Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nagy-Hideg-hegy topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
TKata
214 élménybeszámolót írt
214
15 éve tag
2013.02.12. 10:41
Kedves Kócos!
Köszönöm, hogy időt szántál rám és válaszoltál. Azonban nem ez iránt érdeklődtem. Nincs felvonó, gyaloglunk, tiszta ügy.
Az amit kérdeztem a "lesiklás a kiépített Piros X síúton"-ra vonatkozott. Valaki tudja, hogy mit jelent ez? Mi ez a Piros X út? Próbálta már valaki? Nem tudom beazonosítani. Valamelyik lift melletti rész vagy valami túra ösvény?
Előzmény: (kócos 154535)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2013.02.11. 14:11
Kedves Kata! A helyzet nem reménytelen.Felmégy gyalog, lecsúszol, nem kell sorba állni a felvonónál /nem működik/-felgyalogolsz.
Jeszenszky úr, aki 53 éven keresztül, idényenként, 47 napot síelt, erre a megoldásra utalt, a maga elvont stílusában.
Előzmény: (TKata 154529)
TKata
214 élménybeszámolót írt
214
15 éve tag
2013.02.11. 13:19
"Az idei szezonban a lesiklás kedvelői Királyrétről síbusszal könnyen feljutnak a hegyre, hogy a sípályákat úgy használják, mint felmenőik tették száz éven át. A jutalom pedig lesiklás a kiépített Piros X síúton."

Ezt nem nagyon értem, nem jártam még arra, de szívesen elmennék megnézni. Akár kirándulni is. Próbálta már valaki?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.