Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
szanyi
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2011.03.07. 14:13
Menj a vezetőséghez, mondd, hogy szeretnél bepillantani a pénzügyekbe, hogy mi az istenért nem fér bele egy szaros óra!

A wc papír problémát megoldottad: pont ennyi lenne az óra is. Nézd meg a sajátod!
De szerintem te ott dolgozol, ez valami marketing fogás.
Előzmény: (Skyman 113904)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.07. 12:35
Kedves Szanyi!

A kevés információ a gond! TUDOD!?
Miért nem informálják a vendégeket megfelelően?????

Senki nem osztja be a pénzüket, de ha felvetődik egy igény, egy kérés, akkor arra megfelelő részletességgel reagálni kell, hogy mindenki értse, hogy miről van szó!

Ha hallgatás van, akkor mindenki azt gondol, amit akar és ennek megfelelően cselekszik. Amúgy a 200 ezer Ft-ot is össze tudnánk gyűjteni, csak 200 ember kellene hozzá. Segíteni is tudunk, ha kommunikálnak.

Üdv.: Skyman
Előzmény: (szanyi 113887)
eperke
197 élménybeszámolót írt
197
17 éve tag
2011.03.07. 12:03
Abszolút nem a zenével hanem a modorukkal volt baj.
Mivel ez nem jótékonysági egylet elvárnám hogy ha bármilyen észrevételem van és normálisan közlöm, ne flegmán válaszoljanak.Mindezek ellenére mint már írtam is jól éreztük magunkat Eplényben.
Előzmény: (Krechl 113896)
Krechl
343 élménybeszámolót írt
343
18 éve tag
2011.03.07. 11:51
Mi a baj, a liftnél álló személyzettel? Nekem semmi rossz tapasztalatom nincs, sőt nagyon készségesek. A zenéből kiindulva a politikai nézeteiket miatt ítéled el őket? Ez téged minősít, mert semmi köze a munkájukhoz.
Egyébként, valóban nem illendő politikai felhangú zenét játszani nyilvános helyen.
Előzmény: (eperke 113857)
eperke
197 élménybeszámolót írt
197
17 éve tag
2011.03.07. 11:42
Kedves Szanyi.
Eszem ágában sincs elosztani más pénzét,de ha végig olvastad volna a dolgokat rá jössz hogy itt az óra megléte vagy nemléte abszolút elenyésző dolog a balesetveszélyes lift végett.Amiket leírtam azt építő kritikának szántam és nem okoskodásnak.Mondjuk nem tudom akkor hogy állna a szád ha véletlenül te esnél bele a patakba mert mondjuk megspóroltak 150-200 ezer forintot egy rampa kialakításának az elmulasztásával.
Előzmény: (szanyi 113887)
szanyi
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2011.03.07. 11:25
Szerintem az az igazi igénytelenség, hogy kevés információból, osztod el más pénzét. Bár az info mennyisége tulajdonképpen lényegtelen is.
Előzmény: (eperke 113857)
eperke
197 élménybeszámolót írt
197
17 éve tag
2011.03.07. 08:51
Igazándiból a hütte árak mindenhol annyi amennyi, ezt tudomásul kell venni.El kell fogadni hogy a síelés nem olcsó mulatság.Éppen ezért amikor az ember megveszi a napijegyét, azért a pénzért elvárja hogy a lehető legjobb szolgáltatást kapja.
Szerintem az óra sem a pénzhiánya miatt nincs kint a falon, mivel negyven egynéhány milliós támogatásból futotta volna rá nekik ha akarták volna, valószín igénytelenség az oka.
A beszállási problémák úgyszintén,egészen addig míg nem lesz komoly sérűlés és rendőrségi esetleg bírósági ügy./Lásd Westbalkán ügy./
Mondjuk ha az üzemeltető is olyan mint a sí lifnél álló személyzet akkor csodát nem várhatunk.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.