Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
szucstamas
49 élménybeszámolót írt
49
13 éve tag
2015.02.11. 17:34
En olvastam a tegnapi hozzaszolasodat es most tenyleg eltunt...
Kb. 2 hete irtam valamit Nagy-Hideg-heggyel kapcsolataban (bar nem siratomm)de rovid uton eltunt az is...

Kulonben Eplenyben nem jartam 2 eve...

Rokkant parkoloval kapcsolatban: pont Eplenyben lattam egy (gondolom) mozgasserult sporttarsat egy ulo sitalpas szerkezettel siklani, nagyon szepen ment vele, a felvononal segitett neki a kiseroje beulni a Solyomba.
Tehat a temat nem szabad elfelejteni.
Előzmény: (Sörapu. 180208)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2015.02.11. 15:14
Teljes mértékben egyetértek !! Ami jó az jó ami meg nem az már "kellemetlen" ?? Vagy ,hogy is van ez ??
Előzmény: (Sörapu. 180208)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2015.02.11. 14:55
Egy tegnapi hozzászólásomat valaki radírozta innen. Nem volt sem obszcén, sem off. Arról írtam, hogy az Aréna vezetése hogyan engedheti meg magának, hogy az üzemeltetéssel kapcsolatos kérdésekre ne válaszoljon, mikor ugyanezt a fórumot reklámfelületként használja.
Ez utóbbival semmi bajom, mert biztosan van egy barter a háttérben és ez az üzleti életben normális és elfogadott.
Baj az, hogy a tájékoztatás nem teljes körű és emberek úgy kénytelenek utazni akár több száz kilométert, hogy alapvető információknak nincsenek birtokukban.
Tehát megismétlem: kedves Vili! Mikor fogtok válaszolni a negatív kritikákra? Nem baj az ha nem tudtok felújítani hirtelenjében egy liftet, hanem az hogy csak egy irányba kommunikáltok!
Az adminokat meg megkérem, hogy ne töröljék a hozzászólásaimat. Voltak már ebből kellemetlenségek és az senkinek sem volt jó.
Köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.