Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Ski C.U.L.T. információk topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2014.12.03. 11:59
Lement. Az előzetes jelzések alapján úgy számoltam, hogy leszünk kb. harmincan, a valóságban lehet 20 és 40.
Erre a ELTE-n lényegében megtöltöttünk egy hatvanfős termet, tehát bőven ötven fölött lehettünk. Rengeteg fiatal, aktív síoktató, edző, mindenféle síiskolákból. Pasarét, Nanook, Hóbarátok, Visegrád, Mátraszentistván, külföldön dolgozók és akit kihagyok. :)
Nagy meglepetés volt.
A figyelem és az érdeklődés nem. Kemény, kitartást igénylő feladat volt, mert vagy három órán át kellett figyelni az agymenéseimet. De figyeltek!
Innét is köszönöm, és nagyon bízom benne, hogy fenn fog maradni ez az aktív síszakmai közélet, ami idén elindult! :)

Fényképek:
https://sielok.hu/fotoalbum/259425/galeria/?itttid=357050
Előzmény: (ozsi 174748)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2014.11.30. 19:38
Kedd este tartunk egy szakmai programot, amelyik arról szól, hogy milyen módon gondolkodunk egy egységes rendszerben a síelésről, sítanulásról.

Milyen fizikai és anatómiai alapok miatt mondjuk, hogy úgy célszerű síelni, ahogy. Hogyan lehet eldönteni, mit tanítsunk és mit kerüljünk el inkább.
Milyen lélektani, neurológiai és pedagógiai alapok segítenek a megfelelő szemlélet és módszerek megtalálásában és használatában.

Az ötletet az adta, hogy az ISE-ben már tartottam hasonló
témában, és az volt a visszajelzés, hogy érthető, logikus és kerek.

A facebookon hirdettük meg, de aztán kiderült, hogy van olyan kolléga, akit ott nem talált meg az infó. A facebookon már elég szép mezőny állt össze, ezért kérem, hogy aki jönni szeretne (szakembereknek szól ez most), az jelezze nekem privátban.

Ha másokat is érdekelne a szakembereken kívül, beszéljünk róla, és tarthatunk egy hasonló beszélgetést.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.