Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síszemüveg-lencsék topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Slalom Sport
568 élménybeszámolót írt
568
17 éve tag
2011.12.31. 01:54
Helló a-dee!

Egy márkás és egy gagyi szemüveg között a boltban nem sok különbséget találni, a nagy különbségek hosszabb távon jönnek ki, és be is hozza az árát:
- Páramentesség (szellőzés kialakítása és páramentes bevonat)
- Torzításmentesség (nem egyszerű egy görbe, ne adj isten szférikus lencsét MINDENHOL torzítás mentessé tenni)
- UV védelem tartóssága: egy márkás szemüveg UV-védelmét nem eszi meg egy szezon alatt a nap, és nem lesz nyúlszemed.
- Ráadásul egy márkás szemüveg lencséje effektív törhetetlen,pl. az Uvex síszemüvegeket gyárilag úgy tesztelik, hogy kb. 1 méterről 160-al(!) belelőnek egy 3 mm-es acélgolyót (van képem is róla).
Az alkatrész utánpótlásról nem is beszélve, lencsét, pántot, stb. nem kapsz a gagyihoz utólag.
Ha belegondolsz, hogy (valódi) márkás síszempát már 9-10 rugó környékén kapsz, akkor szerinted a Wedze szempát 5 ezerről értékelték le 5 ezerre, vagy igen? Szerinted hosszabb távon megéri a wedze vagy perszehogynem?

Üdv:
Bartus Péter - https://www.sportoutlet.hu
Előzmény: (a-dee 128811)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.12.30. 15:23
Ha azt a 10-est rászánnád én nagyon ajánlom az Uvex downhill II szemüveget. Eddig nekem nagyon bevált, sose párásodott.
Előzmény: (a-dee 128811)
a-dee
2 élménybeszámolót írt
2
12 éve tag
2011.12.30. 13:11
cserélni fogom, olvastam róla hogy cserélik, viszont akkor nem tudom, hogy iylen árban mit vehetnék. ugyanezt a fajtát? ez ~10.000ről lett leértékelve ~5.000 ftra és egy jó szemüveg volt...amíg láttam benne :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.