Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Haladó edzések Visegrádon Lackóval topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.01.29. 09:23
Danke schön Klaci!

Ismét kibujt belőled a kisördög!!! :-) Igaz németül nem tudok síelni, csak osztrákul (oda jártam 2 évig edződni a joglland régióba) jelenlegi serdülő magyar válogatott edzőjéhez Robert Zink-hez (ha esetleg rosszul írtam a nevét, bocs).
Habár ez sem ma volt, azóta veszítettem a sebességből :-)
A hóeke nos hmmmmm ................én is szeretlek :-)))))))

És amúgy is, nem megnézni kell a csapatot, hanem beállni, mindenki így kezdte valahol...... :-))))) ártalmas dolgokat biztos nem fog tanulni....arra Lackó a biztosíték!! (ez itt a pedál helye..:-))
Előzmény: (klaci 152737)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2013.01.29. 08:55
Mielőtt bármit félre értenél... :-)
Közülünk csak Andi jár versenyezni, de (anélkül, hogy megsérteném) azért ő sem német válogatott szintű síző... pl. hóekézni ő se tud rendesen... :-)
Az 1 éves sítudás az 1 éves sítudás, pont. Nincs azon mit szégyellni, mi is voltunk mindannyian 1 évesek...

Viccen kívül... a hóekén túli gyakorlatoknál tényleg lehet, hogy kevés lenne a jelenlegi tudásod, de hát a gyakorlás célja pont a tudás megszerzése.
Csatlakozás ügyben persze Lackóval kell konzultálni (fog is itt reagálni, abban biztos vagyok), de annyit megtehetsz, hogy kedd vagy csütörtök este kinézel Visegrádra és jól meglesed a csapatot. Így pontosabb képet tudsz kialakítani a csapatról, ugyanis, amiket itt írogatunk, az félrevezető lehet. Amit Csabor írt magáról valamikor, az ránk is igaz: Sítudásunk a pályától való távolság mértékével egyenes arányban nő.

Remélem sikerült jól összezavarnom... :-)
kyoshozozo
153 élménybeszámolót írt
153
12 éve tag
2013.01.29. 03:36
Sziasztok!

Már hetek óta azon gondolkodom, hogy tudnék csatlakozni hozzátok?!
Az idő és energia hiány akadályozott meg eddig.
Most, hogy látom milyen szintű "versenyzők" járnak ki Visegrádra Lackóhoz........
Őszintén megvallom, az én 1 éve megtanult sítudásom annyira kevés hozzátok, hogy lehet elszégyenlem magam!
(azért szeretném majd kipróbálni egyszer köztetek) :)

....és gratulálok én is Andinak!!!!! - pláne, hogy hétvégén közvetlen közelről láttam a Német női válogatott edzését, hát mit mondjak, számomra hihetetlen tempó és tudás!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.