Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard bakancs kérdés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Idipolisz
62 élménybeszámolót írt
62
13 éve tag
2014.11.10. 17:18
Szia. A 60 nap alapvetően nem jelent semmit. Az én Nitro Anthem bakimban 200 nap van kb és úgy fog még mindig mint egy új. A "baj" inkább az hogy az Invader egy belépőszintű bakancs ami nem fog kiszolgálni évekig. A komolyabb Burton bakik bélésében van már ez a JBar amit a Golo is beépített házilag :) Azt javaslom csináld meg te is házilag, ha eladod később az új gazdájának is jó szolgálatot tehet.
Ha javasolhatom legközelebb olyan bakancsot vegyél aminek nem a bélésén van a fűző hanem magában a bakancson belül van egy belevarrt bokafűző rész ami a béléstől független viszont a bokádat nagyon jól megfogja anélkül hogy a sarkad mozogna. Ilyen van a Ride-ban is igaz Golo?
Ilyet ragassz a bélésre kivülről.
http://farm6.static.flickr.com/5140/5419509713_0f89f0a3ec_z.jpg
Előzmény: (cannibale 174070)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2014.11.09. 22:28
Vágj ki valamilyen keményebb szivacsból, pl. lépéselnyelő anyag laminált padló alá vagy hasonló egy L-alakú darabot és ragaszd fel kétkomponensű műgyantával a sarkad fölé de a lábikrád alá a kép szerint. Ezzel szűkül a sarkad fölött a hely, így szorosabban illeszkedik és egy darabig talán megoldja a problémát. (Persze ha már eleve ilyen, akkor nem.) Nekem a Ride bakimon, ami annyi idős lehet mint a tied, ez gyárilag van rajta, de mikor egyszer mosógépben kimostam a belsőt, akkor le is vált, de visszaragasztottam és olyan lett, mint volt.
Előzmény: (cannibale 174070)
baki.jpg
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2014.11.09. 20:00
Egy kis segítséget kérnék. Idén lehet szerintem az ucsó szezonja a Burton Invaderemnek.
A problémám az, hogy semmi baja, még a fűzője is a gyári nagyjából 60 nap lehet benne 2011 óta nyúztam és elkezdett benne el emelkedni a sarkam. Tegnap klaffogtam itthon benne egy órát csak úgy mert a kezembe került és ha lábujjhegyre terhelek érzésem szerint egy 4-5 mm tuti el emelkedik a sarkam.Beleraktam egy nem olcsó gél talpbetétet ami telitalpas de nem lett jobb.. Kuka vagy sarokemelővel még gyötörhetem?Vélemény?! :/
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.