Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Utitársnőt keresek topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2011.11.29. 15:41
Persze, hogy törölgetem a hozzászólásokat, minek megtartani a hülyeségeket. :-) Viszont te itt nagyon durvákat szoktál hozzászólni, s most már nem álltam meg...

Ezentúl nem teszem, ígérem, ha te is megígéred, hogy emberibb hangnemben reagálsz itt. :-) Kicsit többször szoktál beszólni, mint én...

Egyébként kerestem társat 2006-tól 2009-ig a neten, természetesen nem itt, hanem a megfelelő felületeken. Nem szégyen, semmi nem az, ha őszinte és tiszta. Te viszont NEM vagy az. Uff.

Persze, legyünk jóban. :-) És hála ennek a fórumnak, minden évben síelek annyit, amennyit a pénztárcám megenged.

Vidám szezont mindenkinek!
(És ezeket a hozzászólásokat is törlöm, legkésőbb a szezon végén, mert minek megtartani!)
Előzmény: (AAron 125420)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.11.29. 15:20
Igen Rera, csak erről lehet szó.
Bár veled ellentétben ebben a szezonban már 2 alkalommal síeltem, hát Te?
...........sejtettem :)

Én viszont nem írok minden társkereső topikba hülyeségeket, vajon miért nem..............ja, persze......én nem keresek útitársat, mert van elég.
Muhahah (gonosz nevetés)

CsillagcsücsörikisRera foglalkozz mással, hidd el nem akarsz velem rosszban lenni.

---------------

Bár nincs jelentősége, mert messze földön híres "hozzászólás törölgető" vagy.
boardapó
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
2011.11.29. 12:34
ne mááááááááááá !! méééég !! olyan jól szórakoztunk :-)) sztem már mindenkin látszanak a hóelvonási tünetek .. is
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2011.11.29. 12:03
Kedves rera! A sihu fórumszabályzatában benne ven, hogy az oldal nem társkereső partner szolgálat. Tehát az IS itt nem megendedett legalább is nem nyilvánosan. Szerintem ez a főprobléma. Ez itt nem az "IS"-ről szól. Ja, hanem épp az ellenkezőjéről a SI-ről!
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.11.29. 11:40
"mert ha valaki azt (is) keresi"
De miért itt keres hálópartnert?
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.11.29. 11:28
Te saját magad kavartad bele!
"Eléggé primitívek vagytok, de ha jólesik... ;-)"
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.11.29. 10:58
Az útitárs keresés teljesen rendben van (miért is ne lenne az), de szerintem, ha valaki csak Hölgyet/Urat keres, az nekem nem oké, bár lehet, hogy irigy vagy prűd vagyok (irigy mindenképpen, hasonlóan Gergőhöz:)
Minden bizonnyal erre vannak tematikus oldalak.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.