Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Portál elérés, gyorsaság topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2012.01.25. 13:36
Köszi. Bár a "diszkriminációt" nem rosszallásból írtam, tulajdonképpen akár helyesnek is tartható, hogy - amint Csabor írta - az off ne kerüljön a témában a fontosabb dolgok elé. Igaz, így az időrendiség jobban áttekinthető.
WFeri
Előzmény: (zadmin 131918)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2012.01.25. 13:23
Elolvastam párszor, mire azt hiszem értem, hogy mire gondolsz.
Valóban úgy működött, ahogy írod, de rosszul működött.
Úgy próbáltam megcsinálni eleve, hogy ha beállítod, hogy érdekelnek az offtopikok, akkor minden szempontból ugyanúgy működjön a fórum. Tehát jelezzen, ha új üzenet jött, stb.
Az valahogy kimaradt, hogy a topik listában kerüljön felülre az a topik, melybe új üzenetet írtak. Ezt most orvosoltam, tehát elvileg már nincs diszkrimináció, az off is felhozza a topiklistában az adott topikot. Már persze azoknak, akik beállították az off figyelést.
Köszi, a jelzést.
Előzmény: (WéberF 131842)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2012.01.25. 12:21
Tehát egyetértünk. WFeri
Előzmény: (csabor 131849)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2012.01.24. 22:41
Ferikém, szerintem jó a meglátásod. Az offnak minősített hozzászólás nem "emeli" előre az adott topicot. Szerintem ez helyes gyakorlat, mert így mindig az "értékes" hozzászólás van elől.
(ez nem off ebben a topicban?)

Csabor aki offolgat nagy lelkesen
Előzmény: (WéberF 131842)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2012.01.24. 22:08
Nem igazán gond, de érdekelne, hogy jól gondolom-e?
Amióta az "offtopik" gomb /nagyon helyesen/ működik, azóta a hozzászólások nem időrendben jelennek meg, azaz a legújabb hozzászólás nem egyértelműen kerül az első /nálam a legfelső/ helyre. Ha ez az 'offtopik' értelmezése miatti kvázi diszkriminalizálás, akkor egyetértek vele! Tehát beírok valamit saját megítélésem szerint is 'offtopik' minősítéssel, akkor az nem ugrik fel az adott témakörben az első sorba? Nem kifogásolom, csak kérdezem.
WFeri
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.