Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
szaszuka
66 élménybeszámolót írt
66
16 éve tag
2013.01.15. 23:32
Szia!

A Chaumiere (magyar étterem) árai Bélapó 2012-es adatai szerint: főétel 12-22 € között, előétel 5-10 €, tömény 3-5 €, sőr 4.5 €.

Csak csak az etoiles-ban, dame blanche-ban és gentianes-ben van fizetős wifi (1 hétre 30 €), ingyen wifi normál körülmények között nincs (a Snowattacken pl egy szponzor biztosított ingyenes wifi-t).
Előzmény: (mrteddy 151042)
mrteddy
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2013.01.15. 23:18
Sziasztok!
Február 1-től megyünk ide, Puy-ba síelni. (Szokásos tömeges buszos szervezésben).
Olvasgattam a fórumot és pár kérdésem volna, hátha Ti, akik az elmúlt években voltatok, tudjátok rá a választ.

Először is ez a magyar étterem érdekelne. A neve alapján a helyét megtaláltam a térképen, igazából az áraira vagyok kíváncsi. Tudom, hogy franciák nagyon drágák étel, ital terén, de ha itt normálisabb áron lehetne enni, akkor biztos úgy készülök, hogy 1-2 nap valamit ennék ott.
Szóval aki emlékszik rá, mibe kerül egy főétel, pizza, korsó sör, csak hogy tudjak számolni a költségekkel.

Másik az internet. Elvileg azt írták a szervezők, hogy "ingyen" wifi lesz. Gyakorlatban ilyennel még sehol nem találkoztam, tudtok ti erről valamit, van olyan szálláshely ahol lesz ingyen wifi? Ha nem kb mi lehet az ára? (látom lentebb írták, de ő is inkább kérdezte).

Egyelőre ennyi érdekelne.
Köszönöm a segítséget!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.