oktatóval tanulni, de pl. személy szerint nem egy oktató fogja a mozgásodat kialakítani, hanem te magad. Személy szerint magam szeretek rájönni a dolgokra és félelmetes mód idegesít és hamarabb fel is adom, ha valaki folyamatosan a sarkamban liheg...Sosem volt oktatóm, illetve persze, elmagyarázták, hogy mit, hogy kéne, de ez nem volt több fél óránál, idén mégis azt mondták, nagyon jól néz ki az amit és ahogy a boardon csinálok. Ha nem érzel rá a dologra, onnantól kezdve teljesen mind1, hogy oktattak e vagy nem. Helyes kötésbeállítás meg nincs, mindenkinek az a jó ami kényelmes...
Előzmény: (Mandula28 109636)
Mandula28
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2011.02.12. 13:42
Hello,

szerintem nagyon kevesen vannak akik oktató nélkül jól megtanulnak snowboardozni.
Ahogy Vau írta, le-lejönnek, de akit igazán csodálni lehet a pályán annak rendkívül kidolgozott a mozgása, és elég nehézkes oktató nélkül elsajátítani.

Több ismerősöm már évek óta boardozik, ronda tartással rossz kötésbeállítással - és ebből adódóan esni is sokkal többet esnek. Szerintem kifizetődöbb, biztonságosabb egy profitól tanulni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.